רמת השרון

הגרוש שחסר ללירה

קבוצת הנשים בכדורסל הייתה קרובה להשגת ניצחון ראשון העונה אבל בתום משחק צמוד נוצחה בחוץ על ידי אליצור רמלה. הערב (חמישי) תארח הקבוצה את אליצור חולון

שרון יונתן 01/11/2018
רמת השרון באחד מפסקי הזמן במשחק נגד רמלה (צילום: באדיבות הקבוצה)

פעם משחק בין קבוצות רמת השרון ורמלה היה נחשב לקלאסיקו של כדורסל הנשים, אבל מאז שתי הקבוצות איבדו מיוקרתן ומעמדן. ביום שני שתיהן רצו לרשום ניצחון במשחק שהתקיים ברמלה, אך בתום משחק צמוד סופגת רמה"ש את הפסדה השני העונה, 74 :76.                                                     

רמה"ש הגיעה למשחק לאחר תבוסה כואבת שחטפה בשבוע שעבר בראשל"צ בפער של 34 נקודות. למרות זאת, פתיחת המשחק הייתה שייכת לשחקניות של גלעד כ"ץ ובתום הרבע הראשון הראה לוח התוצאות 22 : 12 לרמה"ש. אבל רמלה לא ויתרה ופתחה את הרבע השני בריצת 9 :0 והפער חוסל. מכאן נמשך המשחק הצמוד עד 43 :40 לרמה"ש במחצית. גם הרבע השלישי נשאר צמוד וסל בשניה האחרונה של דרו אדלמן הוריד את הקבוצות ביתרון 57 :56 לרמה"ש. תחילת הרבע הרביעי היה שייך למקומיות שעלו ליתרון 69 :60, 4 וחצי דקות לסיום. רמה"ש לא הסכימה לוותר על המשחק בקלות וכרסמה את הפער עד ל- 75 :74 לרמלה. חסימה של טיאנה מולדרו, 21 שניות לסיום, הותירה את הכדור בידי האורחות עם הזדמנות לנצח אבל אותה מולדרו עשתה צעדים 5 שניות לסיום וקבעה שרמה"ש תחזור מהמשחק ללא ניצחון. מולדרו ואדלמן היו הקלעיות הבולטות עם 16 נקודות, אסיה בויד קלעה 12, עדן רוטברג 11, יעל אהרונוב וסידני וויז 7 כל אחת, אלואיסה כץ 3, נוף קדם 2.                                        

ברמה"ש קיימת כמובן אכזבה מההפסד אבל לאור התבוסה במשחק פתיחת העונה ישנה התקדמות אדירה שיכולה לתת הרבה תקווה להמשך העונה. לאחר שני הפסדי חוץ תנסה רמה"ש לרשום ניצחון ראשון העונה כשתארח הערב (חמישי, אורנים, 19:00) את אליצור חולון.

 


עוד ברמת השרון
שחקן הכדורסל עומרי כספי ושחקנית הכדורסל בדימוס מיה רשף
כתב לוקאל 19/05/2019
אליפות העולם לטניס בכיסאות גלגלים תערך לראשונה בישראל ברמת השרון
כתב לוקאל 08/05/2019
אלון גילאי דותן. יש לי עוד מלא ללמוד
שרון יונתן 07/05/2019
דר ענבל בכר כץ. עשיתי עבודה נפשית עמוקה
זוהר אליה 11/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אחד מהשעונים שהוברחו
נחשפה רשת להברחת שעוני יוקרה
אישום: גנבה מוצרים באלפי שקלים
רצים בשביל הבנים הדרוזים
רצים בשביל הבנים הדרוזים
אומרים לא לאלימות נגד נשים!
עבודות בצומת רעננה
תמ"א 38– מי אחראי על הבטיחות?
ויכוח בין עובדים הוביל לקטטה
מתה האישה שנפצעה בתאונה בכפס
מתה האישה שנפצעה בתאונה בכפ"ס