רמת השרון

הפוליטיקה של רמת השרון

אבי גרובר, חברי סיעת ״בית״, פעילים ותומכים רבים התאספו ליום צילום קבוצתי בסימן מעורבות ואכפתיות, שר האוצר כחלון תומך בטל עזגד, אילן כהן קיים כנס צעירים וסיעת השכונותה קימה את סיירת השכונות

שרון יונתן 18/10/2018
הפוליטיקה של רמת השרון
גרובר ופעיליו בשלט הכניסה לעיר (צילום: פרטי)

 יום צילומים

ראש העירייה אבי גרובר, חברי סיעת ״בית״, פעילים ותומכים רבים התאספו ליום צילום קבוצתי בסימן מעורבות ואכפתיות שמשמעותה אכפת לי מהעיר שלי, אכפת לי מהחינוך של ילדיי, אכפת לי מהסביבה שלי ועוד, שכלל צילומים מרחפנים וצילום סטילס באווירה אנרגטית ושיתוף החברים כאשר המיקומים הוחלפו ואלו מסמלים, לדביר מטה גרובר, את העשייה המרובה של גרובר בתקופה קצרה של שנתיים וחצי.
הקבוצה הגדולה והצוהלת עוררה תשומת לב והחולפים במכוניותיהם בכניסה לעיר שקלטו את גרובר וחבורתו נופפו לקבוצה בקריאות הידד. בתום הצילומים עשו החברים סריקה על מנת לוודא שאי התנועה והשלט ״באת הביתה רמת השרון״ שנכבש לזמן קצר נשאר נקי.

 כחלון עם עזגד

 שר האוצר ויו"ר מפלגת "כולנו", משה כחלון, נפגש השבוע עם טל עזגד, המועמד לראשות העירייה והעומד בראש רשימת "כולנו הירוקים", והביע את תמיכתו בו בבחירות הקרובות. בסרטון שפרסם עזגד בדף הפייסבוק שלו אומר כחלון:  "אין לי ספק שמה שטל הציג בפניי עם הניסיון וההבנה שלו, טל יבחר ב-30 לחודש ולמחרת הוא יתחיל לעבוד כי הוא יודע מהם הפתרונות. אנחנו במשרד האוצר ומפלגת 'כולנו' עומדים אחריו ותומכים בתוכניות שלו ואין לי ספק שהוא יוכל לתת מענה לנושאים הכל כך חשובים שרמת השרון סובלת מהם. העיר עוברת התפתחות אבל צריכה גם תשתיות ואנחנו ביחד עם טל עזגד ניתן מענה לתחום התשתיות וחיזוק החינוך ברמת השרון".                                                                                

עזגד הודה לכחלון: "בשם 'כולנו הירוקים' רמת השרון אני מודה לך על הזמן שהקדשת לנו ואני בטוח שזאת תחילתה של שותפות לאורך הרבה שנים".

 

טל עזגד ושר האוצר, משה כחלון. שיתוף פעולה (צילום: פרטי)

טל עזגד ושר האוצר, משה כחלון. שיתוף פעולה (צילום: פרטי)

שישי חופשי

ביום שישי שעבר נערך כנס צעירים במטה הבחירות של אילן כהן, המועמד לראשות העירייה. למטה הגיעו כ-80 צעירים מרחבי העיר שבאו לשמוע ולהתעניין במצע של כהן בכל הנוגע לאוכלוסיית הצעירים בעיר. בפתיחת האירוע פנה כהן אל הצעירים והסביר עד כמה זה לא מובן שבעידן הטכנולוגי של היום צעירים רבים באים לשמוע מועמד לבחירות מקומיות. כהן הסביר לצעירים את החשיבות לדאוג להם למקומות בילוי בעיר, בניית תשתיות לגישה נוחה וקלה לתחבורה הציבורית בעיקר למרכזי בילוי ולים הסביר להם על הזכות להצביע, גם למי שחייל ולמה כל קול קובע. המשך הפתיע כהן את הצעירים ואמר כי יפעל לקדם את יום שישי כיום ללא לימודים לתלמידי התיכונים. במקום זאת יהפוך יום השישי ליום עם פעילות ערכית והתנדבותית לכלל הצעירים בעיר. אילן כהן: "היה לי העונג והכבוד לפגוש ביום שישי האחרון את דור העתיד של רמת השרון. נוכחתי לדעת שיש לעיר הזאת עתיד מזהיר וצעירים קשובים, דעתנים וסקרנים שהנעשה בעיר לא חומק מהם. בעידן הטכנולוגי של היום היה פשוט נפלא לראות עשרות צעירים שבאים לשמוע ולהשמיע את דעותיהם".

 

כנס צעירים במטהו של אילן כהן (צילום: יח

כנס צעירים במטהו של אילן כהן (צילום: יח"צ)

סיירת השכונות

סיעת "השכונות" השיקה את ״סיירת השכונות״ של רמת השרון שמטרתה להסתובב בכל רחבי העיר ולשמש מעין ״תיבת פניות ניידת״. הסיירת סיירה עד כה במורשה, נווה מגן, נווה גן וברחובות הראשיים סוקולוב ואוסישקין ותסייר בשבוע הקרוב בנווה רסקו, הדר ואלון ובמערבית. בסיעת השכונות מספרים כי ״הסיירת תמשיך להסתובב ברחבי העיר גם אחרי הבחירות במהלך הקדנציה ותדאג להקשיב לתושבים ולטפל בבעיות השוטפות לרבות ניקיון, מפגעים, ליקויים ועוד".

 

"סיירת השכונות" של רשימת השכונות (צילום: פרטי)

  

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרויקט EDEN בכפר סבא הירוקה
פרויקט "EDEN בכפר סבא הירוקה" מתאכלס
פועל נפל מגובה באתר בניה במודיעין - מצבו בינוני
פועל נפל מגובה באתר בניה במודיעין - מצבו בינוני
מגלים מעורבות
המפגש בלשכת ראש העירייה. לקדם את ענף הכדורעף
התארחו בלשכת ראש העיר
מוקד צופה
תחנות ההצלה יפעלו גם בחורף
תיכון על אזורי חדש בתל אביב יאפשר לימודי קולינריה בשילוב בגרות איכותית
להתכונן לבגרויות עם השף חיים כהן
"לא סוגרים את 'כנפיים של קרמבו'"