רמת השרון

פרויקט תמ"א 38 ברמת השרון

במסגרת פרויקט תמ"א 38 ברחוב הקוצר בנוסף לחיזוק המבנה הקיים בן ה-3 קומות, ולהוספת מ"מדים, מרפסות וחניה ל-9 דירות הקיימות, יתווספו עוד 8 דירות חדשות ו- 2.5 קומות

תמי מאור 30/07/2018
הקוצר 8 רמת השרון (הדמיה: arc-deco)

חברת אורבן נדל"ן החלה שיווק של פרויקט תמ"א 38 חדש ברמת השרון. מדובר בפרויקט שייבנה במסגרת תמ"א 38/1. כאשר בנוסף לחיזוק המבנה הקיים בן 3 קומות, הוספת מ"מדים, מרפסות וחניה ל 9 דירות הקיימות, תבנה החברה עוד 8 דירות חדשות לגובה  2.5 קומות.

תמהיל הדירות בפרויקט כולל: דירות בנות 4 חדרים בשטח של 121 מ"ר עם מרפסת בשטח של 17 מ"ר במחיר החל מ-  4.16 מיליון שקלים. דירות בנות 5 חדרים בשטח של החל מ 142 מ"ר עם 16 מ"ר מרפסת במחיר החל מ-  4.52 מיליון שקלים. פנטהאוזים בני 5 חדרים בשטח של 128 עם גג בשטח של 59 מ"ר ומרפסת נוספת במחיר החל מ 5.280 מיליון שקלים. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים סטודיו O2A.

הפרויקט ממוקם בשכונת הדר בעיר, שכונה שקטה, מגוונת ונגישה במרכז העיר. האזור מוקף גני שעשועים ופארקים ירוקים, גני ילדים ובתי ספר, מתאים מאוד למשפחות צעירות. הגישה לכל השירותים העירוניים היא מאוד נוחה, הרחובות הראשיים ובהם חנויות, בתי קפה, מסעדות, מבני ציבור והקהילה נמצאים במרחק הליכה קצר. צירי התנועה והתחבורה הציבורית נמצאים גם כן בסמיכות.

דוד זהבי, מנכ"ל משותף חטיבת התחדשות עירונית של חברת אורבן נדל"ן: "רמת השרון ממשיכה לחדש את פניה, שכונת הדר מצטרפת לתנופת ההתחדשות. מדובר  בשכונה וותיקה, מוערכת ומבוקשת, התחדשות העירונית בה מאפשרת לתושבים הוותיקים לשדרג את תנאי מחייתם, ולעיר כולה להגדיל את מלאי הדירות החדשות ובכך לאפשר מעבר של משפחות צעירות למרכז העיר. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בשרון בכלל ובעיר בפרט, גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נמצאה מנהלת לביהס דקל
נמצאה מנהלת לביה"ס דקל
ההילה של הקבוצה
חשד: פצע בירי אדם אחר
בית קפה בשרון
צרפתי והרסגור הגישו הצהרת הון
צרפתי והרסגור הגישו הצהרת הון
סגן ראש העיר, דני הרוש, עם מתנדבי הליונס
כ-90 מנות דם נתרמו בכפר סבא
חשד: מכירת טלפונים ניידים במיליוני שקלים תוך ניצול לרעה של פטור ממעמ
חשד: מכירת טלפונים ניידים במיליוני שקלים תוך ניצול לרעה של פטור ממע"מ
סיירת חסד ייחודית
מי קרא לך סח"י ?