רמת השרון

תחת הנהלות חדשות

שבועיים לפתיחת הלימודים נחשפה זהות המנהלות החדשות בבתי הספר: הדי גור תנהל את תיכון רוטברג, רבקה שמש את תיכון אלון ולילך חפץ תנהל ביה"ס אמירים

שרון יונתן 23/08/2018
תחת הנהלות חדשות
גור. מנהלת תיכון רוטברג (צילום: באדיבות העירייה)

שבועיים לפני פתיחת שנת הלימודים חשפה השבוע העירייה את שמותיהן של שתי המנהלות בבתי הספר התיכונים: את תיכון אלון תנהל רבקה שמש שתחליף את ד"ר יהודה יעקבסון (מנהל התיכון ב-17 השנים האחרונות) ואת תיכון רוטברג תנהל הדי גור במקומה של תמי קידרון, שניהלה את בית הספר בחמש השנים האחרונות.

רבקה שמש, שנבחרה על ידי ועדת המכרז לניהול תיכון אלון, ניהלה בשלוש השנים האחרונות את בית הספר היסודי רימונים בקריית אונו. שמש הינה בעלת השכלה אקדמית בחינוך, בלשון, במשפטים ובמנהל עסקים ויש לה ניסיון רב בהוראה בבתי ספר על יסודיים בהם שימשה כמורה, מחנכת ומנהלת שכבה בתיכון מטרו ווסט ברעננה. במשך שש שנים הקימה וניהלה את לימודי העברית בבתי ספר בהונג קונג.

 

שמש. מנהלת תיכון אלון (צילום: באדיבות העירייה)

שמש. מנהלת תיכון אלון (צילום: באדיבות העירייה)

 

הדי גור, שנבחרה לנהל את תיכון רוטברג, שימשה כסגניתה של קידרון, כאשר לפני כן מילאה תפקידי חינוך, הוראה וניהול בתיכון רוטברג כמחנכת, מנהלת שכבה, מנהלת המשלחות לפולין.

גור, בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדע המדינה ותואר שני בהיסטוריה ופילוסופיה של החינוך מאוניברסיטת תל אביב. בוגרת תוכנית "אבני ראשה" להכשרת מנהלים. בעלת ניסיון מקצועי עשיר בהובלת תהליכים חינוכיים, חברתיים וערכיים במערכת החינוך ובמערכות אחרות.

את בית הספר היסודי אמירים תנהל לילך חפץ, שתחליף בתפקיד את נורית בר-לב שניהלה את בית הספר ב-13 השנים האחרונות. חפץ לימדה משנת 2011 בבית הספר היסודי קריית יערים, הייתה מחנכת ורכזת תחום המתמטיקה ובשלוש השנים האחרונות שימשה גם כסגנית המנהלת.

 לפני כן לימדה במשך ארבע שנים בבית הספר גולן ברמת השרון. חפץ היאבעלת תואר ראשון בחינוך והתמחות בתחום המתמטיקה ותואר שני "בניהול וארגון מערכות חינוך" וכיום משתתפת בתוכנית להכשרת מנהלים של "אבני ראשה". 

 

חפץ. מנהלת בית ספר אמירים (צילום: באדיבות משרד החינוך)

חפץ. מנהלת בית ספר אמירים (צילום: באדיבות משרד החינוך)

 

בעירייה ובאגף החינוך איחלו למנהלות החדשות בהצלחה לקראת שנת הלימודים הקרובה.

  


 

 


 

 

חפץ. מנהלת בית ספר אמירים

צילום: באדיבות משרד החינוך

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חגיגות יום העצמאות ברעננה
עשרות בני נוער טופלו במהלך יום העצמאות
צאלה וקסמן-גונן, סמנכלית שירות והסברה בעיריית כפר סבא
מעיריית כפר סבא להייטק
קניות אונליין
3 מוצרים שתעדיפו לקנות אונליין
בדרך לביה"ס עוברים בבנק
ילד נפל מאופניים ונפצע באורח קל-בינוני
המדרכות חסומות בפחי אשפה
הולך רגל נפגע ממשאית ברמת גן - מצבו בינוני
דר מיקי הלברטל מנהל רמבם, מר דוד פתאל, מלונות פתאל, מר יהושוע ראוכברגר, עמותת לב חש
מלונית לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם