רמת השרון

הסתבכות משפחתית

שני בניו ושני אחיו של תושב רמת השרון שנפטר, הואשמו, כל אחד על פי חלקו, באיומים ובאלימות כלפי צוות השיטור המשולב שהוזעק על ידי בת הזוג של הנפטר על רקע מחלוקת בינה לבינם בקשר להמשך מגוריה בבית המשפחה

מיכאל פרוסמושקין 06/09/2018
איימו על שוטרים ותקפו אותם (תמונה להמחשה iclipart)

ארבעה בני משפחה מרמת השרון הואשמו לפני ימים אחדים, כל אחד על פי חלקו,  באיומים ובאלימות קשה כלפי שוטרת ופקח.

על פי כתב האישום, בין הנאשמים לבין מ', בת הזוג של בן משפחתם שנפטר, הייתה מחלוקת בקשר להמשך מגוריה ביחידת דיור בעיר בה התגוררה יחד עמו.

ב-1 בדצמבר 2016 היא  הזעיקה שוטרים כדי שיסייעו לה שכן אחד מבניו של בן זוגה, אשר ממנו היה לה צו הרחקה, מטריד אותה ונמצא במקום. כאשר התקרב צוות של השיטור המשולב (שוטרת ופקח) לדירה, הלך לצידם בנו של הנפטר תוך שהוא מקלל את מ' ומאיים עליה: "עופי מהבית שלנו, זה בית של אבא שלי... אני אשרוף לך את הבית, אני ארצח אותך".

מיד לאחר מכן, כפי שעולה מכתב האישום, יצאה השוטרת מהדירה, כשאז הנאשם התקדם לעברה ולעבר הכניסה תוך שהוא מאגרף את ידיו, מקללה את השוטרת ואת מ', וכן מנסה להיכנס לתוך הדירה כשהשוטרת חוסמת אותו. בעקבות כך הודיעה השוטרת על עיכובו. בתגובה לכך אמר לה: "אני לא הולך איתך לשום ניידת", והמשיך בדרכו. בשלב זה הודיעה לו השוטרת על מעצרו ותפסה בחולצתו.

מיד לאחר מכן, כך לטענת התביעה, הגיעו למקום שני אחיו של הנפטר, בנו הנוסף ואנשים נוספים. השוטרת ניסתה לבצע את המעצר תוך שהאיש מתנגד לכך ובני משפחתו צועקים על השוטרת שתעזוב אותו.

אחד מהם, על פי הנטען, תפס את ידיה של השוטרת והצמיד אותן לחזה תוך שהוא חונק את השוטרת. בניסיון להשתחרר ממנו, השוטרת נשכה את ידו, כשבמקביל שאר הנאשמים הכו את הפקח.

מיד לאחר הנשיכה של השוטרת, בן המשפחה שנאבק עמה סטר בפניה ונתן לה מכה בראשה. בשלב זה, על פי הנטען, אחיו של הנפטר, הרים את השוטרת כלפי מעלה ואיים עליה: "אני אשבור לך את כל השיניים...אל תגעי בו", תוך שהוא מכה אותה בסטירות ובאגרוף ללסת.

כשניסתה להזעיק תגבורת, אחד הנאשמים תלש לה את מכשיר הקשר.  או אז, כפי שעולה מהחקירה, איים בן משפחה אחר על השוטרת. במקביל, נאשם אחר איים על הפקח באומרו: "אני יודע איפה אתה גר, אני אז**ן אותך. תחכה לי בבית".

נוכח האלימות, השתמשה השוטרת בגז מדמיע. לאחר שבן המשפחה העצור כבר הוכנס לניידת הוא הצליח להימלט מהמקום בעודו אזוק ונתפס לאחר מרדף של  כ – 500 מטרים.

 כתוצאה מהאלימות שנקטו הנאשמים, סבלו השוטרת והפקח מחבלות ושריטות ונזקקו לבדיקות וטיפול בבית חולים.

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 11/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תקיפה הדדית בסופרמרקט בכפ"ס
משנה מאמן משנה מזל
ארוחת בוקר מפנקת , אצל שגב
ארוחת בוקר מפנקת... אצל שגב
זהירות - כאן בונים
סבה דבש. עוזב לאחר 6 עונות
מכירת חיסול?
חג מולד שמח
פתחה עם ניצחון
מנויי הקאנטרי בהרצליה חוששים מעליית מחירים