רמת השרון

חילופים על הקווים

בתום שלושה הפסדי ליגה נפרדת קבוצת הנשים בכדורסל מהמאמן גלעד כ"ץ. אורנה אוסטפלד, המנהלת המקצועית שחזרה לאמן, מסבירה מדוע הצעד היה מתבקש בשלב כה מוקדם של העונה

שרון יונתן 08/11/2018
אורנה אוסטפלד. חוזרת לאמן (צילום: אלן שיבר)

כזה דבר אנחנו לא זוכרים בקבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון. לאחר שלושה מחזורים בלבד פוטר ביום שישי שעבר גלעד כ"ץ, מאמן הקבוצה. אורנה אוסטפלד, המאמנת המיתולוגית, ששימשה כמנהלת מקצועית חזרה לאמן את הקבוצה כבר ביום שבת ועמדה על הקווים במשחק ההפסד של הקבוצה ביום שני בחוץ למכבי רמת חן (68 : 89). נעמי קולודני תמשיך לשמש כעוזרת מאמנת.                                               

הרקע לפיטוריו של כ"ץ היא פתיחת העונה הגרועה של רמת השרון שכללה שלושה הפסדים ברציפות: לראשל"צ בחוץ (62: 96), לרמלה בבית (74 :76), ובמחזור שעבר לאליצור חולון בבית (84 :90). תוסיפו את ההפסד השבוע לרמת חן ותקבלו קבוצה שנמצאת במאזן שלילי נוראי מבחינתה, אפס ניצחונות לעומת ארבעה הפסדים ומקום אחד לפני אחרון בליגה. למזלה של רמה"ש, הליגה יוצאת לפגרת נבחרת עד ה-26 לחודש.                                                                     

אורנה אוסטפלד הסבירה ביום שני בבוקר את הנימוקים להחלפתו של כ"ץ: "השידוך בין הצדדים פשוט לא מתאים. לא מקצועית ולא לאג'נדה של המועדון. מי שבא וראה את ההתנהלות שלו מבחינה מקצועית ומבחינה חברתית מבין על מה אני מדברת", אמרה אוסטפלד והוסיפה:

"המועדון שלנו הוא מועדון מיוחד והוא לא סתם עוד מועדון. חשוב לנו הרספקט לכדורסל, למועדון, להנהלה ולשחקניות. זה פשוט לא התאים. להפסיד לראשון בחוץ 34 הפרש זה דבר שלא יכול לקרות. העסק פשוט לא התחבר, אבל אני מעדיפה לא לפרט יותר מדי בשלב הזה".

 אורנה, אז בדיעבד טעיתם במינוי?

"ברור שאם אחרי שלושה מחזורים הוא לא ממשיך אז טעינו. חשבנו שארבע שנים באימון בהרצליה זה ערובה להצלחה. כנראה שמה שמתאים להרצליה לא מתאים לרמת השרון".

 איך ההרגשה לחזור לאמן?

 "מצוין. מרגיש נהדר. הרבה יותר טוב מאשר לשבת על הספסל ולאכול את הלב. נעמי תהיה עוזרת עם יותר סמכויות כי גם כשחקנית היא הייתה למעשה מאמנת על הפרקט. אני מגדירה אותה כמאמנת עוזרת. כרגע, הקבוצה עדיין לא מיצתה 50% מהפוטנציאל שלה ופגרת הנבחרת באה לנו ממש בזמן".                                                                          

את תגובתו של גלעד כ"ץ לא ניתן היה להשיג עד פרסום הידיעה..

 

 

 

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 15/11/2018
שרון יונתן 15/11/2018
שרון יונתן 08/11/2018
שרון יונתן 01/11/2018
שרון יונתן 01/11/2018
שרון יונתן 25/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מאחורי הגלימה
אישום: גרמה למותה של חתולה
קרע ברשימת הליכוד למעוצה
קרע ברשימת "הליכוד" למועצה
"כפ"ס עלולה לאחר את הרכבת"
"לפנות את הכולל בהרצליה ב׳"
"אל תחזירו את אות המערכה"
מי שכותב מוות לאילןכהן זו חציית קו אדום
"מי שכותב 'מוות כהן' זו חציית קו אדום"
תחת אבטחה