רמת השרון

שביל חוצה תיכון

תושבת העיר מתלוננת על כך שהשימוש בשביל ההליכה המחבר בין רחוב אוסישקין לרחוב השפלה לא אפשרי מרבית שעות היום מאחר והוא עובר בחלקו בתיכון אלון

שרון יונתן 19/08/2018
השביל ושער הכניסה לתיכון (צילום: פרטי)

"הגיע הזמן שהעירייה תפתח את שביל ההליכה המחבר בין רחוב אוסישקין לרחוב השפלה לכלל תושבי העיר ותפריד אותו מתיכון אלון", כך אמרה השבוע תושבת המתגוררת באזור ומשתמשת בשביל ההליכה אותו מכירים תושבים רבים, אבל חלקו עובר בתוך תיכון אלון ולכן ההליכה נמנעת אם שני השערים, אחד בכל קצה השביל, סגורים.

התושבת אמרה השבוע: "מדובר בשביל שיכול לקצר דרך עבור תושבים רבים, אבל מכיוון שחלקו נמצא בתוך שטח תיכון אלון הוא לא שימושי במרבית שעות היום. היום השביל אפילו יכול להיות שימושי יותר לאחר פתיחת הגינה הציבורית היפה ברחוב הטבק שתושבים רבים באים אליה. האבסורד הכי גדול הוא שישנם שלטים שאוסרים על משחקי כדור בשעות הצהריים והלילה, אבל אין שלטים שאוסרים על הליכה בשביל, אבל זה מה שקורה בפועל. רוצים למנוע משחקי כדור אבל למעשה מונעים גם מעבר בשביל הליכה יפהפה ומועיל. זה למעשה שביל ללא מוצא".

התושבת הציעה רעיון מקורי: "אני מציעה להפריד בין השביל לתיכון, גם אם זה אומר לגרוע במקצת משטח התיכון. צריך להציב גדר גבוהה, כמו שיש סביב כל התיכון, ולמעשה להוציא את השביל משטח התיכון לטובת הולכי הרגל המעוניינים להשתמש בשביל בכל שעות היממה. היה ניתן לנצל את תקופת החופש הגדול לשם כך".

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה: מדובר בחלק משטח מתחם בית הספר בו משתמשים מאות תלמידים מדי יום וכמובן יש לתושבים גישה בשביל המקביל.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
יריב עם הקהל שהגיע לראות את הסרט המרגש
שרון יונתן 02/05/2019
גנץ בכפר הירוק
בילי בסרגליק 08/04/2019
עמית סבן (שני משמאל) וחברי הכנסת הצעירה באירוע הפתיחה
שרון יונתן 20/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
העולים החדשים במהלך הקורס
עולים חדשים עברו קורס למתן עזרה ראשונה
יתוש הטיגריס האסיאתי
שני חולים בנגיף הזיקה נדבקו בעודם שוהים בתאילנד ובצפון אמריקה ואובחנו בישראל
איגוד הטאייקוונדו ברחובות
רחובות חזקה בטאיקוונדו
המועצה אישרה את המלצות ועדת הביקורת בנוגע לדו"ח מבקר העירייה
ישראלים תתעוררו
תאונת דרכים קשה בכביש 2
גבר נהרג לאחר פגיעת רכב בכביש 2
שחיינים עם כנפיים
"שחיינים עם כנפיים"
הסרט פרשת אונקולוס מגיע לאקרנים