רמת השרון

לגימה מפלילה

די.אן.איי שאותר על בקבוק מים בדירה שנפרצה הוביל למעצרו של תושב רמת השרון בגין ההתפרצות וגניבת רכוש

11/10/2018
לגימה מפלילה
השאיר די. אן. איי על בקבוק המים (תמונה להמחשה iclipart)

תושב רמת השרון, בן 44, הואשם לפני ימים אחדים בהתפרצות לדירה יהוד ובגניבת רכוש.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת משטרת מרחב דן, ב–25 ביולי התפרץ הנאשם לדירה בקומת קרקע ברחוב הקונגרס ביהוד. לאחר שהסתובב בחדרים השונים, גנב מהמקום שעון, מצת עשוי מזהב ומכונת גילוח. מיד לאחר מכן נמלט מהמקום. עוד עולה מכתב האישום כי הוא ביצע את ההתפרצות תוך שהוא מפר תנאים מגבילים בהם אמור היה לשהות במסגרת הליך משפטי שמתנהל נגדו בתיק גניבת רכב.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים עולה כי מה שקשר את הנאשם, מבחינה ראייתית, להתפרצות היא דגימת די. אן. איי שאותרה בדירה והתברר כי שייכת לנאשם. מחוות הדעת של מומחה במעבדה של המשטרה עולה כי דגימת די.אן.איי שנלקחה מבקבוק מים שהיה בחדר השינה בדירה הייתה זהה לדגימת די. אן. איי שנלקחה מהנאשם. בעלת הדירה ציינה בפני החוקרים כי כאשר עזבה את הבית הניחה שישיית מים מינרלים בכניסה לבית כשהיא ארוזה, אך בשובה הבחינה כי הבקבוקים פוזרו בדירה. בחקירתו הכחיש הנאשם את המיוחס לו, אך לא סיפק הסבר להימצאות הממצא הפורנזי בדירה.

עוד עולה בקשת המעצר כי באמתחתו של הנאשם תשע הרשעות קודמות בעבירות רכוש שונות בגינן הוא ריצה מאסרים רבים. כמו כן תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי.

עם הגשת כתב האישום, שהה הנאשם במעצר בית, אך חרף זימונו לדיון הוא לא התייצב בבית המשפט. על כן הוציא השופט רועי פרי צו הבאה נגדו. 

 


עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 09/12/2018
מיכאל פרוסמושקין 06/12/2018
כתב לוקאל 02/12/2018
מיכאל פרוסמושקין 29/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ספורט זה קודם כל עבודה קשה
"ספורט זה קודם כל עבודה קשה"
כבר לא חייבים ניתוח
כבר לא חייבים ניתוח
עם המבט לפסג"ה
שני נערים נפצעו בתאונת "פגע וברח" בתל אביב
בהוקרה לרבני וגבאי העיר
בהוקרה לרבני וגבאי העיר
חשד: איש סגל במוסד חינוכי הטריד מינית
בחזרה ללימודים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא