רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

אבי גרובר מציג את חברי הרשימה שלו. ח"כ איתן כבל מביע תמיכה בגיא קלנר. אילן כהן והפעילים מחכים בלונים ורני בלקין בעד חיסונים

שרון יונתן 06/09/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
רשימתו של אבי גרובר (צילום: פרטי)

ואלו שמות

 ראש העירייה, אבי גרובר, חשף השבוע את שמונת המקומות הראשונים ברשימתו. לאחר דוברת וייזר שבמקום השני ודפנה קפלנסקי שבמקום השלישי שאר הרשימה היא: מיכאל דורון במקום הרביעי, אלכס קלינשטיין (אשתו של הזמר רמי קלינשטיין) במקום החמישי, תומר יצקן במקום השישי, עוזי יצחקי במקום השביעי ועמיר שחל במקום השמיני.

אומרים לא לשחיתות

עשרות תושבים הגיעו ביום רביעי שעבר לאירוע "לא מצביעים שחיתות" שקיימה התנועה לאיכות השלטון ברמת השרון. על הבמה עלו המועמדים לראשות העירייה, לצד חלק מראשי הרשימות למועצת העיר, נשאו בפני התושבים נאום קצר בנושא המאבק בשחיתות וחתמו על האמנה של התנועה לאיכות השלטון למאבק בשחיתות ברשויות המקומיות. הדוברים באירוע היו ראש העירייה, אבי גרובר, רוני בלקין, עידן למדן, טל עזגד, אילן כהן, מורדי פרל (מטעם רמי בר לב), יונה ברגור, עו"ד לירן זילברמן, וד"ר צחי שריב מרמת השרון חופשית.

 תומך איתן

סניף מפלגת העבודה קיים אירוע של הרמת כוסית במעמד ח"כ איתן כבל. במסגרת הדברים הביע כבל תמיכה בנציג הסניף בבחירות המקומיות, חבר המועצה גיא קלנר. 

 יצאו לרחוב

ביום שישי האחרון יצאו אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, יחד עם ענת לין, מספר 2 ברשימת התחדשות של אילן ופעילים נוספים, לרחובות רמת השרון. ברחובות סוקולוב, ביאליק ואוסישקין חילקו הפעילים בלונים לילדי העיר וכן דף מערכת שעות לשימוש ילדי בתי הספר. היושבים בבתי הקפה וכן אלו שערכו את הסידורים והקניות לקראת השבת התעניינו, שאלו שאלות והרבו לפרגן ולאחל בהצלחה.

 

אילן כהן ופעילים (צילום: פרטי)

אילן כהן ופעילים (צילום: פרטי)

נשא ברכה

 סוף השבוע האחרון היה עמוס במיוחד לעו"ד עידן למדן, כאשר בין השאר יצא עם חבריו לרשימה, פרופ' נטע זיו, חיים קארו, עו"ד יעל הוד, ופעילים נוספים לסיור לאורך רחוב אוסישקין. למדן ציין השבוע כי התגובות היו מצוינות ותושבים רבים הביעו תמיכה בו ונרשמו להתנדבות וסיוע וקבלת שילוט לביתם. לקראת כניסת השבת השתתף למדן בטקס הכנסת ספר תורה חדש בבית הכנסת של קהילת 'דרכי נועם' הקהילה ליהדות מתקדמת בעיר ולברך את רב הקהילה, ד"ר לוין וראשת הקהילה אילנה דותן. למדן: "קהילת 'דרכי נועם' מייצגת יהדות פתוחה ושיוויונית המקבלת כל אדם. דחפתי לכך שתתוקצב לראשונה, שנה שעברה יזמתי ופתחתי מעגל נשים בהקפות השניות. השנה אני כבר מקווה שיוזמנו על ידי העירייה לייצג את דרכם בפני התושבים".

 העיקר הבריאות

 רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה, הגיע ביום שני השבוע ל"פשוט גן" ברחוב זרובבל בעיר, כדי לתמוך בבעלי הגן איתי בדשבסקי ואשתו, בנושא החיסון לילדים. כזכור, לפני מספר שבועות עלה "פשוט גן" לכותרות בעקבות דרישה של בעלי הגן מההורים לחסן את הילדים, כתנאי לרישום בגן. הדבר עורר דיון סוער בנוגע לחשיבות החיסונים לילדים, לעומת הקולות של הורים הקוראים שלא לחסן את הילדים.

בלקין אמר בתום הביקור: "הגעתי לכאן משתי סיבות: הראשונה היא כי איתי משרת איתי במילואים, והשנייה כדי לתמוך ברעיון אותו הוא מוביל. בעיניי מדובר ביוזמה חשובה במישור האזרחי ובוודאי שגם במישור ההורי. יש לנו כהורים אחריות לשמור על בריאות ילדינו. קשה לי לקבל את העובדה שיש כאלה שלוקחים סיכונים בריאותיים על חשבונם של ילדים אחרים ועל חשבון כל אדם שמערכת החיסון שלו מוחלשת מסיבה כלשהי. מי שאינו רוצה לחסן את ילדו, מוזמן לעשות זאת מבלי לסכן את שאר הילדים והציבור".

 

רוני בלקין בגן

רוני בלקין בגן "פשוט גן" (צילום: פרטי)


 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אליניב ברדה בדרך להנפקת דרכון פורטוגלי
אליניב ברדה בדרך לדרכון פורטוגלי
מקור השראה
מובילים בקליטת מורים
נשאר בתפקיד
סופגניות במילוי וניל
מודיעין תישאר עיר פתוחה ופלורליסטית
'מודיעין תישאר פתוחה ופלורליסטית'
המניע לדקירה ברעננה: חוב כספי
סוללה הוצאה מקיבתו של פעוט
סוללה הוצאה מקיבתו של פעוט