רמת השרון

נעצר חשוד בביצוע מעשה מגונה בנערה

תושב רמת השרון חשוד כי נכנס לביתה של נערה שמוכרת לו, התפשט והוריד ממנה את השמיכה בעוד היא ישנה. הנערה נאבקה בו והבריחה אותו

מיכאל פרוסמושקין 01/11/2018
נעצר בחשד לביצוע מעשה מגונה (תמונה להמחשה צילום: iclipart)

תושב רמת השרון, בן 55, נעצר לפני ימים אחדים בחשד למעשה מגונה בנערה כבת 17 שהינה קרובת משפחתו. 

בלילה של ה– 25 באוקטובר, סמוך לחצות, התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על גבר שפרץ, דרך החלון, לבית ברחוב הרב קוק ברמת השרון, כאשר באותה העת שהתה במקום רק הנערה אשר ישנה בחדרה, בעוד בני משפחתה לא שהו בבית.

אז, על פי החשד של חוקרי תחנת גלילות, החשוד התפשט, נשאר בבגדים תחתונים בלבד, נכנס לחדרה של הנערה ומשך ממה את השמיכה שבה הייתה מכוסה. הנערה, שהתעוררה בינתיים,  נבהלה, החלה להיאבק בו והדפה את החשוד. הוא בתגובה לכך יצא מהחדר, עזב את הבית  במהירות כשהוא משאיר את בגדיו במקום. בהמשך נתפס על ידי המשטרה תוך זמן קצר כשהוא מתהלך ברחוב ובעודו לבוש בבגדים תחתונים בלבד. בבדיקה שנערה לו בעת מעצרו נתפס ברשותו סם מסוג חשיש במשקל של כארבעה גרם ברוטו.

מחקירת המשטרה עלה עוד כי בין החשוד לקטינה היכרות קודמת והנערה אף זיהתה אותו. בחקירתו טען החשוד כי הוא אינו זוכר דבר ולדבריו שתה אלכוהול בערב האירוע.

בתום דיון בעניינו של החשוד, המיוצג על ידי עו"ד דן באומן, בבית משפט השלום בת"א, השופט עלאא מסארווה קבע כי קיים חשד סביר וכי קיימת עילת מסוכנות ברף גבוה.  לאור קביעה זו, מעצרו של החשוד הוארך עד 29 באוקטובר, והוא נשלח לביצוע בדיקה פסיכיאטרית. בהמשך, הוא הובא שוב לדיון בעניינו. במהלך הדיון אמר נציג המשטרה: "מדובר באירועים שהסתיימו לבסוף במעשה מגונה, כאשר החשוד רוכן מעל הקטינה ואילולא זאת השתוללה, בעטה בו וזרקה אותו מהמיטה, אני לא יודע איפה זה היה מסתיים.  ומעצרו הוארך עד 2 בנובמבר.

עו"ד משה סורוגוביץ שמייצג את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית מסר: "מדובר באדם מבוגר עם רקע נפשי שמתמודד במשך שנים עם התמכרות לסמים. הצעיר מכחיש את החשדות ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. אנו ממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם"/

 


 

עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 11/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש עיר מנצח
מאות יח"ד במסגרת פינוי-בינוי
מלחמת העתירות
אירוע דקירה במרכז כפר סבא
רביולי גבינות ופסטו
רביולי גבינות ופסטו
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
הביעו הזדהות
הביעו הזדהות