רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

אילן כהן מגיע לבתי התושבים. רוני בלקין חתם השבוע על האמנה למאבק בשחיתות בשלטון המקומי ומטה מרצ והירוקים בראשות עידן למדן פתח השבוע את קמפיין הבחירות

שרון יונתן 02/08/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
כהן ותושבת. חיזוק הקשר עם התושבים (צילום: פרטי)

מחזק את הקשר

אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, הגיע השבוע עד לפתח דלתם של התושבים ופרס בפניהם את חזונו לעתיד העיר.  הוא הציג בפניהם את תוכניתו העירונית בתחומים השונים והשיב על השאלות שעלו בפניו. כחלק מקמפיין הבחירות החליט כהן לחזק את הקשר עם התושבים ולהגיע לכמה שיותר אנשים המתגוררים בעיר.

אילן כהן אמר השבוע: "המפגש עם תושבי העיר תמיד מרגש ומחזק אותי. אני רואה במפגשים הללו הזדמנות לשמוע את אשר על לבם וללמוד טוב יותר איך להפוך את רמת השרון לטובה יותר עבורם".

נפגשו לשיחה

בנצי יוזנט, חבר מפלגת העבודה ודמות מוכרת בקרב גמלאי העיר. נצפה השבוע עם חברת הכנסת רויטל סוויד. ואנחנו כאן כדי לשאול: על מה הם שוחחו שעה ארוכה? הבחירות המוניציפאליות או הבחירות הכלליות שיתקיימו אי שם במהלך 2019?

 

יוזנט וח

יוזנט וח"כ סוויד (צילום: פרטי)

 מצטרף למאבק בשחיתות

רוני בלקין, המועמד לראשות עיריית רמת השרון, חתם השבוע על האמנה למאבק בשחיתות בשלטון המקומי, ובכך הצטרף לאישי ציבור רבים ברחבי הארץ.

לפני מספר חודשים, על רקע הבחירות לרשויות המקומיות שייערכו ב-30 באוקטובר, השיקה התנועה לאיכות השלטון את האמנה למאבק בשחיתות בשלטון המקומי, כחלק מקמפיין נרחב של התנועה תחת הכותרת. במסגרת הקמפיין, קוראת התנועה לכל המועמדים בבחירות המוניציפאליות הקרובות לחתום על האמנה ולהתחייב כי ייקחו חלק במאבק למען שלטון נקי ואיכותי, יפעלו בשקיפות, ישמרו על טוהר המידות, יימנעו מניגוד עניינים ובעיקר– לא ימעלו באמון שהציבור נתן בהם.

רוני בלקין מסר בתגובה: "מבחינתי חתימה על האמנה למאבק בשחיתות ציבורית היא מובנת מאליה ואמורה להיות הבסיס לכל הפעילות ולכל העשייה של נבחרי ואישי ציבור. עברו הימים בהם היה נתק מוחלט בין התושבים לרשות השולטת. עוברים הימים בהם ראשי ערים עשו בעיר כבתוך שלהם. יושרה, שיתוף, שקיפות והקשבה הם ערכי חובה היום. ואלה גם הערכים שלנו. כי עוד לפני שאנו סוללים כבישים, בונים מגדלים או מבצעים רפורמות בחינוך, צריך לוודא שראש העיר הוא אדם ישר ודוגמה לתושביו – ואני בהחלט פעלתי ואמשיך לפעול ביושרה מלאה".

 

בלקין. חתם על האמנה (צילום: אילן בשור)

בלקין. חתם על האמנה (צילום: אילן בשור)

השיקו קמפיין

מטה מרצ והירוקים בראשות עידן למדן פתח השבוע את קמפיין הבחירות בתלייתם של עשרות שלטים על מרפסות ברחבי העיר ובהתארגנות לקראת כנס פתיחת מערכת הבחירות.

עידן למדן: "יחד עם שותפתי לרשימה פרופ' נטע זיו, חברת המועצה ד״ר איריס קלקא, חברי הרשימה והפעילים, ממרצ ומהירוקים, אנחנו יוצאים למערכת בחירות בה אנו נבקש מתושבי רמת השרון לבחור במי שהוכיחו את עצמם בעשייה למען העיר. היינו יחד עם התושבים במאבק בהדתה ובתוכניות הבנייה הדורסניות, בשמירה על שטחים פתוחים, בקידום פתרונות תחבורתיים ובמאבק בלתי פוסק לטובת שמירה על צביונה של רמת השרון, אל מול גורמים אינטרסנטיים ונדלניסטיים שמבקשים לשנות את אופייה של העיר בה אנו חיים. סיעת מרצ היא שהובילה את המאבקים הללו בחמש השנים האחרונות, והיא זו שאפשר לסמוך עליה שתמשיך להיאבק למען תושבי העיר".

בשבועיים הקרובים תערוך סיעת מרצ הירוקים את כנס פתיחת מערכת הבחירות, שיהווה את יריית הפתיחה של קמפיין ממוקד וחד שיעסוק בדרכים לשמור על רמת השרון 

 

 

 


 

 

 


 

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פתיחת מקלטים ציבוריים בכפר סבא
כנס ראשי רשויות חדשים
חברת המועצה באצי אלקובי עם סגן ראש העיר קורצקי
משמחים את כולם
פרויקט להנצחת ישובי גוש קטיף בעוטף עזה
הספורטאים הראשונים בהיכל התהילה
עיריית תל אביב יפו הכריזה על אנשי השנה בספורט לשנת 2018
אישום: איימה על עוד
אישום: איימה על עו"ד
"החלטתי שאני חיה את הרגע"
חדש ב"פוריה": שירות כירורגיית ילדים