רמת השרון

חילופים על הקווים

בתום שלושה הפסדי ליגה נפרדת קבוצת הנשים בכדורסל מהמאמן גלעד כ"ץ. אורנה אוסטפלד, המנהלת המקצועית שחזרה לאמן, מסבירה מדוע הצעד היה מתבקש בשלב כה מוקדם של העונה

שרון יונתן 08/11/2018
אורנה אוסטפלד. חוזרת לאמן (צילום: אלן שיבר)

כזה דבר אנחנו לא זוכרים בקבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון. לאחר שלושה מחזורים בלבד פוטר ביום שישי שעבר גלעד כ"ץ, מאמן הקבוצה. אורנה אוסטפלד, המאמנת המיתולוגית, ששימשה כמנהלת מקצועית חזרה לאמן את הקבוצה כבר ביום שבת ועמדה על הקווים במשחק ההפסד של הקבוצה ביום שני בחוץ למכבי רמת חן (68 : 89). נעמי קולודני תמשיך לשמש כעוזרת מאמנת.                                               

הרקע לפיטוריו של כ"ץ היא פתיחת העונה הגרועה של רמת השרון שכללה שלושה הפסדים ברציפות: לראשל"צ בחוץ (62: 96), לרמלה בבית (74 :76), ובמחזור שעבר לאליצור חולון בבית (84 :90). תוסיפו את ההפסד השבוע לרמת חן ותקבלו קבוצה שנמצאת במאזן שלילי נוראי מבחינתה, אפס ניצחונות לעומת ארבעה הפסדים ומקום אחד לפני אחרון בליגה. למזלה של רמה"ש, הליגה יוצאת לפגרת נבחרת עד ה-26 לחודש.                                                                     

אורנה אוסטפלד הסבירה ביום שני בבוקר את הנימוקים להחלפתו של כ"ץ: "השידוך בין הצדדים פשוט לא מתאים. לא מקצועית ולא לאג'נדה של המועדון. מי שבא וראה את ההתנהלות שלו מבחינה מקצועית ומבחינה חברתית מבין על מה אני מדברת", אמרה אוסטפלד והוסיפה:

"המועדון שלנו הוא מועדון מיוחד והוא לא סתם עוד מועדון. חשוב לנו הרספקט לכדורסל, למועדון, להנהלה ולשחקניות. זה פשוט לא התאים. להפסיד לראשון בחוץ 34 הפרש זה דבר שלא יכול לקרות. העסק פשוט לא התחבר, אבל אני מעדיפה לא לפרט יותר מדי בשלב הזה".

 אורנה, אז בדיעבד טעיתם במינוי?

"ברור שאם אחרי שלושה מחזורים הוא לא ממשיך אז טעינו. חשבנו שארבע שנים באימון בהרצליה זה ערובה להצלחה. כנראה שמה שמתאים להרצליה לא מתאים לרמת השרון".

 איך ההרגשה לחזור לאמן?

 "מצוין. מרגיש נהדר. הרבה יותר טוב מאשר לשבת על הספסל ולאכול את הלב. נעמי תהיה עוזרת עם יותר סמכויות כי גם כשחקנית היא הייתה למעשה מאמנת על הפרקט. אני מגדירה אותה כמאמנת עוזרת. כרגע, הקבוצה עדיין לא מיצתה 50% מהפוטנציאל שלה ופגרת הנבחרת באה לנו ממש בזמן".                                                                          

את תגובתו של גלעד כ"ץ לא ניתן היה להשיג עד פרסום הידיעה..

 

 

 

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
מיטב הסלבס השתתפו בהשקת קולקציית התכשיטים של PANDORA
נוטעים עצים בדרום הארץ
קק"ל ממשיכים בפרויקט הייעור הביטחוני
ממשיכה לעשות חיים
פציעות סכין קטלניות יותר לנשים
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
עגיל בן 2000 שנה נמצא בעיר דוד
זוכרים את צביקה
"תפריט ההנאות שלי נמחק"
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון