רמת השרון

נפלה, נחבלה ותפוצה

בית המשפט קיבל תביעה של תושבת העיר, שנפלה לאחר שנתקלה באבנים משתלבות בולטות במדרכה ונחבלה בפניה, והיא תפוצה ב-40,000 שקל

שרון יונתן 19/07/2018
עו"ד זיסו. ייצגה את התושבת (צילום: ליאת פדרמן)

בית משפט השלום בהרצליה פסק לאחרונה כי עיריית רמת השרון וחברת הביטוח "הראל" ישלמו פיצויים בסך של כ- 40,000 שקל לתושבת רמת השרון בשל נפילה בגין מפגע במדרכה.

 

המקרה אירע לפני כארבע שנים, כאשר התושבת צעדה על המדרכה באחד מרחובות העיר בדרך אל רכבה שחנה בסמוך. התושבת נתקלה באבנים משתלבות בולטות אשר יצרו הפרשי גבהים, היוו מכשול וגרמו לנפילתה ולפציעתה הקשה בפניה.

בנסיבות אלו הגישה התובעת, באמצעות עו"ד קרן זיסו, תביעת נזיקין לבית המשפט וטענה לרשלנות ולאחריות העירייה לקרות התאונה. בין היתר, טענה התובעת כי העירייה לא דאגה לטפל או לסלק את המפגע במדרכה ובכך סיכנה אותה וגרמה לה לנזקי גוף.

העירייה טענה מנגד, כי לא מדובר במפגע וכי התובעת מעדה מעצמה וללא קשר למפגע כלשהו הקשור במדרכה וכי לא הוכחה רשלנות כלשהי מצדה של העירייה.


בית משפט השלום בהרצליה קיבל את טענות התובעת לרשלנות העירייה, קבע כי העירייה אחראית לפגיעתה ופסק לה פיצויים בסך של כ-40,000 שקל.


עו"ד קרן זיסו, פרקליטת התובעת, מסרה בתגובה: "במקרה של נפילה או חבלה בשטח ציבורי בשל מפגע, חשוב לפנות לקבלת טיפול רפואי בסמוך למועד האירוע, לתעד ולצלם את המפגע מיד לאחר האירוע ולפני שהמפגע יתוקן ולשמור פרטי עדי ראיה. מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזיקין בשלב מוקדם ככל הניתן ולהיערך בהתאם בטרם תביעה נזיקית".

 מהעירייה נמסר: הנושא מטופל ע"י אנשי המקצוע במערכת ובכל אופן העירייה אינה מנהלת את ענייניה המשפטיים מעל דפי העיתון.

 

 


 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
איך אומרים רכבת קלה בערבית?
פצועה קשה בשריפה בבניין בערד
דרבי לסיפתח
Print Screen 2018
Print Screen 2018
רגע לפני החופש: קוצרו שעות הלימודים בגני הולא לגילאי טרום טרום חובה בחוהמ סוכות
רגע לפני החופש: קוצרו שעות הלימודים בגני היול"א לגילאי טרום טרום חובה בחוה"מ סוכות
נעצר חשוד באונס בשנת 2015
הוארך מעצרו של בנו ריינהורן החשוד בעבירות מין