רמת השרון

זה היה בסוף הקיץ

עיריית רמת-השרון סיימה את עונת אירועי הקיץ עם מופע מדהים בפארק העירוני של "הדג נחש" שאירחו את הגיטריסט והמוזיקאי יהודה קיסר

כתב לוקאל 03/09/2018
זה היה בסוף הקיץ
הדג נחש בהופעה (צילום: א.ס.י.פ ערוץ 3)

עיריית רמת השרון סיימה את עונת אירועי הקיץ עם מופע מדהים (30/08) בפארק העירוני של "הדג נחש", שאירחו את הגיטריסט והמוזיקאי יהודה קיסר. הפארק העירוני התמלא באווירה חגיגית ובאנרגיות שרק הרמתשרונים מכירים. מי "שגנב את ההצגה", היה לא אחר מאשר יהודה קיסר, שהלהיט את הקהל עם הגיטרה החשמלית המפורסמת שלו ועם חיזוק של "הדג נחש", ששרו את מיטב השירים שלהם ו"הרימו את הפארק באוויר". קדם למופע המרכזי החימום של להקת אסף שלם -the soulmates& שזכו גם הם לתגובות חמות מהקהל.

 מעיריית רמת השרון נמסר: "העירייה רואה חשיבות עליונה בפיתוח חיי תרבות עשירים, ופועלת לקידום העשייה העירונית במגוון תחומי האמנות, התרבות והפנאי. מח' התרבות והאירועים בראשות אלי שגיא והצוות המסור שלו, דאגה במהלך הקיץ למגוון רחב של אירועי תרבות לילדים, בני נוער ולכל המשפחה, שזכו להשתתפות שיא ולתגובות חמות מתושבי העיר ואורחיהם. הצוותים המקצועיים כבר עובדים על האירועים הבאים ומאחלים לתושבי העיר ואורחיהם שנה טובה ומבורכת עם הרבה זמן איכות, בילוי ופנאי".

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בחירת מחשב לבית/לעסק
יש קואליציה
בדרך לבית הספר
ודמני הולך עם גינזבורג
ביקור בקיר הטיפוס לזכרו של דני חייט זל
התלמידים חוקרים את ההיסטוריה של עפולה
פיימינג במקום שיימינג
פיימינג במקום שיימינג
הולך רגל נפצע בתאונה בתל אביב
הולך רגל נפצע בתאונה בתל אביב
גרובר ניצח ב-36 קלפיות מתוך 61