רמת השרון

תומך או לא תומך?

טל עזגד, המועמד לראשות העירייה, פרסם פוסט בפייסבוק בו הוא מודה לאיציק רוכברגר על החלטתו לתמוך בו לתפקיד. מנגד רוכברגר מכחיש את הדברים וטוען כי הוא החליט שלא לצאת בהודעה רשמית על תמיכה במועמד כלשהו

שרון יונתן 25/10/2018
עזגד (צילום: סיגל איילנד), רוכברגר (צילום: פרטי)

האם איציק רוכברגר, ראש העירייה לשעבר, תומך במועמדותו של טל עזגד לראשות העירייה? תלוי כמובן את מי שואלים. עזגד טוען שכן, רוכברגר גורס כי אינו תומך באף אחד מהמועמדים לראשות העירייה.

ביום שני בצהריים פרסם עזגד פוסט בדף הפייסבוק שלו ובו כתב: "תודה לך איציק רוכברגר. רמת השרון עומדת בפני צומת דרכים חשובה, בחירת מנהיגות חדשה לעיר. מנהיגות שתצעיד אותה קדימה למקום בו היא ראויה להיות, למקום בו הייתה תחת מנהיגותו של איציק רוכברגר. לאחר שהתברר כי איציק אינו יכול להמשיך בשלב זה את דרכו הראויה ברמת השרון, לא היה טבעי מזה שמי שהיה שותף לה לאורך כל הדרך, קיבל ממנו את ברכת הדרך וחשוב מכך את תמיכתו למועמדות שלי לראשות העיר. איציק אני מודה לך, למשפחתך ולמקורביך על התמיכה האישית בי, ורואה בכך הוכחה אמתית לכך שחברות ודרך משותפת יש בה כח ועצמה".

זמן קצר לאחר מכן פרסם רוכברגר פוסט בדף הפייסבוק שלו ובו הבהיר: "בימים האחרונים נפגשתי עם כל המועמדים לראשות העיר. קיבלתי החלטה אישית שלא אצא בהודעה רשמית על תמיכתי במועמד זה או אחר. חשוב לי ביותר לחזק ולקדם את רשימתי רמת השרון שלנו שסימנה עם. לעניין הודעתו של טל עזגד, זו פורסמה ללא ידיעתי וללא הסכמתי והגיעה אליי ברשתות החברתיות בהפתעה מוחלטת. החלטה בדבר תמיכה במועמד זה או אחר נתונה בידי רשימת רמת השרון שלנו והעומד בראשה, גיא קלנר".

טל עזגד מסר בתגובה: "התמיכה של איציק בי בלתי ניתנת לערעור, בדוקה ומתועדת. אנחנו מעודדים מתמיכה זו ומתגובות הציבור המבטאות את רצונם של תושבי רמת השרון. אם הייתה אי הבנה בנוגע לעיתוי הפרסום אני מצר על כך".

איציק רוכברגר מסר בתגובה: "את מה שהיה לי לומר כתבתי בפייסבוק. אינני מתכוון להצהיר פומבית על תמיכה בשום מועמד לראשות העיר".

 

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 21/08/2019
שמוליק גריידי. פנה ליועץ המשפטי של העירייה
שרון יונתן 01/08/2019
חברי סיעת רמת השרון חופשית בישיבת המועצה השבוע
שרון יונתן 09/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של רמת השרון
מבצע הקש בדלת יצא לדרך
מבצע הקש בדלת יצא לדרך
בן 40 נפצע בינוני בתאונת דרכים בנס ציונה.
פצוע בינוני בתאונת דרכים בנס ציונה
פרויקט חדש בבת ים
נחנכה דרך יצחק נבון בעכו
הנפת הגביע (צילום: זאב גולדשמיט)
כדורעף: הפועל כפ"ס חגגה זכיה בגביע המדינה
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
נכנעה לאלופה