רמת השרון

באיזו ליגה?

מספר ימים לפני שהיא אמורה לפתוח עונה נוספת בליגה הארצית לא ידעה קבוצת הכדורסל גברים באיזו ליגה תשחק, הארצית או הלאומית. כל הפרטים בכתבה הבאה

שרון יונתן 11/10/2018
אלון שפר. קיבל הצעה לעלות ללאומית (צילום: אלי נגר)

קבוצת הכדורסל גברים לא ידעה, נכון ליום שלישי, מועד סגירת העיתון, באיזו ליגה תשחק בעונה הקרובה. נשמע הזוי אבל זאת המציאות שנחתה על הקבוצה מיום חמישי שעבר, כאשר אלון שפר, יו"ר המועדון, קיבל פניה מאיגוד הכדורסל לפיה יש לו 72 שעות להחליט האם קבוצתו תחליף את אליצור אשקלון שלא אושרה בבקרה התקציבית של הלאומית. שפר פנה לראש העירייה, אבי גרובר, וסגנו יעקב קורצקי, מחזיק תיק הספורט, כדי לבחון האם הקבוצה תוכל לשחק בלאומית. לאחר הפגישה בין השלושה הודיע שפר לאיגוד הכדורסל שהוא מעוניין שקבוצתו תתפוס את מקומה של אשקלון בלאומית. אבל, כמו מקרים רבים בספורט הישראלי, גם המקרה הזה מתנהל בצורה עקומה, כפי שתיאר השבוע שפר:

"ביום ראשון פניתי שוב לאיגוד וביקשתי תשובות ברורות כדי שנדע סופית מאחר והליגה הארצית מתחילה עבורנו ביום ראשון הקרוב במשחק בית מול כפר קאסם. קיבלתי תשובה נוראית שבה נאמר לי שאין עדיין תשובה מאחר ולאשקלון יש עדיין זכות ערעור. האבסורד הוא שמחר (שלישי השבוע - ש.י.) אמורה להיפתח הליגה הלאומית למרות איום השביתה שמרחף עליה. לפיכך קיים עבורנו חוסר וודאות גדול וככל שעובר הזמן זה הופך למביש. גם לא נאמר לי לכמה זמן הארכה שאשקלון קיבלו. אני רוצה להודות לאבי גרובר ויעקב קורצקי שתמכו וחיבקו את הקבוצה". שפר ציין כי למרות האפשרות שהקבוצה תשחק בלאומית היא נערכת לליגה הארצית וביום ראשון השבוע גברה במשחק אימון על שדרות בתוצאה 86 :71.


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
המשחזרים בוורוד
רשימת 'העבודה' למועצת העיר
פרחים לאירוע המיוחד בחייכם
צעיר נדקר בבאר שבע
צעיר נדקר בבאר שבע
פרויקט מגורים חדש במרכז כפס
פרויקט מגורים חדש במרכז כפ"ס
מנצחים את השפעת - כולנו מתחסנים
בהמשך לבקשת הורים: דיון נוסף בנושא סגירת גני הילדים בכפ"ס
שיעור תורה של הרב שאולוב, הפעילות תימשך?
"מחזירים עטרה ליושנה"