רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

איציק רוכברגר, רשימת מרצ-הירוקים ואילן כהן חנכו את מטות הבחירות שלהם

שרון יונתן 23/08/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
חנוכת המטה של רוכברגר (צילום: פרטי)

שואף לפסגה

המדור עוסק השבוע בחנוכת מטות הבחירות של שלושה מועמדים לראשות העירייה. נפתח עם איציק רוכברגר, ראש העירייה לשעבר, שחנך את מטה הבחירות שלו ברחוב אוסישקין 52 ביום רביעי שעבר באירוע אליו הגיעו כ-300 תושבים. "בכנס הצגתי את תוכניותיי להחזיר את רמת השרון לפסגה", אמר השבוע רוכברגר.

מנהיגות ישרה

למחרת, ביום חמישי שעבר, חנכה רשימת מרצ–ירוקים את מטה הבחירות שלה ברחוב סוקולוב 37. כמאה פעילים גדשו את המטה ברח' סוקולוב, שעוטר בכרזות החדשות של הקמפיין, שהמוטו שלו הוא "מנהיגות ישרה לרמת השרון". עידן למדן, חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה, הציג באירוע את המועמדת מס' 2 החדשה ברשימה, פרופ' נטע זיו מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, שמביאה עמה רקורד עשיר של עשייה חברתית-משפטית. לאחר דבריה של זיו הציג למדן את האני מאמין שלו ואמר: "אנחנו מציגים מנהיגות ישרה, עקבית ואחראית לרמת השרון. מנהיגות ישרה זה לא חלום ערטילאי, אלא הדבר היחיד שיאפשר לנו בטווח ארוך לשמור על העיר שלנו מפני איומים קריטיים שאורבים לפתחנו".

עידן למדן בפתיחת המטה

עידן למדן בפתיחת המטה

 מייחלים לשינוי

ביום ראשון השבוע חנך אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, את מטהו שנמצא ברחוב סוקולוב 71. לאירוע הגיעו כ-150 תושבים, ביניהם פעילים ותומכים רבים. באירוע נכח גם ד"ר רענן כהן, לשעבר ח"כ ושר העבודה והרווחה שנשא דברים והביע את תמיכתו באילן כהן תוך כדי שאמר: "אילן יכול להיות מראשי העיר הטובים בישראל". אילן כהן אמר: "אני מתמודד כי זה הזמן שלנו לעשות שינוי שכולנו מייחלים לו כבר תקופה ארוכה. אני מסתובב ברחבי העיר, פוגש אנשים ורואה על פניהם את הכמיהה למשהו אחר". גם ענת לין, מספר 2 ברשימה, נשאה דברים באירוע.

 

כהן  (משמאל) בחנוכת מטהו ברחוב סוקולוב (צילום: פרטי)

כהן (משמאל) בחנוכת מטהו ברחוב סוקולוב (צילום: פרטי)

 


 

 


 

 

כהן  (משמאל) בחנוכת מטהו ברחוב סוקולוב

צילום: פרטי

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
השי של דורון
"לוקחים את קבלני הפיגומים כשעיר לעזאזל"
"קניג היה מנהיג שהצליח לחבר בין דתיים לחילוניים"
חשד: סחר בסמים בשורת הזדמנויות
עמית יברבאום. הוכיח את עצמו
הכל (לא) נשאר במשפחה
שוחררו החסמים לבקשות לתמ"א 38 במרכז ראשל"צ
הדוד אלנה טספהון, בנו יגזציאוו טספהון, אלבל סמואל ובני המשפחה באיחוד המרגש בנתבג
יציאת אתיופיה
עדי טפר. להחדיר מחויבות ואמונה
החלו ההכנות לליגת העל