רמת השרון

"שירתתי את הציבור באהבה גדולה"

בבוקר יום הבחירות טל עזגד, המועמד לראשות העירייה, עוד הביע אופטימיות באשר לסיכוייו. בבוקר שאחרי הוא סיכם 15 שנות עשייה ציבורית

שרון יונתן 01/11/2018
עזגד בבוקר הבחירות. לא נכנס למועצה (צילום: שרון יונתן)

עוד לפני שהתרסק בבחירות ולא עבר אפילו את אחוז החסימה טל עזגד שפע חיוכים ואופטימיות. את עזגד פגשתי ביום הבחירות בשעה 9:30 בחניון הגדול ליד בניין העירייה. עזגד, שכבר עבר כמה מערכות בחירות, הגיע לנוכחית עם טייטל אחר, מועמד לראשות העיר. "אני תמיד מחייך, אופטימי ועם מצב רוח טוב", אמר עזגד ועבר לדבר על אחד הנושאים הכי מעניינים במערכת הבחירות, יחסיו עם האיש שעמו עבר כברת דרך פוליטית לא קצרה, איציק רוכברגר. למי אינו בקיא בפרטים, נזכיר שטל פרסם שאיציק תומך בו, אך איציק התנער מכך. ביום שני השבוע פרסם טל את הודעת הוואטסאפ שבו כתב לו איציק כי הוא ובני משפחתו יצביעו עבור טל. איציק העלה פוסט וכינה זאת בושה ושקר גדול.                                                                                  

עזגד לא מצטער שהוציא את ההודעה הפרטית שאיציק שלח לו: "לא רק שאני לא מצטער, אני גאה שהוצאתי זאת לציבור. התנהל קמפיין נגדי של פייק ניוז וקיבלתי החלטה לשים לציבור את האמת בפנים".                                        

לגבי סיכוייו לנצח אמר עזגד בבוקר הבחירות: "הסיכויים לא רעים לאור העובדה שאנחנו מגלים שהרבה מאוד אנשים תומכים בי. לפי כל הסקרים גרובר הכי חזק לכיוון 40 אחוזים. אני מקווה שאעלה מולו לסיבוב השני. אם אקבל מנדט אחד למועצה זה יהיה כישלון. 3 מנדטים יהיה הצלחה".

ביום שאחרי המפלה אמר עזגד: "הלילה הסתיימה לה עבורי תקופה מרתקת של 15 שנים. אני גאה שהייתי ברובה בין מקבלי ההחלטות ושירתתי את הציבור באהבה גדולה. מברך את מי שינצח לראשות העיר ואת חברי המועצה החדשים. מחכה לכם הרבה עבודה קשה לשמור ולפתח את הישוב האהוב שלנו".

 

 


 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
כפר סבא מצטרפת למיזם הייחודי של משרד הבריאות
נחנך המבנה החדש של תחנת מד"א בקריית מלאכי
אלפי בני נוער ביריד ההתנדבות
המלון החדש שנפתח בירושלים
מלון חדש נפתח בירושלים
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
תאונת דרכים בכביש 531
הביוב ברחוב מגדל ברעננה
מתי תוחלף צנרת הביוב ברחוב מגדל ברעננה?
סיירת אגם