רמת השרון

הפוליטיקה של הרצליה

במגדלי הים התיכון התקיים פאנל מועמדים לראשות העירייה, ח"כ איציק שמולי ("המחנה הציוני") הודיע על תמיכתו בסיעת "עם" בראשות חבר המועצה גיא קלנר, המועמד לראשות העירייה אילן כהן ממשיך לפגוש את תושבי העיר, ועמית צור, בת 23, מספר 4 ברשימת רם של רמי בר לב, יזמה אירוע אמנים צעירים שיתקיים ב-28 בחודש

שרון יונתן 25/10/2018
הפוליטיקה של הרצליה
הפאנל של המועמדים לראשות העירייה (צילום: פרטי)

פאנל מועמדים לגיל הזהב

בשבוע שעבר, התקיים בבית ברמת השרון של מגדלי הים התיכון פאנל מועמדים לראשות העירייה בהשתתפות אבי גרובר, ראש העירייה, וארבעה מועמדים נוספים לראשות העירייה: אילן כהן, טל עזגד, רמי בר לב ורוני בלקין. הפאנל החל בסבב היכרות של המועמדים, הצגת החזון של כל מועמד תוך שימת דגש על שני הנושאים העיקריים שבכוונתם לטפל מיד עם כניסתם לתפקיד וכמובן התייחסות לאוכלוסיית הגיל השלישי המהווים כ- 22% מכלל התושבים ברמת השרון. למרבית הדיירים זו הייתה חשיפה ראשונה של המועמדים והועלו נושאים הנוגעים להם במיוחד.

 שמולי עם קלנר

ח"כ איציק שמולי ("המחנה הציוני") הודיע על תמיכתו בסיעת "עם" בראשות חבר המועצה גיא קלנר בבחירות הקרובות שיתקיימו ברמת השרון. ח"כ שמולי סייר יחד עם חברי רשימת "רמת השרון שלנו" ברחבי העיר ביום שישי האחרון יחד עם עשרות פעילי הרשימה, ופנה לתושבים בבקשה לתמוך בבחירות הקרובות בקלנר וסיעתו.                                                                          

ח"כ שמולי אמר: "רמת השרון נמצאת על פרשת דרכים. קלנר הוכיח את היכולת שלו לעמוד על זה שרמת השרון תישאר כפי שהיא- משפחתית, קהילתית וליברלית".                                   

קלנר הוסיף ואמר בתום הסיור כי: "התמיכה של ח"כ שמולי מצטרפת לעוד תומכים רבים שאנחנו פוגשים מדי יום. סיעת ״עם״ תהיה גורם המכריע בהנהגת העיר הבאה ותעשה הכל על מנת לשמור על אופייה היחודי של העיר בכל המישורים".

 

ח

ח"כ איציק שמולי מסייר עם גיא קלנר ופעילים (צילום: פרטי)

 תחושת התחדשות

ביום שישי האחרון המשיך אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, מלווה בחברי רשימת ״התחדשות״, לפגוש את תושבי העיר ברחובות סוקולוב ואוסישקין.

כהן התרשם כי ישנה אווירה של ציפייה לבחירות ונראה כי התושבים רוצים לראות משהו אחר ברמת השרון. הוא דיבר איתם על בעיות התחבורה בעיר, קידום מקומות בילוי לצעירים בעיר, תכניות המתאר וההתחדשות שצריך לקדם בעיר ועוד.


אילן כהן: "ערב הבחירות נראה כי רמת השרון החליטה לשנות כיוון ולצעוד לעבר עתיד טוב יותר עבור העיר. התמיכה שאני מקבל ברחובות העיר ממלאת אותי בתחושה כי תושבי העיר מבינים את רוח התקופה ויודעים עד כמה העיר זקוקה לשינוי".

 

אילן כהן משוחח עם תושבים (צילום: פרטי)

אילן כהן משוחח עם תושבים (צילום: פרטי)

במה לצעירים

עמית צור, בת 23, מספר 4 ברשימת רם של רמי בר לב, היא צעירת המועמדים ברשימות המתמודדות בבחירות.

עמית, נציגת הצעירים בקהילה, תפעל, לדבריה, עבור צעירי העיר בשיתוף מלא איתם ותדאג כי הם יהיו בראש סדר העדיפויות של מקבלי ההחלטות וקביעת המדיניות.

עמית היא בתם של גלית צור, מורה בחטיבה בעיר, ואייל צור, שופט הכדורגל לשעבר ומורה לחינוך גופני. כבר בגיל 15 עמית לקחה חלק במסגרות מנהיגות שונות וביניהן מועצות נוער. במשך שנתיים כיהנה כיו"ר מועצת הנוער ברמת השרון וכמזכ"ל מועצת התלמידים והנוער הארצית. בשלוש השנים האחרונות עמית עובדת כמנהלת משרד ומשאבי אנוש בחברה. עמית החליטה להרים אירוע אמנים צעירים עוד לפני הבחירות. "נושא הבמה לאמנים צעירים חשוב לנו מאוד ויש לנו תוכניות כיצד לקדם אותו גם ביום שאחרי, ולכן היה חשוב לנו להרים אירוע כזה עוד לפני הבחירות", הסבירה. האירוע יתקיים ביום ראשון הקרוב בקפה לנדוור בשעה 20:00 ובו יופיעו אמנים צעירים, תלמידים מתיכונים רוטברג ואלון והרכב בשם "סידני".

  

 עמית צור (שנייה מימין) עם אביה אייל ורמי בר לב (משמאל) (צילום: פרטי)

עמית צור (שנייה מימין) עם אביה אייל ורמי בר לב (משמאל) (צילום: פרטי)

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נרצח בכניסה לבניין בנתניה
חדשות הבחירות
חדשות הבחירות
קפה רוטשילד רעננה - בנדיבות בנדיבות
פרויקט התחדשות עירונית בבאר שבע
חברת המועצה הדר לביא
האם מוסדות החינוך ערוכים למתקפת טילים?
האנסמבל הקולי הישראלי
מדבוז'אק ועד פרדי מרקורי "רפסודיה בוהמית"
להתחסן בלב הפארק
מגדל העמק: משדרגים את הפארקים