רמת השרון

שיפוצניק מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינה

בכתב האישום נטען כי לאחר שהקטינה השיבה לו על שאילתו, הוא תפס אותה בכוח וניסה לנשקה. בהמשך, כך על פי עדותה, ניסה לאחוז בישבנה

מיכאל פרוסמושקין 06/09/2018
מואשם במעשים מגונים בקטינה (תמונה להמחשה iclipart)

תושב השטחים, בן 22, שעבד בשיפוצים ברמת השרון, הואשם לפני ימים אחדים במעשים מגונים בקטינה בת 17.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בת"א, ב-26 באוגוסט, סמוך לשעה שלוש בצהריים, הגיעה הקטינה לביתה ברמת השרון, כאשר היא רכובה על אופניה. כשהבחין בה הנאשם, הוא הלך אחריה אל מחסן האופניים בבניין בו החנתה את אופניה, מיד לאחר מכן פנה אליה וביקש לדעת כיצד ניתן להגיע לתחנה המרכזית בתל אביב, תוך שהוא מנסה להרגיע אותה באומרו: "תירגעי. הכל בסדר".  לאחר שהקטינה הסבירה לו כיצד להגיע למחוז חפצו, הודה לה הנאשם, ואז התקרב אל גופה, ניסה להרים את חולצתה ונגע בגבה מתחת לחולצה – הכל תוך התנגדות הקטינה.

 חרף כך, הצעיר, כך על פי כתב האישום, לא חדל ממעשיו, תפס אותה בכוח וניסה לנשקה בפניה, אלא שהקטינה הסיטה את ראשה כך שהנאשם נישק אותה בלחי ונגע עם ידו בפניה. כמו כן, כפי שעולה מעדותה, ניסה לאחוז בישבנה של הקטינה אך היא הדפה את ידו.

הצעיר נעצר בחלוף כשעה במקום עבודתו ברחוב אוסישקין ברמת השרון. התשתית הראייתית נגד הצעיר מתבססת על עדותה של הקטינה, עדות אמה וצילומי מצלמות אבטחה בהם נראת הקטינה רוכבת על אופניה מתחת לבניין בו מתגוררת ומיד לאחר מכן נראה הנאשם הולך לכיוון אליו נסעה.

במהלך העימות שערכו השוטרים בינו לבין הקטינה, היא הטיחו בו את גרסתה לאירועים וציינה כי לא הסכימה למעשיו. הוא מצדו טען כי רק נישק אותה על הלחי בהסכמתה.

סנגורו של הצעיר, עו"ד שאדי נאטור, מסר בתגובה: "טרם צולם חומר הראיות בתיק, אבל כבר בשלב ראשוני זה הנאשם מכחיש את המעשים המיוחסים לו בכתב האישום.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עשרות כשירים מצילי חיים נוספים במוסדות חינוך וציבור ברחבי העיר
דפיברילטורים הוצבו ברחבי ב"ש
"יצרו קמפיין על הדתה שלא קיימת"
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
הרגעים של רייף
ישונה תוואי הרכבת הקלה בראשלצ
ישונה תוואי הרכבת הקלה בראשל"צ
ט"ו בשבט הגיע.. לחיפה!
מאכילים יונים ברחבי העיר? היזהרו
הוארך מעצרו של בנו ריינהורן החשוד בעבירות מין