רמת השרון

יוצאת לדרך

קבוצת הנשים בכדורסל תיפתח את הליגה ביום שני כשתתארח אצל הפועל ראשל"צ. רגע לפני מסביר המאמן החדש, גלעד כ"ץ, מדוע הוא כל כך אופטימי לגבי העונה הקרובה ומציב יעד ברור- העפלה לחצי גמר הפלייאוף ומאבק על תארים

שרון יונתן 18/10/2018
גלעד כ"ץ. להגיע לחצי גמר הפלייאוף (צילום: ג'קי רבינוביץ')

בקבוצת הנשים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, ינסו העונה לחזור לארבע הגדולות, דבר שלא צלח בעונות האחרונות, כאשר אשתקד הקבוצה סיימה במקום החמישי בפלייאוף העליון, לאחר שנוצחה בכל ארבעת משחקיה לארבע הקבוצות שהיו מעליה בעת הכניסה לשלב המכריע: מכבי רמת חן, מכבי אשדוד, אליצור חולון ואליצור רמלה, ובסך הכל סיימה עונה מאכזבת מאוד עם מאזן של 9 ניצחונות בלבד לעומת 14 הפסדים.                                                              

לשם שדרוג הקבוצה הובא לרמת השרון גלעד כ"ץ, שאימן בארבע העונות האחרונות את השכנה בנות הרצליה, ושם קצר הצלחה יפה מאוד עם זכייה בגביע המדינה, שלוש פעמים ברציפות העפלה לחצי גמר הפלייאוף ועוד פעמיים העפלה לחצי גמר גביע המדינה.                                                                                

ביום שני תיפתח הליגה, כאשר רמת השרון תתארח אצל הפועל ראשל"צ ולאחר מכן תצא לסדרת משחקים מאתגרת מאוד: אליצור רמלה (בית), אליצור חולון (חוץ), מכבי רמת חן (בית), בנות הרצליה (חוץ).                                                      

סגל השחקניות לעונה הקרובה: יעל אהרונוב שמואלי (קפטנית), נוף קדם, טיאנה מולדראו, עדן רוטברג, סידני וייז, דרו אדלמן, אלואיסה כץ, רוני גולדין, אביטל צוובנר, ולדה אברמוב. לקבוצה חזרה שחקנית זרה לאחר שבתחילת השבוע שוחררה טאשה בראון בגלל פציעה.                           

רגע לפני פתיחת הליגה התפננו לראיון עם המאמן גלעד כ"ץ שהסביר מדוע עזב את הרצליה וחצה את הכביש, כמאמר הקלישאה: "בהרצליה הגיע הזמן לעשות שינוי ורמת השרון רצו לקבל אותי ושמחתי לבא. אל תשכח שבהרצליה היינו עם התקציב השישי או השביעי בליגה, כך שבהחלט הגענו להישגים יפים. סחטתי שם את הלימון והרגשתי שאני רוצה להתקדם, להתפתח ולעשות דברים יותר גדולים".

גלעד, איזו קבוצה פגשת ברמת השרון?

"קבוצה מאורגנת ומסודרת בצורה טובה מאוד שרוצה להצליח אחרי שלא הגיעה בשש העונות האחרונות לחצי גמר הפלייאוף. פגשתי חבורה של שחקניות רעבות שרוצות להצליח".

מה אתה יכול לספר על הזרות שצירפתן?

"חשוב לי להדגיש שהזרות יהיו דומיננטיות אבל הערך הסגולי של הישראליות הוא לא פחות. סידני וייז היא אמריקאית בהירה, שזה די נדיר בליגה שלנו, ואחרי שבועיים אני יכול להגיד שהיא אחת השחקניות הכי חכמות שאימנתי. טיאנה מולדראו משחקת בעמדה מספר 4 והיא בעלת גוף חזק ושחקנית הגנה מצוינת. לדעתי אחת השחקניות המוכשרות ביותר שיהיו בליגה".

העובדה ששחררתם השבוע את טאשה בראון בגלל פציעה תפגע בכם?

"ברור שזה לא אידיאלי לשחרר שחקנית זרה שבוע לפני תחילת העונה, אבל עדיף עכשיו מאשר מאוחר יותר. ננסה להביא עוד השבוע שחקנית בעמדה מספר 3 -4 שתחליף אותה".

מהי המטרה של הקבוצה העונה?

"חד משמעית, להגיע לחצי גמר הפלייאוף ולהיאבק על התארים".

תוכלו לתת פייט לאשדוד, רמת חן ורמלה?

"בהחלט. אני סומך על הישראליות המובילות שלנו. אין הרבה גארדיות ישראליות כמו עדן רוטברג, דרו אדלמן היא אחת הישראליות הגבוהות הטובות,  נוף קדם היא אחת מקלעיות השלוש הטובות בליגה, יעל אהרונוב היא אחת המנוסות בליגה ואני סומך מאוד גם על אלואיסה כץ, כך שיש לנו בהחלט ישראליות שיכולות להוביל את הקבוצה ליעדים שלנו".

איך אתה מעריך את יחסי הכוחות בליגה?

"צריך לזכור שאשדוד נחלשה עם המעבר של קטיה לויצקי לרמת חן ויהיה מעניין לראות את אשדוד בלעדיה. יהיה גם מעניין לראות את רמלה מסתדרת עם הישראליות החדשות. תהיה ליגה מאוד מעניינת והרב יותר שוויונית ותחרותית. אני בטוח שגם לפ"ת והרצליה יהיו קבוצות טובות".

ליגה שתמשוך יותר קהל?

"הבאת קהל זה הרבה פונקציה של הצלחה ואם נצליח הקהל יבוא יותר. יש לנו סדר משחקים מעניין ומאתגר על ההתחלה ואני מקווה שנפתח את העונה בצורה טובה".

 

 


 

 

 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פורום הנהגת מועצת הנוער היוצא והנכנס
יו"ר חדשה למועצת הנוער העירונית בחיפה
ה"כרמלית": מערכת כיבוי-האש עמדה במבחנים
האנשים שעושים את הרצליה
ניידת טיפול נמרץ של מדא
מדריך מד"א לעונת רחצה בטוחה
נורית בר-לב ,  תפקיד חדש כמנהלת מחלקת חינוך
מינוי יוקרתי למנהלת בית הספר היסודי "אמירים" ברמת השרון
גינת השעשועים בסמטת ויצו. מתקנים חמים בימי הקיץ הלוהטים
מדוע אין רשת הצללה בגינה בסמטת ויצ"ו?
רכב התהפך במרכז הוד השרון
פוענחה סיבת מותו של תושב מעלות