רמת השרון

הגביע הוא שלנו

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון רושמת זכייה ראשונה בתואר לאחר ניצחון בגמר גביע ווינר שופטים על נס ציונה. ביום שישי תפתח את הליגה במשחק בית מול הפועל רמת גן

שרון יונתן 25/09/2018
הגביע הוא שלנו
קבוצת הכדוריד עם הגביע. תואר ראשון בתולדותיה (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

נכון, לא מדובר בזכייה באליפות או בגביע המדינה, אבל עבור מועדון שמעולם לא זכה בתואר, גם הזכייה של קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון בגביע ווינר שופטים ע"ש משה מויזס רש ז"ל היא הישג מכובד ומוערך עבור קבוצה שבשנים האחרונות נמצאת בקו רצוף של התקדמות. רמת השרון התייצבה בשישי שעבר למשחק הגמר מול נס ציונה באולם "אורנים" כשהיא הפייבוריטית לזכייה בשל משחקי ההכנה הטובים שעשתה ויתרון הביתיות.

רמת השרון הזיעה כדי לזכות בתואר הראשון בתולדותיה, כאשר המחצית הראשונה הייתה שקולה ורק לקראת סיומה הקבוצה של ולאדן ג'ורדוביץ' נתנה גז כדי לרדת ביתרון 16 :11. אבל נס ציונה הוכיחה שגם לה יהיה מה למכור העונה כאשר למרות שהיתרון גדל כבר לשבעה שערים (22 :15) היא לא ויתרה, הרבה בזכות ניבו לוי שמכיר היטב את אולם אורנים מהעונה שעברה. האורחים צימקו עד ל- 24 :25 לקראת הסיום, אבל שערים של האחים פומרנץ סגרו את המשחק ובסיום, כאמור, ניצחון מתוק 27 :25 וזכייה היסטורית בתואר ראשון, בתקווה שזה יהיה רק הספתח לשני התארים החשובים באמת בהמשך העונה.                                             

את רמת השרון הובילו טל גרא (שנבחר לשחקן המצטיין במשחק) ומילאן פבלוביץ' שכבשו כל אחד מהם 5 שערים וחן פומרנץ שהוסיף 4 שערים. השוער אדם סאביץ' סיפק 10 עצירות, ניב פישלוביץ הוסיף 6 עצירות. רמת השרון תפתח את הליגה במשחק בית (שישי, 16:00, אורנים) מול הפעל רמת גן.

ברמת השרון הביעו שביעות רצון גדולה מהזכייה בתואר, כאשר אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, אמר: "ראשית, נחמד לזכות בגביע בפעם ראשונה, אפילו שמדובר בגביע ווינר ע"ש מויזס רש אבל צריך לזכור דבר אחד, לא הושקע הרבה מאוד כסף בשביל לזכות רק בגביע הזה. הקבוצה השנה נבנתה בצורה שונה לגמרי מהעונות שחלפו, השתדלנו לבדוק את כל הבעיות שהיו לנו בצורה הכי שקופה והכי ביקורתית ואז יצאנו לדרך כאשר המטרה הייתה להחזיר את הזהות וזה מה שנעשה".

אבי, הזכייה בתואר הזה מלמדת שהקבוצה העונה תהיה עד כדי כך טובה?

"נכון לרגע הזה אנחנו טובים, אבל עדיין יש לנו הרבה בעיות שעלינו לטפל בהם כמו שיפור וחיזוק ההגנה וחיבור טוב יותר בחלק ההתקפי. שיחקנו עד היום שמונה משחקים וניצחנו את כולם, חלקם בהפרשים דו ספרתיים אבל זה רק מראה על הדרך שעלינו לעשות וללכת בה. אני בטוח שיהיו גם רגעים פחות נעימים עם הפסד או שניים ששם ניאלץ להראות את האופי האמיתי איך מתמודדים עם הפסדים. הדרך ארוכה מאוד ובשישי הקרוב הליגה מתחילה במשחק ראשון מול הפועל רמת גן אצלנו באורנים. כל קבוצה תבוא להילחם נגדנו כי זה יהיה טרנדי לנצח אותנו, אבל כל עוד אנחנו נשחק את המשחק שלנו לא חשוב מי תשחק מולנו אנחנו ננצח".

כחלון מרוצה מעבודת המאמן הסרבי: "המאמן עושה עבודה מדהימה עד כה. עובד קשה יחד עם הבחורים לומד את המנטאליות ומתאים את השחקנים לשיטה. לא מוותר להם על כלום ויש הערכה גבוהה מצד השחקנים כלפיו".

 

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 22/08/2019
ים יהונתן בעת החתימה על החוזה
שרון יונתן 19/08/2019
שרון יונתן 15/08/2019
רמת השרון נגד קריית אונו
שרון יונתן 13/08/2019
עודד שעשוע. אתגר חדש בלאומית
שרון יונתן 05/08/2019
הפועל ניר רמת השרון במחנה האימונים
שרון יונתן 01/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חברת הכנסת סויד
חברת הכנסת רויטל סויד במפגש חברתי
תנו לקרוא בשקט
עדן פינס בקמפיין בינלאומי למותג התכשטים האיטלקי  לוקה ברה
עדן פינס בקמפיין חדש
החלליות שוגרו
שירת המקהלה
החמישייה הפותחת
החמישייה הפותחת
חולים על כדורגל
חולים על כדורגל
יור לשכת שמאי מקרקעין, חיים מסילתי
מחירי השכירויות ממשיכים לעלות