רמת השרון

מועדון 'שרונית' יורחב

המועצה אישרה פה אחד הצעה לסדר של עידן למדן לפתיחת תב"ר לצורך הרחבת מועדון הספורט 'שרונית'

שרון יונתן 09/08/2018
מועדון 'שרונית'. יורחב (צילום: אלן שיבר)

מועצת העיר אישרה בישיבתה ביום ראשון את הצעתו של חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה עידן למדן לפתיחת תב״ר (תקציב בלתי רגיל) לצורך תוספת קומה והרחבת מועדון הספורט ׳שרונית׳.

בהצעתו כתב למדן: "מועדון הספורט ׳שרונית׳ ממתין לשיפוץ ותוספת קומה מזה מספר שנים. שוב ושוב נדחה הפרויקט בשל היעדר תקציב. כידוע, אוכלסו לאחרונה בניינים רבים במורשה ואחרים בשלבי בנייה מתקדמים (או תכנוניים) המסתכמים בכ-2500 יחידות דיור. למרות הבנייה המאסיבית לא פותח ולא הורחב במקביל מועדון שרונית לרווחת התושבים, מובן שהתוצאה היא צפיפות גבוהה, שחיקה רבה של ציוד ומתקנים ואי יכולת לתת שרות ראוי וטוב לתושבים ותיקים כחדשים".

בהצעה נכתב עוד: "מועצת העיר מאשרת פתיחת תב״ר תוספת קומה בשרונית בסך 5.5 מיליון שקלים. מועצת העיר מורה להשתמש לשם כך בכספי קרן השבחה ראשונים שיכנסו לקרן. בנסיבות אלה, של שיהוי בלתי סביר ורב שנים בביצוע פרויקט זה ולאור המצוקה האמיתית של המקום ופגיעה בתושבים ובאיכות חייהם בהיעדר מקום ראוי לפנאי וספורט תיבחן האפשרות בידי הגזבר ליטול הלוואה בסך הנ״ל בכפוף לאישור ועדת הכספים".

יש לציין כי בעבר החליטה העירייה על לקיחת הלוואה של 11 מיליון שקל עבור שיפוץ הקאנטרי אך בשל קושי תקציבי לא הוחלט על לקיחת הלוואה לצורך הרחבת 'שרונית', כפי שהציע למדן כעת. הצעתו אושרה פה אחד.

 

 


 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תיכון דרכא עם נט"ל
אין חגיגה בלי עוגה (גם לא לכלבים)
בדרך להיות הפתעת העונה?
ילד בן שמונה טבע בבריכה בנחשונים - מצבו בינוני
ילד בן שמונה טבע בבריכה בנחשונים - מצבו בינוני
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
אשה נפלה מסולם באשקלון
אשה נפלה מסולם ונחבלה בראשה
קרן קימת לישראל - נוטעת את העתיד
מינוי חדש בעיריית כפר סבא