רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

הפרלמנט הנודד של עידן למדן המועמד לראשות העירייה ממשיך ‏במסעותיו בעיר. חבר המועצה גיא קלנר ואילן כהן, המועמד לראשות העירייה הגיעו לשבתרבות לפרגן לח"כ כבל. טל עזגד, המועמד לראשות העירייה, ופרופ' שרגא קירשנר נפגשו עם פאר ויסנר יו"ר מפלגת הירוקים הארצית.

שרון יונתן 16/08/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
ח"כ כבל (באמצע) עם קלנר (מימין) ואילן כהן (צילום: פרטי)

הגיעו לפרגן

ח"כ איתן כבל הגיע בסוף השבוע שעבר ל"שבת תרבות" ביד לבנים". הגיעו לפרגן חבר המועצה גיא קלנר, שמפלגת העבודה תומכת במועמדותו בבחירות ואילן כהן, המועמד לראשות העירייה.

פותח את המטה

אפרופו אילן כהן, הוא יחנוך ביום ראשון הקרוב את מטה הבחירות המרכזי שלו ברחוב סוקולוב 71. באירוע יישא כהן דברים וידבר על תכניתו וחזונו לשינוי פני העיר.  "אני מתכבד להזמין את כל התושבים שרמת השרון חשובה להם להגיע ביום ראשון הקרוב לחנוכת המטה ברחוב סוקולוב", אמר השבוע כהן.

מפגש ירוק

טל עזגד, חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה, ופרופ' שרגא קירשנר, חבר המועצה לשעבר ומספר 2 ברשימתו של עזגד, נפגשו עם פאר ויסנר יו"ר מפלגת הירוקים הארצית, במפגש עבודה וסיעור מוחות על עתידה האורבני והחינוכי של רמת השרון לשנים הבאות.

טל עזגד (משמאל) עם קירשנר וויסנר (משמאל) (צילום: פרטי)

טל עזגד (משמאל) עם קירשנר וויסנר (משמאל) (צילום: פרטי)

הפרלמנט הנודד

הפרלמנט הנודד של עידן למדן, חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה,ממשיך ‏במסעותיו בעיר ובמפגשים ישירים וספונטנים עם תושבים. יחד עם חבריו לסיעת מרצ-הירוקים, פרופ׳ נטע זיו וחיים קארו, התייצב עו״ד למדן בקפה 'לנדוור' והחברים קיימו שיחות אישיות סביב השולחן עם תושבים שונים. לפרלמנט הפעם התייצבו גם חברת המועצה ד״ר איריס קלקא וחבר המועצה ויו״ר יד לבנים בעבר, ד״ר יונה ברגור. השבוע התרכזו בשיחות ושאלות בנושאים שונים. בהמשך נדד הפרלמנט ל׳לחם ארז׳ באוסישקין ופגש עם תושבים נוספים.

 

הפרלמנט של עידן למדן בבית קפה (צילום: פרטי)

הפרלמנט של עידן למדן בבית קפה (צילום: פרטי)

 


 

 


 

 

 


 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רוסלנה רודינה ועדי ביטי
מי הם הפריזנטורים החדשים של רשת גלי?
הביאו מדליות
החייל שנהרג ברצועת עזה סמל ראשון אביב לוי מפת
החייל שנהרג ברצועת עזה: סמל ראשון אביב לוי מפ"ת
טורניר כדורגל לזכרו של תומר חזן זל
טורניר כדורגל נערך לזכרו של החייל תומר חזן ז"ל
"לא סוגרים את 'כנפיים של קרמבו'"
רועי פאר. מדליית ארד באולימפיאדה הכימיה
יש לנו מדליה
סיפורים מהחלל
סיפורים מהחלל ועל ציפורים בכלל
השחרור: בין כאב לתקווה
"השחרור: בין כאב לתקווה"