רמת השרון

מ(ל)כת התיקו

הפועל "ניר" רמת השרון פיתחה שיטה, להוביל במשחק ולסיים אותו בתיקו. כך קרה בכל חמשת משחקיה בליגה עד כה. המאמן אורן רותם מסביר מדוע קבוצתו עדיין לא ניצחה ומתכונן למשחק החוץ מול הפועל כפר סבא

שרון יונתן 26/09/2018
מ(ל)כת התיקו
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

הנתון שמספקת העונה הפועל "ניר" רמת השרון הוא ייחודי ביותר. אולי זה כבר קרה בעבר בשת הליגות הבכירות, אבל תסכימו איתנו שלפתוח עם חמש תוצאות תיקו רצופות זה דבר שלא קורה בכל עונה. ולא סתם חמש תוצאות תיקו, אלא חמישה משחקים שבהם רמה"ש הובילה ולא הצליחה לתרגם אפילו אחד מהם לניצחון. כך קרה גם בשישי שעבר, כאשר שער יתרון של יניב מזרחי כבר בדקה הרביעית החזיק מעמד רק 8 דקות, כאשר טעות בהגנת המקומית אפשרה לעכו להשוות, תוצאה שנשמרה עד הסיום. 5 הנקודות שצברה רמת השרון (הפרש שערים 7 :7) מספיקות לה בינתיים רק למקום התשיעי. את הניצחון הראשון העונה תנסה רמת השרון להשיג מחר (שישי) במשחק חוץ קשה מאוד מול הפועל כפר סבא, מוליכת הליגה, שמגיעה למשחק עם 4 ניצחונות ותיקו.                                                                      

אורן רותם, מאמן הקבוצה, התייחס השבוע לעובדה שקבוצתו לא הצליחה לשמור על יתרון בכל חמשת משחקי הליגה: "כל הזמן שואלים אותי את השאלה הזאת. קיבלנו סידור משחקים קשה, כאשר כל היריבות עד כה אלו קבוצות של פלייאוף עליון. שיחקנו כדורגל טוב בשלושת המשחקים האחרונים ולראיה שאנחנו רצים, עובדים וכובשים. בחלק ההגנתי אנחנו לא מרוכזים, אבל אני לא רואה בזה בעיה מנטאלית, אלא בעובדה שאנחנו קבוצה כמעט חדשה לגמרי. זה גם הרבה חוסר מזל ואנחנו נשתפר. בסך הכל אני מרוצה מחומר השחקנים, ואנחנו עדיין משחקים בלי זר דומיננטי וקייס גאנם שוויתרנו עליו שבוע לפני תחילת העונה. אני מאמין שנהיה קבוצה טובה ולגיטימית בליגה הלאומית כי אנחנו קבוצה מחויבת".

לגבי המשחק הקרוב מול המובילה, אמר רותם: "אנחנו באים להציג כדורגל טוב מול קבוצה במומנטום מצוין. נבוא עם כל הכלים שברשותנו לעשות משחק טוב ולא יהיו לנו תירוצים".

 

 

 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבע אלון
פסטיבל אוריגינל בגולן
סב נהרג, נכדתו נפצעה קשה
נעצר חשוד בסדרת גניבות של טלפונים
מובילים בבגרות 5 יחל במתמטיקה
מובילים בבגרות 5 יח"ל במתמטיקה
הרוג בתאונה בכביש 781
החלה התקנת מצלמות במעונות החברה העירונית
נדחה הדיון בתוכנית המתאר
סרחיו חביאר גולצמן מצטרף לרשימת יש עתיד בפת
גולצמן מצטרף לרשימת "יש עתיד" בפ"ת