רמת השרון

"בחירתה של סופי"

סופי אדיר, מנהלת גן "ערמון", נמנית על 16 אנשי החינוך המצטיינים של מחוז תל אביב. מנהל אגף החינוך בעירייה: " סופי היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה"

שרון יונתן 13/11/2018
סופי אדיר (משמאל). אשת חינוך מצטיינת (צילום: באדיבות משרד החינוך)

סופי אדיר, מנהלת גן "ערמון" ברמת השרון, נבחרה בין 16 אנשי חינוך מצטיינים של מחוז ת"א שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשע"ח. אנשי החינוך המצטיינים קיבלו ביום ראשון תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי, בטקס שהתקיים במרכז הבמה בגני תקוה. 

בנימוקים לבחירתה של סופי לאשת חינוך מצטיינת נכתב כי: "סופי מנהלת 4 שנים את גן 'ערמון', המשלב תנועה כאמצעי למידה. סופי משלבת פעילות תנועה חווייתית הקשורה לתוכנית הליבה עם הקשרים לשפה, למתמטיקה, לרגש, למדעים ועוד. בגן עשייתה המבורכת נסבה אודות ערכים של סבלנות, והילדים לומדים חוקים של הקשבה לזולת והתחשבות בו. במסגרת התוכנית 'כושר, אושר ובריאות' שמופעלת בגן, מציבה סופי משימות לילדים במדרג מהקל לכבד כאשר כל ילד או ילדה יכולים לחוות הצלחות. הילדים שותפים מלאים להליכים, ולאורך השנה מתקיימות פעילויות שבהן גם ההורים שותפים".  

עוד צוין כי, "סופי מקיימת אירועים קהילתיים ומשתפת גנים אחרים בעשייתה. אנשי מקצוע רבים מבקרים בגן והוא הפך מודל חיקוי בעיר כולה. לדברי סופי, קידום אורח חיים בריא תוך שילוב התנועה כאמצעי ללמידה הוא המתכון ללמידה על אחריות, להתנהלות עצמאית וללמידה על ערכים חברתיים כמו כבוד הדדי וסובלנות. סופי היא דמות חינוכית מנהיגה. היא משמשת מודל והשראה לכל הסובבים אותה בחריצותה, במחויבותה ובמרחב הפתוח אותו היא מאפשרת בדרך עבודתה. הגן תחת ניהולה הוא גן מבוקש המעיד על שאיפת ההורים להיות חלק מהתהליך החינוכי המתרחש במקום. עבודתה מאופיינת בשמירה על רמת מצוינות כל שנה מחדש".

ראש אגף החינוך, ד"ר אורי ארבל גנץ, בירך את סופי על זכייתה "סופי היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה המבטאת בעבודתה, לאורך שנים, מחויבות ומסירות לילדי הגן. כאשת מקצוע מעולה, יוזמת סופי פעולות מגוונות הן להעצמת הילדים והן להעצמת הצוות החינוכי. סופי פועלת תוך חזון תחושת שליחות ואכפתיות ומקדמת עשייה חינוכית משמעותית". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
יריב עם הקהל שהגיע לראות את הסרט המרגש
שרון יונתן 02/05/2019
גנץ בכפר הירוק
בילי בסרגליק 08/04/2019
עמית סבן (שני משמאל) וחברי הכנסת הצעירה באירוע הפתיחה
שרון יונתן 20/03/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מקדימים כריתה לקריסה
מי אוהב את השבת?
מע ניטור אוויר יוצבו בשכונות הירוקות
מע' ניטור אוויר יוצבו בשכונות הירוקות
ליגת הכדורגל פועלות להצלת חיים בכבישים
'ברטה' במסיבת הכריסמס של הקרדישאנס
פיילוט התחדשות עירונית במגדל העמק
חשד: הונה נשים באלפי שקלים
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין
למדן פורש מהמרוץ לראשות העירייה, חובר לבלקין