רמת השרון

עורכת דין ומפיק הואשמו בעבירות סמים

עורכת דין ובעל חברת הפקות מרמת השרון הואשמו לאחרונה בהחזקת סמים קשים לאחר שרכשו אותם מצעיר תל אביבי, שעם מעצרו נחשפה גם מעורבותו של יובל שם טוב שהואשם לאחרונה גם כן

מיכאל פרוסמושקין 18/10/2018
כתבי אישום בגין עבירות סמים (תמונה להמחשה צילום: iclipart)

כתבי אישום הוגשו לפני ימים אחדים נגד עורכת דין ונגד בעל חברת הפקות מרמת השרון בגין עבירות סמים, לאחר שרכשו אותם מצעיר תל אביבי אשר מכר גם לכוכב הילדים יובל שם טוב ("יובל המבולבל).

כתבי האישום נגד השניים הוגשו קרוב לארבעה חודשים לאחר שהוגש כתב אישום נגד הצעיר, בן ה–27, שהואשם ב-53 עסקאות של מכירת סמים. אז גם נחשפה מעורבותו של שם טוב, שנטען כי קנה ממנו קוקאין ב-10 הזדמנויות.

כאמור, לאחרונה הגישה התביעה כתבי אישום נגד האנשים שרכשו מאותו נאשם בסחר את הסמים. בין לקוחותיו עורכת דין  ובעל חברת הפקות – שניהם מרמת השרון. 

נגד עורכת הדין, בת ה–47, המתמחה בתחום האזרחי, מתנהל בימים אלו משפט במסגרת פרשה רחבת היקף בה היא הואשמה בעבירות לפי פקודת מס הכנסה. כעת, היא תצטרך להתמודד עם כתב אישום נוסף, שבו נטען כי רכשה קוקאין ו-MDMA, בכמות שלא צוינה, תמורת 3,200 שקל. בגין כך היא הואשמה בהחזקה/ שימוש בסמים לצריכה עצמית. משפטה החדש עתיד להתחיל בסוף חודש ינואר בפני השופט שמואל מלמד.

במקביל, הוגש כתב אישום נגד תושב רמת השרון בן 43 שהינו בעל חברת הפקות. הוא הפיק או ביים הצגות, מחזות זמר ומופעי ילדים שזכו להצלחה רבה. לגביו נטען בכתב האישום כי הוא רכש מהצעיר ב-8 במרס שני גרם קוקאין תמורת 1,800 שקל. הוא הואשם בעבירה של החזקה/ שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית. משפטו עתיד להתחיל בתחילת חודש פברואר.

בתוך כך, לאחרונה הוגש גם כתב אישום נגד יובל שם טוב ממושב נווה ירק, הסמוך להוד השרון. הוא הואשם בשש עבירות של החזקה/שימוש בסמים לצריכה עצמית, ועוד ארבע עבירות של החזקה/שימוש בסמים שלא לצריכה עצמית. כנגד שם טוב נטען כי רכש מאותו צעיר קוקאין בעשר הזדמנויות בתמורה לאלפי שקלים. רכישות הסמים בוצעו בקניון "עזריאלי", במושב נווה ירק בו מתגורר שם טוב וברמת גן.

 


עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 14/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 25/07/2019
כתב לוקאל מיכאל פרוסמושקין 23/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אופנוען נהרג סמוך להרצליה
אופנוען נהרג סמוך להרצליה
נטע אלחימסטר חוגגת במילאנו
נטע אלחימסטר חוגגת עם הוגו בוס
 תקף בליין במועדון ולא ירצה מאסר
תקף בליין במועדון ולא ירצה מאסר
תפריט בריא בקפיטריות בבתיה"ס
שגרירי המחול של פרדס חנה כרכור
הפנינג בגינת הבנים , תרומה למען החיילים
יוזמה נהדרת לתרומה לחיילים ברמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
עובד רשות מקומית חשוד בקבלת טובות הנאה
עובד עירייה חשוד בקבלת טובות הנאה