רמת השרון

שתיים משניים

שתי נקודות משני משחקים, זהו המאזן של הפועל "ניר" רמת השרון" בפתיחת העונה. המאמן אורן רותם מרוצה ובטוח שקבוצתו עוד תשתפר בעתיד

שרון יונתן 06/09/2018
שרון זיסו. צמד במשחק שלא הספיק ניצחון (צילום: באדיבות הקבוצה)

הפועל "ניר" רמת השרון פתחה את הליגה עם שתי תוצאות תיקו, כאשר המשותף לשני המשחקים הוא שהיא הובילה בהם אבל לא ידעה לשמור על היתרון. כך היה במשחק הפתיחה מול נצרת עילית כאשר ספגה שער שוויון (1 :1) וכך קרה גם ביום חמישי שעבר במשחק החוץ מול בית"ר ת"א/רמלה. על הצמד של רמת השרון חתום שרון זיסו, שהעלה את קבוצתו ליתרון כבר בדקה ה-3 והוסיף שער נפלא בדקה ה-69 בבעיטה מרחוק. ברמת השרון הרגישו כנראה שהניצחון הראשון בליגה מונח אצלם בכיס, אבל לקבוצה הביתית היו תכניות אחריות. בדקה ה-72 היא השיגה את השער המצמק ובדקה ה-79 כבשה שער נוסף, וכך בתוך 10 דקות איבדה רמת השרון בשלומיאליות יתרון מבטיח שהיה אמור להעניק לה את הניצחון הראשון בליגה.                                           

בסוף השבוע הקרוב תצא הליגה לפגרת נבחרת (גביע האומות) והמחזור הבא יתקיים ביום רביעי ה-12 לספטמבר (גרונדמן, 19:30) כשרמת השרון תארח את הפועל ראשון לציון.                                                                              

אורן רותם, מאמן הקבוצה: "עברנו שני משחקים נגד קבוצות שאני מאמין שיהיו בפלייאוף העליון. אנחנו משחקים עדיין בהרכב חסר, מבחינת זרים, פצועים ומורחקים וגם שני שחקנים שעדיין לא עברו בבקרה. אין לי טענה לשחקנים על היכולת".                                                                           

לגבי העובדה שקבוצתו שמטה יתרון פעמיים ברציפות אמר אורן: "קשה לנו שההרכב משתנה כל הזמן בגלל אילוצים. מאוד קשה להרכיב את הפאזל למשחק נתון, גם מבחינת שחקני הגנה, גם מבחינת סגל וחילופים כך שאין לי טענה לאף אחד".                                                                                

אורן בטוח כי קבוצתו תשתפר עם הזמן: "אנחנו נהיה קבוצה טובה שכולם יחזרו ואני מקווה שכבר במשחק הבית הקרוב נגד ראשל"צ נביא 3 נקודות".

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חברי הנבחרת עם המאמן יוסי כהן
הגביע לתלמידי אמי"ת באר שבע
בוטל אירוע לגברים בלבד בחוף הנפרד
לשמור על הילד בקיץ
"חלומות קיץ"
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
מ(ל)כת התיקו
מ(ל)כת התיקו
טיפים כיצד להישמר מסכנות מאכלי החג ט"ו בשבט
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
כחמישה עשר באב
"לא רק חג האהבה"