רמת השרון

שר התחבורה ביקר ברמת השרון

השר ישראל כ"ץ קיים ישיבה מקצועית עם בכירי העירייה ובכירי משרד התחבורה במהלכה בישר כי העבודות לחיבור רמת השרון לכביש 4 יחלו באביב הקרוב

שרון יונתן 10/10/2018
שר התחבורה ביקר ברמת השרון
השר כ"ץ עם גרובר וקורצקי בפגישה השבוע (צילום: פרטי)

האם פרויקט הכניסה והיציאה מרמת השרון לכביש 4 קרוב מתמיד? שר התחבורה ישראל כ"ץ הודיע ביום שלישי השבוע, בעת ביקור ברמת השרון, כי העבודות לחיבור רמת השרון עם כביש 4 יחלו בחודשי האביב הקרוב, בהחלט בשורה משמחת לתושבי העיר.

השר ניהל ישיבה מקצועית בעירייה, בה נכחו בכירי העירייה, בכירים ממשרד התחבורה ומנכ"ל נתיבי איילון. מהנדסת העיר, עירית טלמור הציגה מספר נקודות בעבודה השוטפת עם משרד התחבורה ואילו שר התחבורה הציג את לוחות הזמנים לביצוע החיבור למחלף מורשה והודיע שהפרויקט יצא לדרך והצפי לתחילת העבודות הוא, כאמור, חודשי האביב של 2019. השר בירך את העירייה על קידום פרויקט ״רחוב החרושת״ אשר יחבר את רמת השרון למחלף מורשה.

שר התחבורה והצוות המקצועי הודיעו כי משרד התחבורה תיקצב והנחה את רכבת ישראל לקדם את תכנון תחנת הרכבת ״גלילות צפון״ בסמוך לגשר ע״ש רחבעם זאבי ״גנדי״. במקביל עדכנה מהנדסת העיר כי תוכנית מפורטת למתחם זה מקודמת במוסדות התכנון ואישורה יאפשר את הקמת התחנה בפועל.

יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, אשר הזמין את שר התחבורה לרמת השרון אמר לאחר הפגישה: "בהמשך לפגישותיי עם שר התחבורה אני שמח על שיתוף הפעולה של ראש העירייה ושלי עם משרד התחבורה ועל מערכת היחסים המיוחדת שהתפתחה ביני לבין השר כ"ץ. השר הבין את מצוקת התחבורה של התושבים ברמת השרון ואת חשיבות הפרויקטים שהוצגו לו. עבודה משותפת רבה עוד לפנינו ואני שמח לבשר שכבר באביב הבא  לאחר שנים רבות של ציפייה יתחילו סוף סוף העבודות על כניסה ויציאה נוספת לרמת השרון".

 

 


 

עוד ברמת השרון
סייעו באיתורו של חשוד בדקירה
מיכאל פרוסמושקין 18/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/06/2019
תמונת החשוד כפי שנקלטה במצלמות האבטחה
מיכאל פרוסמושקין 05/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
ל”ג בעומר: 12 שבטים מדורה אחת של ביחד
דני בר, מדריך טיולים בחול
נהנים יותר וחוסכים בטיולי חו"ל
פורום 100 הימים
הניסיון להפחיד חלקים בציבור הרענני, בגלל הנטייה המינית שלי פחדני
"הניסיון להפחיד חלקים בציבור הרענני, בגלל הנטייה המינית שלי פחדני"
דרינק FREEZE
FREEZE מרענן לכם את הקיץ
20 מיליון שקל למיגון פוריה
20 מלש"ח למיגון "פוריה"
גבר נדקר בעפולה
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים