רמת השרון

"ניהלתי מערכת בחירות נקייה"

במהלך יום הבחירות המועמד לראשות העירייה אילן כהן הביע תקווה שאם הוא לא ינצח בסיבוב הראשון הוא יעלה לסיבוב השני. התוצאות היו אחרות

שרון יונתן 01/11/2018
כהן ביום הבחירות. אופטימי לגבי סיבוב שני (צילום: שרון יונתן)

את אילן כהן, המועמד לראשות העירייה, שבדיעבד היה רחוק מאוד מהחבורה המובילה ולא נכנס אפילו למועצה, פגשתי מחוץ למתנ"ס אלי כהן, מקום שמזכיר לו נשכחות: "פה היה בעבר בית ספר יסודי אלי כהן ובו למדתי. חלק גדול מהאנשים פה אני מכיר".

אילן, איך אתה מסכם את מערכת הבחירות?

"אני ניהלתי מערכת בחירות נקייה ובה דיברתי עליי ומה אני רוצה לעשות בעיר. לא התעסקתי במועמדים האחרים, מערכת נקייה ללא גימיקים וללא קומבינות. לא הצטרפתי לאף אחד ולא ביקשתי שיצטרפו אליי. הלכתי עם האמת שלי ולכן אני חושב שאני המועמד הראוי. אמרתי מתחילת הדרך שאני הולך עד יום הבחירות ולא פורש כי אני מאמין ביכולת שלי להיות ראש עירייה ולא באתי כדי לעשות קומבינות ולהשיג תפקיד כלשהו".

מערכת הבחירות הייתה לדעתך אלימה מבחינה מילולית?

"לא התעסקתי בהשמצות. ראיתי שחלק מהמועמדים ולוחמים שלהם השתמשו באמצעים אחרים. ראיתי מועמדים שמפיצים סקרים שקריים וסקרים מטעם. הייתי מנהל אגף הבחירות במפלגת העבודה גם בתקופת רבין ואני יודע מה זה פייק ניוז וסקרים שקריים מטעם. אני מקווה שהציבור מביא את האמת שלו בלי שקרים וידע לבחור בי".

יש לך סיכוי להגיע לסיבוב שני?

"יצאתי לדרך בפברואר 2018. אם לא היה לי סיכוי לא הייתי מתמודד. אני לא נביא אבל ראיתי את ההערכה אליי גם מהמועמדים האחרים. אני מקווה שאם לא אנצח בסיבוב הראשון אז אעלה לסיבוב השני".

אם לא זה יהיה כישלון מבחינתך?

"אני לא רואה אכזבה או כישלון. כל דבר אני עושה לאחר שאני מודע. עברתי הרבה דברים בחיי כולל בפוליטיקה. אני לא רואה שום דבר כישלון כי אני מאמין בדרך שלי. מקווה שהבוחרים יאמינו בי".

 כמה מנדטים יהיו אכזבה והישג?

"רוצה להשיג כמה שיותר מנדטים, אבל מודע לזה שיהיה פיצול כי יש 11 רשימות. אני בטוח שאכנס למועצה ואני מקווה שאקבל כמה שיותר מנדטים".

 

 


 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
עברה מתיחת פנים
קשיי הנגישות בתחבורה
הולכים ושותים
חילופים על הקווים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
שיק הדר
פסטיבל "עדי שף"
סירה התהפכה מול חופי הרצליה: 4 חולצו