רמת השרון

תואר ראשון?

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון יכולה לזכות מחר (שישי) בתואר הראשון בתולדותיה כשתארח בגמר גביע ווינר שופטים את נס ציונה

שרון יונתן 20/09/2018
רמת השרון נגד בני הרצליה. העפלה לגמר (צילום: באדיבות הקבוצה)

 בקבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון הצהירו לאחרונה כי המטרה של הקבוצה העונה היא זכיה בתואר אחד ואולי אפילו שניים. כמובן שהכוונה היא לתארים המשמעותיים, אליפות וגביע המדינה, אבל לקבוצה שמעולם לא זכתה בתואר יש הזדמנות טובה לזכיה בגביע ווינר שופטים ע"ש משה מויזס רש ז"ל, וזאת לאחר שהעפילה ביום שישי שעבר לגמר המפעל לאחר ניצחון ביתי בחצי הגמר על בני הרצליה בתוצאה 37 :35 בתום משחק שקול. בהגרלה שנערכה לאחר המשחק נקבע כי הגמר, בו תתמודד מול נס ציונה, יתקיים גם הוא באולם אורנים מחר (שישי, 14:00 , שידור ישיר בערוץ הספורט).

דרבי השרון בחצי הגמר היה מרתק וצמוד לכל אורכו, כאשר השחקנים המקומיים מרמת השרון מכתיבים את הקצב ושומרים על יתרון מינימלי של שער עד שלושה שערים. במחצית הובילה רמה"ש 19 :18 והמגמה השקולה נמשכה, כאשר רבע שעה לסיום הרצליה כפתה שוויון (28 :28). בדקות המכריעות היה זה חן פומרנץ, שחקן הרכש החדש של רמת השרון, שהפעיל את חבריו (בסך הכל 9 אסיסטים) עם תוספת מספר עצירות של השוער אדם סאביץ' ובסיום כאמור ניצחון דחוק ומתוק לרמת השרון, 37 :35.

את רמת השרון הובילו עמית גל וטל גרא עם 8 שערים כל אחד, חן פומרנץ ומילאן פבלוביץ' 6 שערים כל אחד, ליובימיר יוסיץ' 5, גיל פומרנץ 3, אלכס סיצ'נקו 2, אלון אוברמן 1.          

רמת השרון תופיע בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות בגמר המפעל שבו טרם זכתה ובקבוצה יודעים שיש לה הזדמנות לזכות בתואר הראשון.

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, אמר השבוע:

"הגענו למשחק בחצי הגמר הזה לאחר שהבסנו קבוצות במשחקי האימון השונים שהיו וכאשר נכנס אלמנט של עליה למשחק הגמר הלחץ השפיע כמובן על השחקנים וכל פעם שהיינו צריכים ללחוץ על הדוושה על מנת להגדיל את התוצאה החטאנו כדורים קריטיים. למרות זאת, לא היה ספק מי תנצח. מה שאני לוקח מהמשחק זה את העובדה שהבחורים ידעו לנצח את המשחק, משהו שלא ידענו בעונה שעברה. אין ספק שהתוצאה, הפרש וכמות השערים שחטפנו הורידה אותנו לקרקע ולימדו אותנו שקל זה לא הולך להיות. קבוצות יגיעו על מנת לנצח אותנו וממשחק למשחק זה יהיה קשה יותר".

כחלון ציין את הבעיה של הקבוצה בחצי הגמר: "ההגנה שלנו לא עבדה טוב בכלל והמזל שלנו שהשוער אדם סאביץ' נעל את השער בשבע הדקות האחרונות לסיום המשחק דבר אשר נתן לנו את הניצחון. בשביל יכולת כזאת הבאנו אותו".

כחלון הביע שביעות רצון מכושרה של הקבוצה עד כה: "אני מאוד מרוצה מהיכולת וההשתלבות של השחקנים הזרים. חן הוכיח את הערך המוסף שלו עם 9 אסיסטים ו-6 שערים שעשו את ההבדל".

על משחק הגמר נגד נס ציונה אמר כחלון: "אני חושב שננצח כי אנחנו קבוצה טובה יותר עם ספסל עמוק יותר. אצלנו בבית לא צריכה להיות בעיה כל עוד נגיע לשחק את המשחק שלנו ללא השפעות ועם ריכוז טוב. אנחנו קבוצה מאוזנת לוחמת עם אווירה מצוינת וכל עוד זה ימשך אנחנו בדרך הנכונה. מדובר באפשרות לזכות בתואר ראשון, אמנם לא יוקרתי אבל זה עדיין תואר ואנחנו רוצים לטעום את טעם הזכייה אפילו שזאת המטרה המשנית שלנו. מצד שני, אסור לנו לשכוח שתגיע מולנו קבוצה צעירה רעבה עם כמה כלים מעניינים והם ירצו להוכיח  שהם ניצחו את רמת השרון ולקחו תואר".

 

 


 

 

 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אירוע הפרשת חלה ברעננה
ימי שישי החדשים בשרונה מרקט
ימי שישי החדשים בשרונה מרקט- "שישי חקלאי"!
פרויקט שדרות היובל נכנס להילוך גבוה
פרויקט 'שדרות היובל' נכנס להילוך גבוה
"נהיה הפתעת הבחירות הבאות"
נחנך חיבור כביש 531 לאיילון דרום
נחנך חיבור כביש 531 לאיילון דרום
המיילדת סילבי אקרמן עם יולדת - רקודי בטן בחדר הלידה של הלל יפה
לידה בקצב אחר
חשד: הציתו דלת של בית - הילדים קפצו מהחלון
החשד: השליכו פסולת במקום אסור