רמת השרון

פתיחה ברגל ימין

קבוצת הכדורסל גברים, שנשארה בסוף בליגה הארצית, חנכה את אולמה החדש בקריית יערים עם ניצחון ליגה ראשון על כפר קאסם. ביום ראשון תארח הקבוצה את מעלות

שרון יונתן 18/10/2018
גיא קנטור מתדרך את שחקניו בפסק זמן (צילום: באדיבות הקבוצה)

לאחר שבעונה האחרונה שמטה את העלייה במשחק השלישי והמכריע מול נתניה אצלה בבית, תנסה קבוצת הכדורסל גברים א.ס. רמת השרון, להשלים את המשימה העונה ולחזור לליגה הלאומית, המקום שהיא ראויה להיות בו, לאור התנהלותה המקצועית ומחלקת הנוער הגדולה והמוצלחת שלה.                                                                                    

כפי שפרסמנו בשבוע שעבר ב"קול ברמה" בקבוצה שרר אי ודאות לגבי זהות הליגה שבה תשחק וזאת לאחר שקיבלה הצעה להחליף את אליצור אשקלון שלא עברה בבקרה. הקבוצה מהדרום קיבלה ארכה וביום חמישי, שלושה ימים לפני פתיחת הליגה הארצית, ולאחר שלא קיבל תשובות, הודיע אלון שפר, יו"ר המועדון, לאיגוד הכדורסל כי הוא מוותר על העלייה האוטומטית במקום אשקלון. שעתיים לאחר מכן התבשר שבכל מקרה אשקלון אושרה בבקרה ותשחק בלאומית.                                                                  

רמת השרון, תחת הדרכתו של גיא קנטור שממשיך לעונה נוספת, אמורה להיות אחת משתי הקבוצות החזקות בליגה, כאשר השנייה היא שדרות מהדרום, אותה ניצחה רמת השרון במשחק אימון. כמו שבעונה שעברה היה די צפוי שרמת השרון ונתניה יגיעו לגמר הפלייאוף במאבק ישיר על הכרטיס הבודד מהמחוז הצפוני לליגה הלאומית, כך צפויות רמת השרון ושדרות להיפגש בגמר הפלייאוף, לפחות לפי הסגלים האיכותיים שהעמידו לעונה הקרובה.                                                   

רמת השרון חנכה ביום ראשון את משכנה החדש, האולם המרהיב בקרית יערים, במשחק בית מול כפר קאסם. המחצית הראשונה הייתה שקולה והסתיימה בתוצאה 47 :47, אבל במחצית השנייה האיכויות של רמת השרון באו לידי ביטוי ובסיום ניצחה 92 :83, מול אחת הקבוצות שאמורות להתמודד איתה בצמרת. את רמת השרון הוביל איתי קרקיוב (השחקן המצטיין בליגה בשלוש העונות האחרונות) עם 32 נקודות, כאשר אחריו: אסף סמואל 15, עודד שעשוע 13, אורן מנסקי 12, אופק בוגדנובסקי 8, אלון דותן 6, מוטי מוסקוביץ 4, תומר לוי 2.                                                                             

אלון שפר אמר למחרת המשחק: "פתחנו חזק וממש טרפנו את המגרש ואפילו הובלנו כבר ב-14 נקודות, אבל כפר קאסם התאוששה וזה הגיע עד שוויון במחצית. גם הרבע השלישי היה צמוד ורק ברבע האחרון ברחנו ל-10 פור וזה נשמר עד הסיום".                                                                              

 ביום ראשון הקרוב (19:00) רמת השרון תזכה למשחק בית נוסף כשתארח את מעלות שניצחה השבוע את חדרה, אחת הקבוצות שצפויות לתת את הטון בצמרת.

 


 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 05/09/2019
שרון יונתן 04/09/2019
שרון יונתן 28/08/2019
שרון יונתן 27/08/2019
שרון יונתן 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
זכו בדירה
זכו בדירה
עם הפנים לחלל
המורה של המדינה אולגה בן אבי
המורה של המדינה
בן חמו. המשפט ממשיך
נהגו של יהודה בן חמו העיד במשפטו
תלמידי בית ספר . יסעו בשאטלים
שאטלים לתלמידי רעננה
מפעל החסד אשל בכפר בשיתוף קרן שבת חילקו מאות סלי מזון בכס
מאות סלי מזון חולקו בכ"ס
הגיעו ללמוד
חגיגה של דמוקרטיה
חגיגה של דמוקרטיה