רמת השרון

"רמת השרון חופשית" מתמודדת למועצה

"רמת השרון חופשית" תתמודד למועצת העיר כסיעה עצמאית. "הבנו שנכון ליצור חזית גדולה ומאוחדת של רוב הציבור הליברלי והפלורליסטי שתאפשר לנו השפעה גדולה על תהליך קבלת ההחלטות בעירייה"

שרון יונתן 19/07/2018
נציגות רמת השרון חופשית. תתמודד למועצת העיר (צילום: באדיבות רמת השרון חופשית)

הערב (חמישי) יושק הקמפיין של ״רמת השרון חופשית״ שתרוץ כסיעה עצמאית בבחירות למועצת העיר שיתקיימו ב-30 באוקטובר.

"ברמת השרון חופשית" ציינו השבוע כי: "לפני כשנתיים קבוצת תושבים מכל העיר התארגנו והקימו את 'רמת השרון חופשית'.התארגנות עצמאית מקומית שלא מייצגת או תומכת באף מפלגה ולא ממומנת על ידי מפלגות או גופים ועמותות ציבוריים אלא רק מתרומות של תושבי העיר. כתושבים והורים אנו חרדים מהנעשה בעיר בנושא ההדתה בפרט, אנו רוצים להגן על זכותנו לחיות ולחנך את ילדינו בסביבה ללא כפייה דתית כלשהי ולחיות בעיר חופשית ופלורליסטית. שמחנו לראות שבהמשך להתארגנות שלנו קמו עוד ועוד התארגנויות כלל ארציות עם מטרות משותפות לשלנו".

ב"רמת השרון חופשית" מוסיפים: "עם כל הלחץ הציבורי שיזמנו לצערנו עדיין לא הצלחנו שהעירייה תפעל לפינוי הישיבה הלא חוקית אך אנו מאמינים שכאשר ישבו נציגים שלנו במועצה דבר זה אכן ייושם. מתוך ההיכרות עם המערכת הפוליטית הקיימת ברמת השרון ועם הכוחות הפועלים בה הבנו שנכון ליצור חזית גדולה ומאוחדת של רוב הציבור בעיר הליברלי והפלורליסטי שתאפשר לנו השפעה גדולה על תהליך קבלת ההחלטות בעירייה. לאור זאת, החלטנו לרוץ כסיעה עצמאית ללא תמיכה שלנו במועמד מסוים לראשות העיר. הרשימה שלנו מורכבת מפעילות ופעילים שחברים ברמת השרון חופשית ומאמינים במטרות ובדרך שלנו לכולם יש את היכולות והידע להיות נציגי ציבור התושבים במועצת העיר".

  


 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתנדבי הליונס מתרימים דם
מבצע התרמת דם נחל הצלחה
20 מיליון שקל למיגון פוריה
20 מלש"ח למיגון "פוריה"
לב הפארק "עשו" חנוכה
אומרים לא לאלימות נגד נשים!
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
חילקו פרסים
"תקע-שקע"
"בית חולים לדובים"