רמת השרון

שמוליק גריידי מתמודד לראשות העירייה

עם הצטרפותו של גריידי, ותיק חברי המועצה, למרוץ לראשות העירייה, שנודעה עם סגירת רשימות המועמדים, עלה מספר המתמודדים לראשות העירייה לשמונה

שרון יונתן 04/10/2018
גריידי. מתמודד לראשות העירייה (צילום: יובל שי)

עם סגירת הגשת רשימות המועמדים לבחירות, ביום חמישי שעבר, עלה מספר המועמדים לראשות העירייה לשמונה, כאשר חבר המועצה שמוליק גריידי הגיש את מועמדותו גם לראשות העירייה. בכך הצטרף גריידי לשבעה מועמדים שכבר הצהירו לפני מספר חודשים על מועמדותם לראשות העירייה (אבי גרובר, עידן למדן, טל עזגד, איציק רוכברגר, רמי בר-לב, אילן כהן ורוני בלקין) והותיר בכך רק שלוש רשימות שיתמודדו למועצת העיר בלבד (יעקב קורצקי, רמת השרון חופשית וסיעת השכונות). אגב, בכך משתווה רמת השרון להוד השרון וכפר סבא, שגם להן יש 8 מועמדים לראשות העירייה, יותר מרעננה (6 מועמדים) והרצליה (4 מועמדים).                             

גריידי, חבר מועצה מזה 20 שנים (הוותיק ביותר במועצת העיר), הסביר השבוע מדוע החליט ברגע האחרון ממש להגיש את מועמדותו גם לראשות העירייה: "היו לי הרבה שיקולים לא היכנס למערכת הבחירות בשלב מוקדם יותר, גם מכיוון שאין לי את היכולת הכלכלית להתמודד לאורך תקופה. מה גם, שלא דגלתי בתרומות. עקב ריבוי המועמדים החלטתי לקחת יוזמה גם בדקה ה-90, גם בגלל שהיו לחצים מצד תומכים והאהדה בציבור שיש לי ב-20 שנות עשייה".

 אתה מאמין שיש לך סיכוי להיבחר או שזאת מועמדות יותר טקטית בשביל מועצת העיר?

 "מבחינת סיכוי אין לי מושג כי אין נביא בעירו ואי אפשר לדעת מה יקרה. אני מרגיש צורך לשינוי מנהיגות שקיימת. אני מרגיש את זה לאורך כל הדרך משיחות עם אנשים. צריך לעשות את השינוי ואני התבקשתי לעשות את זה. אם הכניסה שלי למועמדות תצליח לאחד את השורות ומועמדים שאין להם בכלל סיכוי להיכנס למועצה יבינו שצריך להתאחד סביב מנהיגות אחת אני אסיר את המועמדות. אם טובת העיר עומדת מול כל המועמדים אז כדאי שחלקם יתאחדו ואם אהיה הגורם המאחד אני אשמח".

שאלתי את כל המועמדים בשבוע שעבר ועכשיו אותך, מדוע על תושבי העיר לבחור דווקא בך?

"אני המועמד הכי ותיק במועצת העיר, מחצית מחיי תרמתי למען העיר, כל אחד מכיר אותי ויודע מי זה שמוליק. אני לא מתקפל, יודע בדיוק מה אני רוצה וממוקד במטרה בדברים שאני רוצה לעשות. זה הזמן לעשות את זה אחרת".

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחרת הבאולינג של הרצליה. זכיה באליפות ובגביע
סטרייק כפול
יאיר לביא , מעשה מבורך
משהו קטן וטוב
הרב ששון טרבלסי
הרב ששון טרבלסי מבקש לשמור על הסטטוס קוו
מפגש נוסטלגי בעמישב
זכייה בתעודת הצטיינות
תעודת הצטיינות לאגף תקשוב בהרצליה
שוד מזוין לאור יום בכפר סבא
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה
ראשת מועצה חדשה בפרדס חנה כרכור