רמת השרון

"גאה להיות שר החינוך שלכם"

מנהלי בתי הספר ברמת השרון השתתפו בכנס לפתיחת שנת הלימודים במעמד שר החינוך. במהלך הכנס ציין השר כי רפורמות הדגל עליהן הכריז הטיבו עם החינוך בעיר והביאו לצמיחה בשיעור הנבחנים ב-5 יח"ל במתמטיקה ובאנגלית

שרון יונתן 21/08/2018
השר בנט ומנהלי בתי הספר (צילום: באדיבות משרד החינוך)

כל מנהלי בתי הספר היסודיים והעל יסודיים ברמת השרון, ראשי היחידות באגף החינוך ומפקחי משרד החינוך, נפגשו ביום חמישי (16.8.18), עם שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל המשרד שמואל אבואב ומנהלת מחוז תל אביב חיה שיטאי כדי לפתוח באופן חגיגי את שנת הלימודים תשע"ט וללמוד מקרוב אחר היוזמות, החידושים ותוכנית העבודה שתלווה את מערכת  החינוך בשנת הלימודים הקרובה.

בפתח הכנס הכריז השר בנט על הנושא השנתי שילווה את מערכת החינוך בשנת הלימודים הקרובה- אחדות ישראל, וכן את המשפט שיוטמע בבתי הספר: "שומרים על אחדות, שומרים על ייחודיות". במסגרת הנושא השנתי, יעסקו בתי הספר בסוגיית האחדות בשני צירים מרכזיים: חיים בשותפות במדינת ישראל- אחדות בין כל מרכיבי החברה הישראלית, עמיות יהודית- שייכות לעם היהודי וקשר עם יהודי התפוצות.

בימים אלו שוקדים במשרד ובבתי הספר על גיבוש התכנים הספציפיים שיובאו בפני התלמידים בהקשר לסוגיית האחדות, על ידי קיום מפגשים, מעגלי שיח, מסעות וטיולים.

במשרד החינוך ציינו כי בשלוש השנים שחלפו מאז החלה כהונתו כשר החינוך, קידם בנט שורה של מהלכים חשובים אשר היטיבו בצורה משמעותית עם החינוך ברמת השרון. בתחומי האנגלית והמתמטיקה, רפורמות הדגל של בנט, צמח שיעור הנבחנים ברמת השרון ב-5 יחידות לימוד אנגלית מ- 78.3% ל- 80.2% ובמתמטיקה 5 יחידות לימוד מ- 30% ל- 40.7%.

בנט הודה למנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי ואמר כי מחוז תל אביב הפך לבית היוצר של חדשנות חינוכית. "אני מסתכל על החינוך במחוז תל אביב ורואה מחוז בצמיחה מתמדת, עוד ועוד פרויקטים, עלייה בנתוני הבגרות ועשייה מסביב לשעון של צוותי חינוך מסורים ואיכותיים למען כל תלמידה ותלמיד. אני גאה להיות שר החינוך שלכם. נמשיך להוביל מהלכים משמעותיים למען חינוך דור העתיד", אמר בנט.

  

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
שודדי עתיקות נתפסו מנפצים עתיקות
כוכבי יוטיוב בקניון שבעת הכוכבים
אירועי השבוע בקניון שבעת הכוכבים
הדמיה של טורבינות הענק, בתל פרס
עתיד הנשרים ברמת הגולן בסכנה
רמי ויניב ושני ילדיהם
"אין סיבה שיפלו אותנו"
שמוליק גריידי. פגיעה בסטטוס קוו
"ריח רע נודף מהחלטת מועצת העיר"
נשיבה דיאלי (החותנת שלי) קומדיה מקורית בניחוח פריסאי במרוקאית/עברית/צרפתית
קומדיה מקורית בניחוח פריסאי במרוקאית/עברית/צרפתית
פצוע ירי בקריות
תנך בכיף
"תנ"ך בכיף"