רמת השרון

"אחרי הבחירות כולנו תושבי אותה עיר"

לאורך כל ליל הבחירות והביום שאחרי הראו הנתונים שזרמו למטה של אבי גרובר כי הוא נמצא קרוב מאוד לקבל 40% מקולות המצביעים, מה שימנע ממנו את הצורך להתמודד בסיבוב שני. רק הבוקר (חמישי) התברר כי בגלל 5 קולות הוא יתמודד בסיבוב שני נגד בלקין

שרון יונתן 01/11/2018
אבי גרובר בבוקר יום הבחירות. יממה של חוסר ודאות (צילום: שרון יונתן)

מטה הבחירות של אבי גרובר בליל הבחירות היה אחד המקומות המתוחים לאחרונה בעיר. כמו שאומרת הקלישאה ממשחק הכדורגל אותו גרובר כה אוהב, את המתח אפשר היה לחתוך בסכין. גרובר היה לאורך כל הלילה סביב ה-40 אחוזים ובסיום הלילה חוסר הוודאות נותר. תוסיפו לזה חוסר סדר וארגון מטעם משרד הפנים ואתרים שקורסים ותקבלו בלאגן אחד גדול ששיאו היה באותה קלפי מפורסמת בחטיבת קלמן שנבדקה שוב.                                                                    

 חצי יממה לפני, גרובר היה הרבה יותר רגוע וחייכן. כשהגעתי לפגוש אותו בכניסה לבית הספר אור השחר, היה גרובר עסוק בלשכנע תושב העיר לבחור בו. התושב התלבט בין גרובר לבלקין וגרובר הסביר לו שניהול עיר זה מקצוע.                                                         

לאחר מכן כששאלתי אותו מה למד ממערכת הבחירות ענה: "למדתי כמה דברים על חברות, לשני הצדדים שלה. הרבה אנשים, ששנים לא ראיתי אותם, באים לעזור ומתגייסים לתוך הקמפיין. יש גם כאלו שפחות".                                           

למרות שמרבית מערכת הבחירות התנהלה בפייסבוק גרובר טוען כי הוא נמנע מלשוטט שם. "העליתי פוסטים אבל לא ישבתי מול הפייסבוק. את מה שהיו צריכים להעביר לי העבירו. רציתי להיות במקומות אחרים ועם אנרגיות חיוביות וטובות. ברור שאני מתוח ונרגש כי זאת פעם ראשונה שאני מתמודד כראש עירייה מכהן".                                               

גרובר מסכם: "לא הייתה מערכת בחירות אלימה, אם כי הפייסבוק מייצר שיח מסוים מאוד. צריך לקחת הכל בפרופורציות ואני חושב שיש אנשים שאיבדו את זה. אני מקווה שנשים זאת מאחורינו כי אחרי הבחירות כולנו תושבי אותה עיר. היחסים שלי עם רוב המועמדים הם טובים. העימותים הם יותר ברמת השטח והפייסבוק".                                                      

על סיכויו לנצח אמר: "אני לא עשיתי סקרים, אבל בסקרים האחרים רואים שאני מוביל בצורה עקבית. אני סביב ה-40 אחוזים ואנחנו יכולים ליפול בשני הצדדים שלו. אני מקווה שנגמור את זה היום ולא אזדקק לסיבוב שני".

 כמה מנדטים יחשבו עבורך הצלחה וכמה כישלון?

"אני חולם לראות את עוזי יצחקי נכנס שהוא מספר 7 שלנו, אבל זה נראה רחוק.6-5 מנדטים תהיה תוצאה יפה, 4 מנדטים זה קומסי קומסה ו- 3 מנדטים יחשב אכזבה".

 

 

 


 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ארז כהן, שמאי מקרקעין ומשפטן
"כחלון לא הצליח לשבור את תקרת הזכוכית של 50 אלף התחלות בנייה ושבר במו ידיו את שוק הדיור".
רוכבת אופניים נפצעה מפגיעת רכב
לאות הזדהות
לאות הזדהות
שבועיים מתחילת החופש: תלמידה תושבת רמהש לא יודעת היכן תלמד
עדיין בלי שיבוץ לשנה"ל
רוסלנה רודינה קמפיין כלות של שלומית אזרד
רוסלנה רודינה בקמפיין חדש
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר
טקס הענקת אותות לנוער המתנדב בכפר סבא
הליונס יעניקו 25 אותות הוקרה למתנדבים צעירים
פועל נפצע מחפץ כבד שנפל עליו ביפו
פועל נפצע מחפץ כבד שנפל עליו ביפו