רמת השרון

שר התחבורה ביקר ברמת השרון

השר ישראל כ"ץ קיים ישיבה מקצועית עם בכירי העירייה ובכירי משרד התחבורה במהלכה בישר כי העבודות לחיבור רמת השרון לכביש 4 יחלו באביב הקרוב

שרון יונתן 10/10/2018
שר התחבורה ביקר ברמת השרון
השר כ"ץ עם גרובר וקורצקי בפגישה השבוע (צילום: פרטי)

האם פרויקט הכניסה והיציאה מרמת השרון לכביש 4 קרוב מתמיד? שר התחבורה ישראל כ"ץ הודיע ביום שלישי השבוע, בעת ביקור ברמת השרון, כי העבודות לחיבור רמת השרון עם כביש 4 יחלו בחודשי האביב הקרוב, בהחלט בשורה משמחת לתושבי העיר.

השר ניהל ישיבה מקצועית בעירייה, בה נכחו בכירי העירייה, בכירים ממשרד התחבורה ומנכ"ל נתיבי איילון. מהנדסת העיר, עירית טלמור הציגה מספר נקודות בעבודה השוטפת עם משרד התחבורה ואילו שר התחבורה הציג את לוחות הזמנים לביצוע החיבור למחלף מורשה והודיע שהפרויקט יצא לדרך והצפי לתחילת העבודות הוא, כאמור, חודשי האביב של 2019. השר בירך את העירייה על קידום פרויקט ״רחוב החרושת״ אשר יחבר את רמת השרון למחלף מורשה.

שר התחבורה והצוות המקצועי הודיעו כי משרד התחבורה תיקצב והנחה את רכבת ישראל לקדם את תכנון תחנת הרכבת ״גלילות צפון״ בסמוך לגשר ע״ש רחבעם זאבי ״גנדי״. במקביל עדכנה מהנדסת העיר כי תוכנית מפורטת למתחם זה מקודמת במוסדות התכנון ואישורה יאפשר את הקמת התחנה בפועל.

יעקב קורצקי, סגן ראש העירייה, אשר הזמין את שר התחבורה לרמת השרון אמר לאחר הפגישה: "בהמשך לפגישותיי עם שר התחבורה אני שמח על שיתוף הפעולה של ראש העירייה ושלי עם משרד התחבורה ועל מערכת היחסים המיוחדת שהתפתחה ביני לבין השר כ"ץ. השר הבין את מצוקת התחבורה של התושבים ברמת השרון ואת חשיבות הפרויקטים שהוצגו לו. עבודה משותפת רבה עוד לפנינו ואני שמח לבשר שכבר באביב הבא  לאחר שנים רבות של ציפייה יתחילו סוף סוף העבודות על כניסה ויציאה נוספת לרמת השרון".

 

 


 

עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 11/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלום כיתה א – בחיוך
שלום כיתה א' – בחיוך
סופגניות בציפוי גנאש
20 שנה לביהס למדעי הים רופין - מכמורת
20 שנה לביה"ס למדעי הים רופין - מכמורת
הרצליה מזדהה עם המאבק באלימות כלפי נשים
מרכיבים קואליציה
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
משלחת אולימפיאדת הילדים
אולימפיאדת הילדים לרשויות מקומיות
החזיקה כמות גדולה של סמים – ולא תרצה מאסר