רמת השרון

רצו בצבע

תלמידי תיכון רוטברג יחד עם המורה לאנגלית קרול רוזברוך רצו את מרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה

תמי מאור 04/11/2018
תלמידי רוטברג במרוץ (צילום: תיכון רוטברג)

תלמידי תיכון רוטברג רצים בצבע. תלמידי רוטברג עם המורה לאנגלית קרול רוזברוך רצו ביום שישי האחרון את מרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה.

התלמידים נחשפו לעמותת נט"ל, המטפלת ותומכת נפשית בנפגעי טראומה על רקע לאומי, בשיעורי האנגלית וביקשו להשתתף במרוץ הצבעוני והשמח, המסמל את הרצון לחזור למסלול החיים. במהלך המרוץ מפזרים על הרצים שלל אבקות צבע ססגוניות וידידותיות לאדם ולסביבה.

המרוץ  התקיים ביום שישי ה- 2.11.2018 בגני יהושע תל אביב בהשתתפות אלפי רצים: משפחות, ילדים ומבוגרים, לוחמים ובני נוער, צעירים מהארץ ומהעולם וקבוצות רצים מכל הארץ. כל ההכנסות מהירוץ מוקדשות לטיפול ותמיכה נפשית בנפגעי טרור ומלחמה.

עמותת נט"ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, נוסדה על ידי ד"ר יוסי הדר ז"ל ויהודית יובל רקנאטי בשנת 1998 מתוך הזדהות עמוקה עם אלו שנפגעו נפשית באופן ישיר או עקיף כתוצאה מאירועי טרור או מלחמה. חזון העמותה הוא להוות מרכז ייחודי לנפגעי טראומה מטרור ומלחמה ולבני משפחותיהם, להמשיך ולקדם ולהוביל את הטיפול, המניעה, המודעות הציבורית ולפעול להנחלת הידע והמחקר.

קרול רוזברוך שהוציאה את הפרויקט לפועל סיכמה כי: "אני מעריכה את רצונם הטוב של התלמידים אשר בחרו להשתתף באירוע משמעותי זה. זהו שיעור לחיים ותזכורת אישית לכך שכל אחד מאתנו יכול למצוא דרך להושיט יד ולעזור לאחר. אין ספק כי זהו ארוע בעל השפעה הדדית על כל מי שלוקח בו חלק".

 


עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
דר מיקי הלברטל מנהל רמבם, מר דוד פתאל, מלונות פתאל, מר יהושוע ראוכברגר, עמותת לב חש
מלונית לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם
ט"ו בשבט - חג הקיימות האורבנית
יקבל תגמולים של 45 שנה
הלום הקרב יקבל תגמולים של 45 שנה
סיכול פיגוע בציר המתפללים בירושלים
תזונה נכונה
5 מיתוסים שהגיע הזמן לנפץ בנושא תזונה נכונה וחיטוב הגוף
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך ללנתבג
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך לנתב"ג
תקלה במערכת האשפה הפניאומטית בנווה זמר
תקלה במערכת האשפה הפניאומטית בנווה זמר
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב