רמת השרון

לגימה מפלילה

די.אן.איי שאותר על בקבוק מים בדירה שנפרצה הוביל למעצרו של תושב רמת השרון בגין ההתפרצות וגניבת רכוש

11/10/2018
לגימה מפלילה
השאיר די. אן. איי על בקבוק המים (תמונה להמחשה iclipart)

תושב רמת השרון, בן 44, הואשם לפני ימים אחדים בהתפרצות לדירה יהוד ובגניבת רכוש.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת משטרת מרחב דן, ב–25 ביולי התפרץ הנאשם לדירה בקומת קרקע ברחוב הקונגרס ביהוד. לאחר שהסתובב בחדרים השונים, גנב מהמקום שעון, מצת עשוי מזהב ומכונת גילוח. מיד לאחר מכן נמלט מהמקום. עוד עולה מכתב האישום כי הוא ביצע את ההתפרצות תוך שהוא מפר תנאים מגבילים בהם אמור היה לשהות במסגרת הליך משפטי שמתנהל נגדו בתיק גניבת רכב.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי מה שקשר את הנאשם, מבחינה ראייתית, להתפרצות היא דגימת די. אן. איי שאותרה בדירה והתברר כי שייכת לנאשם. מחוות הדעת של מומחה במעבדה של המשטרה עולה כי דגימת די.אן.איי שנלקחה מבקבוק מים שהיה בחדר השינה בדירה הייתה זהה לדגימת די. אן. איי שנלקחה מהנאשם. בעלת הדירה ציינה בפני החוקרים כי כאשר עזבה את הבית הניחה שישיית מים מינרלים בכניסה לבית כשהיא ארוזה, אך בשובה הבחינה כי הבקבוקים פוזרו בדירה. בחקירתו הכחיש הנאשם את המיוחס לו, אך לא סיפק הסבר להימצאות הממצא הפורנזי בדירה.

עוד עולה בקשת המעצר כי באמתחתו של הנאשם תשע הרשעות קודמות בעבירות רכוש שונות בגינן הוא ריצה מאסרים רבים. כמו כן תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

עם הגשת כתב האישום, שהה הנאשם במעצר בית, אך חרף זימונו לדיון הוא לא התייצב בבית המשפט. על כן הוציא השופט רועי פרי צו הבאה נגדו. 

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/01/2019
כתב לוקאל 06/01/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
כבר לא שקופה
כבר לא שקופה
כתב אישום בגין גידול סמים
הכנות אחרונות
הכנות אחרונות
מנצחת במירוץ של החיים
ילד נפצע אנוש באירוע ירי ביפו
קרע ברשימת הליכוד למעוצה
קרע ברשימת "הליכוד" למועצה
מספר רב של רקטות שודרו לשטח ישראל
עשרות רקטות שוגרו לשטח ישראל
חזון רעננה המתקדמת והפלורליסטית בסכנה
"חזון רעננה המתקדמת והפלורליסטית בסכנה"