רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

ראש העירייה ממשיך עם מפגשי "קפה עם ראש העיר" ואילן כהן מגבש את רשימתו

שרון יונתן 09/08/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
גרובר ותושבים במפגש "קפה ראש העיר" (צילום: פרטי)

קפה עם ראש העירייה

 מתחילת הקדנציה של ראש העירייה, אבי גרובר, הוא מקיים את ״קפה ראש העיר״, מפגשים בהם הוא נפגש עם תושבים ביוזמתם בבתיהם, אליהם הם מזמינים שכנים וחברים המעלים בפניו שאלות, מקבלים תשובות באופן ישיר ובגובה העיניים וכן עדכון בשקיפות על הנעשה בעיר ותוכניות לעתיד. מפגש שכזה נערך ביום שני ברחוב אלכסנדרוני בשכונת מורשה במסגרתו התושבים קיבלו הסבר כללי על הנעשה בעיר עם מיקוד על שכונתם. תושבי השכונה שנכחו במפגש ציינו כי התחושה היא שהשכונה יצאה ממצב של קיפאון לעשייה.

בונה את הרשימה

אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, החל לגבש את רשימתו לבחירות המקומיות, כאשר קבע כי ענת לין (35) תהיה מספר 2 ברשימתו. לין, תושבת העיר וספורטאית מקצוענית בתחום האתלטיקה בעבר, שירתה בחיל המודיעין ועוסקת כקלינאית תקשורת בקליניקה שלה ברמת השרון. בנוסף לעיסוקה כקלינאית, פעלה להקמת קבוצת כדורסל א.ס. רמת השרון בליגה הלאומית, בה היא גם משחקת. כהן מסביר מדוע בחר בלין להיות מספר 2 ברשימתו: "הבחירה בענת לין למספר 2 ברשימתי היא ההחלטה הנכונה לא רק עבורי, אלא עבור כל תושבי רמת השרון. לין היא תושבת מבטן ולידה של העיר וככזאת מכירה את רמת השרון ואת השינויים שחלו בה בשנים האחרונות".

אילן כהן וענת לין (צילום: פרטי)

אילן כהן וענת לין (צילום: פרטי)

סלב בישיבת המועצה

זה לא קורה הרבה שסלב בקנה מידה ארצי מבקר בישיבות המועצה ברמת השרון, אבל ביום ראשון זה קרה כאשר דובי גל, תושב העיר, קפץ למועצה. אנחנו היינו שם כדי לתעד ולספר לכם על זה.

דובי גל בישיבת מועצת העיר (צילום: שרון יונתן)

דובי גל בישיבת מועצת העיר (צילום: שרון יונתן)

מפגש מוזיקלי

 חמישי שעבר, כיכר עיריית רמת השרון. להקת ג'ין בורדו מארחת את שלומי שבן לעיני מאות מתושבי העיר, ביניהם גם רוני בלקין ואבי גרובר, שהניחו בצד לשעה קלה את ענייני הבחירות וניהלו סמול-טוק נעים ומוזיקלי. אבל אז הגיעה תושבת העיר תמי זייף-פיצ'וטו, שהוכיחה את כישוריה כמאמנת אישית והצליחה להכניס את שניהם לתמונה משותפת כולל חיוכים.

 

 רוני בלקין ואבי גרובר בהופעה (צילום: פרטי)

רוני בלקין ואבי גרובר בהופעה (צילום: פרטי)

 

 

 


 


 


 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית ספר חדש יוקם בעפולה
חוף הכרמל: נחנך מרכז ההפעלה לשעת חירום
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים בר לב
"בר לב" אלופים
ממפים את איכות הכבישים
ממפים את איכות הכבישים
פסטיבל האוכל מגיע לכפר סבא
טרנדים בארונות בגדים
טרנדים בארונות בגדים
השקעת נדלן של משרדים בשווקים משניים
השקעת נדל"ן של משרדים בשווקים משניים
נחשפה מסכת אלימות של קטין כלפי חברתו