רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

רונן וקנין הודיע השבוע על הצטרפותו לרשימת "רמת השרון 1" בראשות רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה. ראש העירייה אבי גרובר קיים חוג בית רכוב על גבי אופנים ברחבי העיר

שרון יונתן 20/09/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
רוני בלקין ורונן וקנין (מימין). שיתוף פעולה (צילום: פרטי)

מצטרף לרשימה

רונן וקנין הודיע השבוע על הצטרפותו לרשימת "רמת השרון 1" בראשות רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה. וקנין, בן 46, תושב נווה רסקו, הוא מהנדס תנועה ותחבורה במקצועו, שמאי ועורך דין המתמחה בתכנון ובנייה, מומחה לתכנון וליווי תנועתי של הקמת שכונות מגורים, אזורי תעסוקה וכדומה ושימש כיועץ למספר ועדות מקומיות לתכנון ובנייה.

בשנת 2013 הקים וקנין, פעיל חברתי ידוע ומוכר בעיר, ומעורה במאבקים חברתיים רבים, את קבוצת "חיים ברמת השרון" להעלאת מודעות התושבים והידע בתכנון ובנייה בעיר. בנוסף הוא ייעץ לקבוצת אחל"ה (איכות חיים לתושבי השרון) במסגרת ההתנגדות שהוגשה לתכנית עיר התע"ש, ייצג כמהנדס תנועה את התושבים במסגרת ההתנגדות שהוגשה לפרויקט במתחם אילת, ופעל להעלאת המודעות הציבורית לתוכנית המתאר הכוללנית לרמת השרון שהוצגה לציבור.

 חוג בית על גלגלים

אבי גרובר קיים בשבוע שעבר חוג בית רכוב על גבי אופנים ברחבי העיר, כאשר הוא מוביל את הרוכבים למוקדי עניין מרכזיים והם; ישיבת בר יוחאי, מתחם אילת, חורשת העמל ורחוב סוקולוב. בנוסף עצרו בפארק הנצח וליד בניין ״בזק״ ברחוב דבורה הנביאה על מנת להזים שמועות העולות בפייסבוק חדשות לבקרים. את הרעיון פורץ הדרך והספורטיבי הגה חבר לסיעת ״בית״ עמיר שחל, על הארגון עוזי יצחקי ובציון שעות הגעה חיכו להם תושבים בנקודות המפורטות לעיל. התושבים שאלו וגרובר ענה תוך כדי שליטה מלאה בחומר.

עניין רב עוררה ישיבת בר יוחאי, כאשר מספר בני ישיבה יצאו לעבר הפמליה וגרובר הסביר להם נחרצות כי בכוונתו לפעול על פי חוק לפינויה.ברחוב סוקולוב המתינו תושבים לשמוע מה תוכניותיו וחזונו של גרובר לגבי הרחוב. היה מעניין ומקורי .

 

אבי גרובר ליד הישיבה (צילום: נוני שחף)

אבי גרובר ליד הישיבה (צילום: נוני שחף)

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נכנס יין יצא סוד
אנה בטרפז נדנדה
"הקרקס הקסום הגדול" מגיע לכפר הירוק
חשד: צעיר מכפ"ס ביצע עבירות מין בקטינות וחיילות
הולכת רגל כבת 50 נפצעה באורח בינוני מפגיעת משאית בגבעתיים
הולכת רגל נפגעה ממשאית בגבעתיים
הכל נשאר במשפחה
מ(ל)כת התיקו
מ(ל)כת התיקו
עוד רן שפירא
תביעת מיליונים בשל רשלנות רפואית
תאונה עם מעורבות רכב ואופנוע אירעה בשבילי בית העלמין סגולה.
שני פצועים בתאונה בסמוך לבית העלמין סגולה