רמת השרון

חגיגת שערים

80 שערים קיבלו צופי המשחק בין בני הרצליה וא.ס. רמת השרון שעבורה היה זה תיקו ראשון העונה. מחר תארח הקבוצה את נס ציונה וביום שני את באר שבע

שרון יונתן 08/11/2018
רמת השרון (בלבן) במשחקה נגד בני הרצליה בחוץ. שוויון רב שערים (צילום: פרטי)

"זאת תוצאה של כדורסל, לא של כדוריד", התבדח אבי כחלון, יו"ר קבוצת הכדוריד של א.ס. רמת השרון בעקבות התוצאה הבלתי שגרתית (40:40) במשחק ביום שישי בחוץ מול בני הרצליה. שתי הקבוצות שברו את השיא שלהן שעמד על 77 שערים ביחד, מאוקטובר שנה שעברה, אז המשחק הסתיים בתוצאה 41 :36 לרמה"ש. מה שנקרא, משחק ללא הגנות שבו הצופים נהנים מאוד, אבל בטוח שהמאמנים פחות.              

כבר במחצית עמדה התוצאה על סקור גבוה, 22 :21 להרצליה, סקור שלפעמים קבוצות מסיימות איתו את המשחק. רמה"ש הייתה קרובה לניצחון כאשר 25 שניות לסיום כבש מילאן פבלוביץ' והעלה את האורחת ליתרון 40: 39, אבל הרצליה לא ויתרה והישוותה עשר שניות לסיום. לרמה"ש עוד נותרה זריקה אחרונה אבל מזווית קשה שלא עברה את החומה ובסיום כאמור כל קבוצה זכתה בנקודה. פאבלוביץ' הוביל את רמה"ש עם 9 שערים ויוסיץ' הוסיף 8.

רמה"ש מאבדת גובה ואחרי 4 מחזורים היא מדורגת רק במקום הרביעי עם מאזן של 2 ניצחונות, תיקו והפסד, מאזן שמאכזב מאוד לאור הציפיות בתחילת העונה.

מחר (שישי, 16:00) תארח רמה"ש את נס ציונה, שכנתה לדירוג בטבלה במסגרת המחזור החמישי. כעבור שלושה ימים, ביום שני הקרוב, תארח את באר שבע וזאת בשל משחק שהוקדם מהמחזור השביעי בגלל השתתפות הקבוצה במסגרת האירופית.

כחלון אמר השבוע: "חודש נובמבר הולך להיות חודש קשה מבחינת עומס המשחקים והלחץ. איבדנו עד כה שלוש נקודות במרוץ ואין לנו פריבילגיה לאבד יותר. יום שישי הקרוב משחק קשה מאוד מול נס ציונה אצלנו באורנים ולא יהיה פשוט בכלל אבל עלינו לנצח בטח בבית. שלושה ימים לאחר מכן אנחנו שוב בבית מול באר שבע במשחק שהוקדם בגלל גביע אירופה".

 


עוד ברמת השרון
שחקניות הנבחרת עם המאמן דרור גורן וגיא קלנר. מקום שני באליפות
שרון יונתן 18/07/2019
יעל אהרונוב. הקפטנית שפותחת עונה עשירית בקבוצה
שרון יונתן 17/07/2019
חנית שוורץ. לקדם את כדורגל הנשים
שרון יונתן 11/07/2019
גיל יעקב. הגיע מבני הרצליה
שרון יונתן 10/07/2019
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
שרון יונתן 04/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בהוד השרון שואפים גבוה
חינוך וקהילה בהוד השרון
אלחנן ולס, תושב רעננה
תושב רעננה מדבר על הדרמה במטוס שנחת בשלום
אישום: במשך שנים נקט באלימות כלפיו ילדיו
אישום: במשך שנים נקט באלימות כלפי ילדיו
פרסום ראשון: מרפאת קופח כללית ברחוב הרשות בסכנת סגירה
פרסום ראשון: מרפאת קופ"ח 'כללית' ברחוב הרשות בסכנת סגירה
חמסה עליו
חמסה עליו
אילת מתכוננת לסיבו השני בבחירות
שיתוף פעולה ראשון מסוגו
מנוי בילוי