רמת השרון

באיזו ליגה?

מספר ימים לפני שהיא אמורה לפתוח עונה נוספת בליגה הארצית לא ידעה קבוצת הכדורסל גברים באיזו ליגה תשחק, הארצית או הלאומית. כל הפרטים בכתבה הבאה

שרון יונתן 11/10/2018
אלון שפר. קיבל הצעה לעלות ללאומית (צילום: אלי נגר)

קבוצת הכדורסל גברים לא ידעה, נכון ליום שלישי, מועד סגירת העיתון, באיזו ליגה תשחק בעונה הקרובה. נשמע הזוי אבל זאת המציאות שנחתה על הקבוצה מיום חמישי שעבר, כאשר אלון שפר, יו"ר המועדון, קיבל פניה מאיגוד הכדורסל לפיה יש לו 72 שעות להחליט האם קבוצתו תחליף את אליצור אשקלון שלא אושרה בבקרה התקציבית של הלאומית. שפר פנה לראש העירייה, אבי גרובר, וסגנו יעקב קורצקי, מחזיק תיק הספורט, כדי לבחון האם הקבוצה תוכל לשחק בלאומית. לאחר הפגישה בין השלושה הודיע שפר לאיגוד הכדורסל שהוא מעוניין שקבוצתו תתפוס את מקומה של אשקלון בלאומית. אבל, כמו מקרים רבים בספורט הישראלי, גם המקרה הזה מתנהל בצורה עקומה, כפי שתיאר השבוע שפר:

"ביום ראשון פניתי שוב לאיגוד וביקשתי תשובות ברורות כדי שנדע סופית מאחר והליגה הארצית מתחילה עבורנו ביום ראשון הקרוב במשחק בית מול כפר קאסם. קיבלתי תשובה נוראית שבה נאמר לי שאין עדיין תשובה מאחר ולאשקלון יש עדיין זכות ערעור. האבסורד הוא שמחר (שלישי השבוע - ש.י.) אמורה להיפתח הליגה הלאומית למרות איום השביתה שמרחף עליה. לפיכך קיים עבורנו חוסר וודאות גדול וככל שעובר הזמן זה הופך למביש. גם לא נאמר לי לכמה זמן הארכה שאשקלון קיבלו. אני רוצה להודות לאבי גרובר ויעקב קורצקי שתמכו וחיבקו את הקבוצה". שפר ציין כי למרות האפשרות שהקבוצה תשחק בלאומית היא נערכת לליגה הארצית וביום ראשון השבוע גברה במשחק אימון על שדרות בתוצאה 86 :71.


עוד ברמת השרון
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
שרון יונתן 18/07/2019
יעל אהרונוב. הקפטנית שפותחת עונה עשירית בקבוצה
שרון יונתן 17/07/2019
חנית שוורץ. לקדם את כדורגל הנשים
שרון יונתן 11/07/2019
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
שרון יונתן 10/07/2019
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
שרון יונתן 04/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בית הספר ברנר. ההורים מודאגים
ביה"ס "ברנר" יהיה ערוך לשנת הלימודים?
כרמיאל DIGITAL
כרמיאל DIGITAL
כפר סבא נוסעת בקארפול
חינוך למודעות ומניעת שרפות
חינוך למודעות ומניעת שרפות
נערה נדקרה ברחובות
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
הבניה הסתיימה
רעש בלתי סביר מהבית ספר
תלונות תושבים על רעש בלתי סביר ברמת השרון
פסטיבל סנט פטרבורג