רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

רשימת "רמת השרון חופשית" הכריזה על ריצה למועצה. המועמד לראשות העירייה עידן למדן השתתף בעצרת נגד חוק הפונדקאות בכיכר רבין, והמועמד לראשות העירייה אילן כהן ממשיך להקשיב לתושבים בחוגי בית

שרון יונתן 25/07/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
נשות רשימת רמת השרון חופשית (צילום: פרטי)

רשימה עם רוב נשי

 ביום חמישי שעבר, כפי שפרסמנו \, הכריזה רמת השרון חופשית על כוונתה לרוץ לבחירות למועצת העיר. בכנס, שבו נכחו עשרות מתומכי הקבוצה, הוכרז רשמית על הצטרפותה של רמת השרון חופשית למרוץ לבחירות למועצה, באירוע הוצג מצע הסיעה ורשימת המועמדים שמורכבת מפעילים אשר מזוהים עם התנועה מאז הקמתה. כרוח וחזון רמת השרון חופשית ברשימה יש רוב נשי. בראש הרשימה יעמוד דני לביא ובמקום השני תשובץ בת שבע אלקובי. שאר חברי הרשימה לפי הסדר ממקומות שלישי עד שישי: ד"ר צחי שריב, ענבל דדון, אורלי שפירא, ד"ר ניצה ודס.

 הביע תמיכה

חבר המועצה עידן למדן, יו"ר סיעת מרצ-ירוקים ברמת השרון, השתתף יחד עם עשרות אלפי ישראלים, ביניהם ראש עיריית ת"א רון חולדאי וראשת מרצ חה"כ תמר זנדברג, בעצרת המחאה של הקהילה הגאה, ביום ראשון בכיכר רבין בתל אביב.                                                   

לאחר העצרת אמר למדן: "העצרת הזו היא לא רק על חוק הפונדקאות, אלא על אפליה ממוסדת של ציבור גדול שהמדינה מסרבת להכיר בזכותו להורות ולמשפחה. העצרת הזו היא תחילתו של מאבק נחוש שבטוח יביא לשינוי. לפני שנתיים וחצי פרצתי דרך והובלתי את ההכרה של רמת השרון בקהילה, כאשר ביוזמתי נתלו שני דגלי גאווה מבניין העירייה, מלשכתי ומלשכתו של ראש העירייה שנענה לפנייתי בנושא. לאחר מכן דחפתי לציון משמעותי וראוי של הקהילה בעיר. ואכן השנה, כבר צעדנו במצעד גאווה משלנו ברמת השרון כשהדגלים בולטים בשדרה. גם מדינת ישראל כולה צריכה לעבור שינוי והיא תעבור אותו. הציבור הישראלי מצביע היום ברגליים ומבהיר לכל מי שהיה לו ספק שהוא דורש שוויון ולא ישקוט עד שיהיה שוויון זכויות וחופש לפרט". 

עידן למדן ורון חולדאי בעצרת (צילום: פרטי)

עידן למדן ורון חולדאי בעצרת (צילום: פרטי)

מקשיב לציבור

 אילן כהן, המועמד לראשות עיריית רמת השרון, קיים השבוע חוג בית אצל משפחת בושנסקי. בחוג השתתפו עשרות תושבים שבאו לשמוע ולהתרשם ממצע הבחירות של אילן ובחזון אותו פרס מולם. בחוג הבית עלו שאלות במגוון נושאים כגון חינוך, סביבה ירוקה, חיי קהילה, מוגנות, ביטחון אישי וכמובן על עתיד רמת השרון והשירות לתושבים.

כהן: "גיליתי אנשים חמים המעוניינים בפיתוח ובקדמה של העיר. אני מאמין בלב שלם במפגש עם תושבי העיר והקשבה לשאלות העולות במפגשים הללו התורמים לעתידה של העיר ולפיתוחה. תושבי רמת השרון זכאים לראש עיר שיהיה קשוב ויידע לתת להם את השירות הטוב ביותר עבורם".

אילן כהן בחוג בית (צילום: פרטי)

אילן כהן בחוג בית (צילום: פרטי)

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
כרזות לזיכרון יום השואה
ילדי המאה ה-21 זוכרים ולא שוכחים
תנו לגדול על שקט
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
דדי החתול הכתום מבקר אצלכם בבית
תאונת דרכים בין רכב לאופנוע בכביש 20, סמוך למחלף קקל לכיוון דרום
רוכב אופנוע נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון
עתירת קהילת יונתן
עתירת קהילת יונתן
רימון הושלך לעבר בית ברמת השרון
מירית שקד ברק תומכת ברפי סער
מנכ"ל עיריית י-ם יסיים את תפקידו