רמת השרון

נפלה, נחבלה ותפוצה

בית המשפט קיבל תביעה של תושבת העיר, שנפלה לאחר שנתקלה באבנים משתלבות בולטות במדרכה ונחבלה בפניה, והיא תפוצה ב-40,000 שקל

שרון יונתן 19/07/2018
עו"ד זיסו. ייצגה את התושבת (צילום: ליאת פדרמן)

בית משפט השלום בהרצליה פסק לאחרונה כי עיריית רמת השרון וחברת הביטוח "הראל" ישלמו פיצויים בסך של כ- 40,000 שקל לתושבת רמת השרון בשל נפילה בגין מפגע במדרכה.

 

המקרה אירע לפני כארבע שנים, כאשר התושבת צעדה על המדרכה באחד מרחובות העיר בדרך אל רכבה שחנה בסמוך. התושבת נתקלה באבנים משתלבות בולטות אשר יצרו הפרשי גבהים, היוו מכשול וגרמו לנפילתה ולפציעתה הקשה בפניה.

בנסיבות אלו הגישה התובעת, באמצעות עו"ד קרן זיסו, תביעת נזיקין לבית המשפט וטענה לרשלנות ולאחריות העירייה לקרות התאונה. בין היתר, טענה התובעת כי העירייה לא דאגה לטפל או לסלק את המפגע במדרכה ובכך סיכנה אותה וגרמה לה לנזקי גוף.

העירייה טענה מנגד, כי לא מדובר במפגע וכי התובעת מעדה מעצמה וללא קשר למפגע כלשהו הקשור במדרכה וכי לא הוכחה רשלנות כלשהי מצדה של העירייה.


בית משפט השלום בהרצליה קיבל את טענות התובעת לרשלנות העירייה, קבע כי העירייה אחראית לפגיעתה ופסק לה פיצויים בסך של כ-40,000 שקל.


עו"ד קרן זיסו, פרקליטת התובעת, מסרה בתגובה: "במקרה של נפילה או חבלה בשטח ציבורי בשל מפגע, חשוב לפנות לקבלת טיפול רפואי בסמוך למועד האירוע, לתעד ולצלם את המפגע מיד לאחר האירוע ולפני שהמפגע יתוקן ולשמור פרטי עדי ראיה. מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזיקין בשלב מוקדם ככל הניתן ולהיערך בהתאם בטרם תביעה נזיקית".

 מהעירייה נמסר: הנושא מטופל ע"י אנשי המקצוע במערכת ובכל אופן העירייה אינה מנהלת את ענייניה המשפטיים מעל דפי העיתון.

 

 


 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פנים חדשות לקיר
פנים חדשות לקיר
ט"ו בשבט חג החקלאות
פועל נהרג בהתהפכות מלגזה בירושלים
פועל נהרג בהתהפכות מלגזה בירושלים
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים
 שבוע הספר בחצר השוק
ספרים רבותי ספרים
ברוך הבא, חבר
טקס יום השואה בהוד השרון
עצרת הזיכרון לשואה ולגבורה בהוד השרון
משה פרץ פתח גלידרייה ברחובות
איזה זמר פתח גלידרייה ברחובות?