רמת השרון

רצו בצבע

תלמידי תיכון רוטברג יחד עם המורה לאנגלית קרול רוזברוך רצו את מרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה

תמי מאור 04/11/2018
תלמידי רוטברג במרוץ (צילום: תיכון רוטברג)

תלמידי תיכון רוטברג רצים בצבע. תלמידי רוטברג עם המורה לאנגלית קרול רוזברוך רצו ביום שישי האחרון את מרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה.

התלמידים נחשפו לעמותת נט"ל, המטפלת ותומכת נפשית בנפגעי טראומה על רקע לאומי, בשיעורי האנגלית וביקשו להשתתף במרוץ הצבעוני והשמח, המסמל את הרצון לחזור למסלול החיים. במהלך המרוץ מפזרים על הרצים שלל אבקות צבע ססגוניות וידידותיות לאדם ולסביבה.

המרוץ  התקיים ביום שישי ה- 2.11.2018 בגני יהושע תל אביב בהשתתפות אלפי רצים: משפחות, ילדים ומבוגרים, לוחמים ובני נוער, צעירים מהארץ ומהעולם וקבוצות רצים מכל הארץ. כל ההכנסות מהירוץ מוקדשות לטיפול ותמיכה נפשית בנפגעי טרור ומלחמה.

עמותת נט"ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, נוסדה על ידי ד"ר יוסי הדר ז"ל ויהודית יובל רקנאטי בשנת 1998 מתוך הזדהות עמוקה עם אלו שנפגעו נפשית באופן ישיר או עקיף כתוצאה מאירועי טרור או מלחמה. חזון העמותה הוא להוות מרכז ייחודי לנפגעי טראומה מטרור ומלחמה ולבני משפחותיהם, להמשיך ולקדם ולהוביל את הטיפול, המניעה, המודעות הציבורית ולפעול להנחלת הידע והמחקר.

קרול רוזברוך שהוציאה את הפרויקט לפועל סיכמה כי: "אני מעריכה את רצונם הטוב של התלמידים אשר בחרו להשתתף באירוע משמעותי זה. זהו שיעור לחיים ותזכורת אישית לכך שכל אחד מאתנו יכול למצוא דרך להושיט יד ולעזור לאחר. אין ספק כי זהו ארוע בעל השפעה הדדית על כל מי שלוקח בו חלק".

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר הורשע ברצח בת זוגו באילת
"הגשתי תלונות ולא נעשה דבר"
פריצת דרך בחקר ההשמנה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
מודעות גבוהה לאוכלוסייה עם מוגבלות
ראש העין מובילה בקידום המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלות
מגבירים את האכיפה
מגבירים את האכיפה
האגם האקולוגי בפתח תקוה נפתח לקהל
 בני 5 עד 25 עולים לבמה!
בני 5 עד 25 עולים לבמה!