רמת השרון

תימשך פעילות המועדון החברתי במתנ"ס אלי כהן

לאחר שהעברת ציוד ביה"כ במתנ"ס אלי כהן לחדר בו התקיימה פעילות לבני נוער עוררה סערה, הוסכם בין הצדדים כי פעילות הנוער במקום תימשך עד מציאת פתרון קבע. דוברת וייזר, יו"ר דירקטוריון מגוונים: נמשיך לפעול כדי להעצים לחזק ולהגדיל את פעילות בני הנוער במקום

שרון יונתן 02/08/2018
המועדון החברתי במתנ
וייזר. חלק מהאג'נדה (צילום: סיגל איילנד)

המועדון החברתי ומרכז הלמידה של קידום הנוער באגף הרווחה ימשיך לפעול במתנ"ס אלי כהן, כך סוכם השבוע. כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כי ציוד של בית הכנסת שפעל בחדר אחר למתנ"ס עבר לחדר שבו התקיימה פעילות עבור בני נוער, כאשר עובדי אגף הרווחה לא ידעו, לטענתם, על השינוי וגילו זאת כאשר הגיעו לעבודה ביום שלישי בבוקר. צעד זה גרר ביקורת ברשתות החברתיות ובקרב חברי מועצה. השבוע, כאמור, הגיעו הצדדים להסכמה כפי שסיפרה דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר דירקטוריון מגוונים: "בשיתוף עם יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה, אנו נמשיך לפעול כדי להעצים לחזק ולהגדיל את פעילות בני הנוער במקום. כחלק מהאג׳נדה של רשת מגוונים להקים מרכזי נוער חשבנו להקצות מקום חדש גדול ומרווח יותר לבני הנוער במתנ"ס קריית הצעירים. בחודש הקרוב, לאור בקשת המדריכים פעילות הנוער תימשך במבנה והמתפללים יפנו מדי מוצ"ש את השולחנות של התפילה שמתקיימת רק בשישי שבת למקלט למטה, כך שבני הנוער ימשיכו לפעול במקום. בימים הקרובים ייפגשו כל הנוגעים בדבר למציאת פתרון קבוע כפי שהצענו מלכתחילה בקריית הצעירים או במבנה חדש באלי כהן".

חבר המועצה גיא קלנר, שתקף את ההחלטה בשבוע שעבר, אמר השבוע: "לשמחתי הלחץ הציבורי שהפעלנו נשא פרי ורוב רובו של הציוד פונה מהחדר למרתף באותו המבנה, והחדר חזר לשמש את בני הנוער במהלך השבוע. מרתף שיכול היה לשמש לפעילות בית הכנסת מלכתחילה, ואת זה הצענו כבר בשבוע שעבר. עדיין לא מדובר בפתרון אידיאלי וגם לא סופי, ולכן נמשיך לשמור על האינטרסים של בני בנוער גם בהמשך , וזאת כדי שפעולה חד צדדית שכזו לא תחזור על עצמה בשנית".

 עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גופת אישה אותרה ב-ם - בעלה חשוד בגרימת מותה
מועצת ענף הבניה
מועצת ענף הבנייה התכנסה לדיון חירום
"חייבים לשלב צעירים בקדמת הבמה העירונית"
ולאדן כבר לא פה
יום התנדבות בגינה
שותלים ונהנים עם החברים מבית אנוש
קול הגאז הזה
קול הג'אז הזה
לזניה מטורטייה
לזניה טורטיה
בת ים נערכת לשנהל
בת ים נערכת לשנה"ל