רמת השרון

הגביע ששווה מאה

קבוצת הנוער בכדורגל תזכה למענק בסך מאה אלף שקלים על זכייתה בגביע המדינה לפני מספר חודשים. כך אישרה מועצת העיר בישיבתה השבוע

שרון יונתן 08/08/2018
קבוצת הנוער עם גביע המדינה. מענק בסך מאה אלף שקל (צילום: אלן שיבר)

קבוצת הנוער בכדורגל שזכתה לפני מספר חודשים בגביע המדינה זכתה השבוע לצ'ופר נדיר, מענק מהעירייה בסך 100 אלף שקל, וזאת בעקבות הצעה לסדר של חבר המועצה אהרון אלמוג אסולין שהתקבלה במועצה ביום ראשון השבוע.

בהצעתו כתב אלמוג אסולין: "קבוצת הנוער בכדורגל הפעילה במסגרת אגודת הספורט הביאה לראשונה בתולדותיה גביע מדינה. בניגוד לקבוצות תחרותיות המתוגמלות בתמיכות של העירייה כאשר הצטיינות הינה מרכיב בקביעת גובה התמיכה, אין כך הדבר בקבוצת הנוער. לפיכך, נראה לי נכון, בעיקר לאחר שראינו בגמר גביע העולם האחרון מה יכול להיות משקלו הסגולי של שחקן בן 19, לתגמל הקבוצה כך שתגמול זה יופנה להשקעה במהות ולא חלילה בתגמול כספי לשחקנים. כגון: מחנה אמונים מיוחד לקראת פתיחת העונה הבאה, הצטיידות, וכל תחום נוסף שייראה למנכ״ל אגודת הספורט".

אסולין הציע כי, "מועצת העיר מאשר תוספת חד פעמית של מאה אלף ש״ח לאגודת הספורט במסגרת תקציב 2018, שיופנה כולו לקבוצת הנוער בכדורגל עבור תוספת מהותית בתחום המקצועי לפי שיקול דעתו של מנכ״ל האגודה והצוות המקצועי של מחלקת הנוער בכדורגל. תקציב זה יילקח מהרזרבה של תקציב העירייה או מעודפי גבייה אם יהיו וכמוצא אחרון מתקציב החינוך הגדול מאוד".

ראש העירייה, אבי גרובר, הידוע באהבתו ותמיכתו בספורט המקומי, הביע התנגדות עקרונית להצעה ואמר: "מחלקת הנוער מתנהלת בצורה טובה וכנראה מה שמקבלים ראוי וטוב ולכן הגיעו להישגים האלו. לבא פתאום 3 חודשים לפני הבחירות ולהעביר תקציבים מכאן ולכאן בלי בדיקה לעומק זה לא רציני. זה לחפש את הכותרת. אהרון יושב בוועד המנהל של אגודת הספורט וזה המקום לנהל את הדיון הזה ולא במועצת העיר".

אלמוג אסולין השיב: "אני לא מסתכל על ה-30 לאוקטובר. לפני תחילת העונה כדי לתגבר לחינוך למצוינות נותנים תגמול וזה המקום הראוי".

גרובר: "אנחנו מחנכים למצוינות מגיל 5. זאת מערכת שעובדת הרבה שנים וההישגים לא קורים רק במחלקת הנוער של הכדורגל. יש גם ארבע קבוצות במחלקת הנוער בכדורסל שעלו ליגות ולקחו אליפויות. למה להם אנחנו לא מוסיפים? שתי קבוצות בכדורסל לקחו אליפויות. למה להם לא נותנים? אליפות זה הרבה יותר גדול יותר מגביע המדינה. זאת הצעה לא רצינית. נותנים הרבה משאבים ומחלקת הנוער מקבלת מה שהיא רוצה. יש הרבה גופים שהיו רוצים לקבל מאה אלף".

הצעתו של אלמוג אסולין זכתה לתמיכתם של כל חברי האופוזיציה וכן של יעקב קורצקי, סגן ראש עירייה, ונורית אבנר מהקואליציה. אבי גרובר וחברת המועצה רותי גרונסקי, מספר 2 בסיעתו נמנעו בהצבעה.                                                                                    

למרות שהיו חלוקים בדעותיהם החמיא קורצקי לגרובר: "חשוב לי להגיד שראש העירייה שהכי נתן לספורט ולכדורגל זה אבי גרובר".

קבוצת הנוער עברה שינוי, כאשר נפרדה ממאמנה בחמש השנים האחרונות, אורן רותם, שעבר לאמן את קבוצת הבוגרים. את מקומו תפס יוגב צמח ועוזרו יהיה גיא קמין. הקבוצה תפתח את הליגה ב-25 לאוגוסט במשחק חוץ נגד מכבי חיפה.

 

 

 


עוד ברמת השרון
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
שרון יונתן 18/07/2019
יעל אהרונוב. הקפטנית שפותחת עונה עשירית בקבוצה
שרון יונתן 17/07/2019
חנית שוורץ. לקדם את כדורגל הנשים
שרון יונתן 11/07/2019
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
שרון יונתן 10/07/2019
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
שרון יונתן 04/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
איים בפטיש
אישום: תקף באלימות ואיים עם פטיש
לראשונה: השתלת מח עצם לאחרת השתלת כליה
השתלת מח עצם לאחר השתלת כליה
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
אישה טבעה בחוף בבת ים - מצבה קשה
מירוץ הלילה השלישי יוצא לדרך בכפר סבא
מרוץ הלילה ה- 3 ע"ש ניר רוזמרין ז"ל יוצא לדרך
ירושלים עיר מדליקה
זירת התאונה הקטלנית
צעיר מכפר סבא נהרג בתאונה בדרכו מעבודתו
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנושות בירושלים
היתר הבנייה בוטל לאחר תחילת העבודות
ההיתר בוטל לאחר שהעבודות החלו