רמת השרון

קטינה הותקפה מינית ברמת השרון

צעיר נעצר בחשד כי ביצע מעשה מגונה בקטינה בת 17 באמצע רחוב ברמת השרון, תוך שימוש בכוח. בחקירתו נתן פרשנות תמימה למעשיו

מיכאל פרוסמושקין 30/08/2018
נעצר בחשד לתקיפת מינית של נערה (תמונה להמחשה iclipart)

תושב השטחים, בן 22,  נעצר בתחילת השבוע בחשד לביצוע מעשה מגונה תוך שימוש בכוח בקטינה ברמת השרון.

 האירוע התרחש ביום ראשון השבוע, סמוך לשעה 16:40, אז על פי החשד ניגש הצעיר לקטינה, כבת 17, ושאל אותה דבר מה. לאחר שהקטינה השיבה לו על שאילתו, הוא ביצע בה מעשה מגונה בכוח ולאחר מכן נמלט מהמקום.

 שוטרי תחנת גלילות שהוזעקו למקום איתרו ועצרו את החשוד, אשר הובא לחקירה ובסיומה מכלא. ביום שני השבוע ביקשה היחידה החוקרת מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו בארבעה ימים. בפתח הדיון תיאר נציג המשטרה את האירוע: "מדובר בחשוד שניגש לקטינה ושאל אותה כיצד מגיעים ממקום למקום באוטובוס. היא ענתה לו, ואז החשוד הרים את חולצתה, ניסה לגעת בה ולנשק. היא דחפה אותו וצרחה, והוא נס מהמקום". עוד ציין נציג המשטרה כי בחקירתו החשוד טען כי בסך הכל רצה להודות על תשובתה ולנשק אותה.

 כבר ביום מעצרו, ביצעו החוקרים עימות בין החשוד לבין הקטינה, במהלכו היא הטיחה בו את מה שביצע. הוא אומנם קשר את עצמו לאירוע, אך גימד את מעשיו ונתן להם פרשנות תמימה.

 במהלך הדיון, טען סנגורו, עו"ד שאדי נאטור, כי לדברי מרשו בתום העימות שנערך לו, הוא הובא לחדר החקירות – ושם התנפלו עליו, לדבריו, חמישה שוטרים, תקפו אותו וכתוצאה מכך נגרמו לו חבלות. לבקשת הסנגור, הורה השופט מרדכי פלד להעביר את דיווח על המקרה למחלקה לחקירות שוטרים על מנת שתחקור את המקרה.

בתוך כך, נוכח הצהרת תובע שהוגשה בדיון, השופט האריך את מעצרו עד 29 באוגוסט.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
חוגגים את הקיץ בכפר סבא
ההתעללות נמשכת
צעירה במצב קשה כתוצאה מתאונת אופניים
שוטר ירה למוות בחשוד בעבירות רכוש
מה קורה בגן?
מצטיינים
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בווינגייט
צעיר נרצח ברחובות