רמת השרון

"הלכתי למהלך הזה בעיניים פקוחות"

רוני בלקין, המועמד לראשות העירייה, היה בטוח ביום הבחירות כי הוא יעלה לסיבוב השני מול גרובר וינצח. רק הבוקר (חמישי) התברר כי הוא אכן עלה לסיבוב השני

שרון יונתן 01/11/2018
רוני בלקין ביום הבחירות. עלה לסיבוב שני (צילום: שרון יונתן)

כמו כל מי שמעורב בבחירות גם רוני בלקין היה ביום רביעי בבוקר במתח אדיר לנוכח חוסר הוודאות והידיעה שהוא קרוב מאוד לעבור לסיבוב השני מול אבי גרובר. "אני מודה לכל הפעילים המתנדבים והמצביעים שתמכו בנו. כל הכבוד לתושבי העיר על החגיגה הדמוקרטית ועל העובדה שיצאתם כדי להשפיע אך תיראה העיר שלכם בעתיד. אנחנו מחכים לתוצאות האמת, מקווה שאעפיל לסיבוב השני ואנצח בו", אמר ברביעי.                                                                      

בלקין הוא היחיד מבין חמשת המועמדים לראשות העירייה שחווה ראשות (אז מועצה) מהיבט אחר, כאשר אביו פסח כיהן כראש המועצה המקומית בין השנים 1969 ל-1978. כעת הבן רוצה לסגור מעגל ולהיבחר לראשות העירייה.                                           

 לא רבים מתושבי העיר הכירו את בלקין לפני תחילת קמפיין הבחירות ולכן השאלה הראשונה שלי אליו, כאשר נפגשנו ביום שלישי לפני הצהריים בכניסה לבית ספר אורנים, הייתה איך זה לצאת מהאנונימיות היחסית. "קודם כל היציאה הזאת היא קשה וזאת הייתה אחת ההתלבטויות הקשות שלי, אם לצאת מעולם הצללים לאור, בטח על רקע העובדה שאבי היה ראש מועצה בעבר", מסביר בלקין.

התמיכה שאתה זוכה לה הפתיעה אותך?

"ממש לא הפתיעה כי אני אדם מאוד ריאליסטי והלכתי למהלך הזה בעיניים פקוחות וראיתי את המצב וככה הערכתי אותו. בכל המקומות שהגעתי לדבר עם אנשים התוצאות היו טובות".

איך זה יגמר הלילה?

"עשינו סקרים והם מראים שאני וגרובר נגיע לסיבוב שני ואני מעריך שהתוצאה תהיה אפילו טובה יותר מהסקר האחרון. אף אחד לא יקבל יותר מארבעים אחוז. בסיבוב השני אנצח בוודאות ולכן אני אהיה ראש העירייה הבא. אם לא אעלה לסיבוב שני זה כישלון עבורי. במועצה אני מעריך שאנחנו צריכים לקבל לפחות ארבעה מנדטים".עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
67 פעולות הצלה בחופי ראשון לציון במהלך הקיץ
67 פעולות הצלה בחופי ראשון לציון במהלך הקיץ
מאמיבוט
חכו עם הניקיון לפסח
איפה אתם בחנוכה ? במוזיאון!
גבר נהרג בתאונת דרכים בתל אביב
גבר נהרג בתאונת דרכים בתל אביב
הקץ לבדידות
מכתב נאצה הונח בפתח ביתו של עידן למדן
מרכיבים מועצה חדשה
רוני קידר. עזב לאחר 16 שנים
חילופי תפקידים בנוער