רמת השרון

בגלל מנוף: גן הילדים יעבור מקום

בעקבות חששם של ההורים ממנוף שמוצב באתר בנייה בצמוד לגן, ולאחר דין ודברים בין ההורים לעירייה, הוחלט כי עם החזרה ללימודים לאחר חופשת סוכות יעבור הגן למבנה של גן שעומד ריק בנווה רסקו

שרון יונתן 04/10/2018
בגלל מנוף: גן הילדים יעבור מקום
אשכול הגנים בסמוך למנוף. גן ענבר עובר משם (צילום: שרון יונתן)

ילדי גן ענבר היו אמורים לעבור אתמול (רביעי, לאחר כתיבת שורות אלו) למבנה גן הנמצא בנווה רסקו בסמוך למסעדה "רביבה וסיליה".                                                                    

כזכור, לפני כחודש הביעו הורים לילדי שני גני ילדים, ענבר (חובה) וספיר (טרום חובה) את חששם מהימצאות מבנה הגנים ברחוב המלאכה בסמוך למנוף שפועל באתר בנייה בצומת הרחובות העבודה והראשונים. בשבועות האחרונים היה דין ודברים בין ההורים לעירייה על פתרונות אפשריים. בסופו של דבר הוחלט כי ילדי גן ענבר יעברו, כאמור, למבנה של גן אחר שעומד ריק ואילו ילדי גן ספיר יעברו לחלק באשכול הגנים, במקום שבו היה עד כה גן ענבר, חלק שרחוק יותר מהמנוף.                                                                     

ההורים לילדי גן ענבר השלימו עם המעבר בלית ברירה אבל יש להם טענות על התנהלות העירייה בנושא כפי שאמרה השבוע אמא לילד בגן: "באמת שלא הייתה לנו ברירה אלא לעבור משם כי האופציה השנייה הייתה שהילדים יפוזרו לגנים אחרים וזה משהו שרוב ההורים לא רצו. הטענות שלנו לעירייה הן שהכל נעשה ברגע האחרון. היום (שלישי -ש.י.) עובדים מובילים בגן ומחר נעבור לגן החדש. למרות דרישה שלנו, העירייה החליטה להחליף חול רק בארגז החול ולא בכל שטח הגן שנקבל ולא ביצעה הדברה. אלו דברים אלמנטרים שדרשנו ולא קיבלנו".

אמא אחרת הוסיפה: "הרגשנו בחודש האחרון שכל דבר אנחנו צריכים להילחם מול העירייה וכל דבר היה מלווה בקושי. אנחנו מרוצים שלא נהיה מתחת למנוף ולא בתוך אתר בנייה אבל לא מרוצים שהגן רחוק וישן יותר".

מאגף החינוך נמסר בתגובה: העירייה ממשיכה לפעול ללא לאות להעניק חינוך מעולה לילדי וילדות העיר בסביבה חינוכית בטוחה, מרווחת ומותאמת לצרכים השונים. ועד ההורים מוזמן לפנות בכל שאלה או בקשה אל אגף החינוך.

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
3 תושבי עפולה נעצרו עם מאות גרם סמים
חורף מסוכן בכבישים
חורף מסוכן בכבישים
ארז ברט בכנס המתגייסים
כנס מתגייסים ברעננה
התנגדות לתוספת 2 קומות לתוכנית פינוי-בינוי ברנדיס
התנגדות לתוספת 2 קומות לתוכנית פינוי-בינוי ברנדיס
נותנים בראש !
ריבועי בראוניז פרלינה
דגל פולין
חשד: אדריכל מהרצליה ירק על שגריר פולין בישראל
בחזרה למציאות