רמת השרון

"בחירתה של סופי"

סופי אדיר, מנהלת גן "ערמון", נמנית על 16 אנשי החינוך המצטיינים של מחוז תל אביב. מנהל אגף החינוך בעירייה: " סופי היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה"

שרון יונתן 13/11/2018
סופי אדיר (משמאל). אשת חינוך מצטיינת (צילום: באדיבות משרד החינוך)

סופי אדיר, מנהלת גן "ערמון" ברמת השרון, נבחרה בין 16 אנשי חינוך מצטיינים של מחוז ת"א שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשע"ח. אנשי החינוך המצטיינים קיבלו ביום ראשון תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי, בטקס שהתקיים במרכז הבמה בגני תקוה. 

בנימוקים לבחירתה של סופי לאשת חינוך מצטיינת נכתב כי: "סופי מנהלת 4 שנים את גן 'ערמון', המשלב תנועה כאמצעי למידה. סופי משלבת פעילות תנועה חווייתית הקשורה לתוכנית הליבה עם הקשרים לשפה, למתמטיקה, לרגש, למדעים ועוד. בגן עשייתה המבורכת נסבה אודות ערכים של סבלנות, והילדים לומדים חוקים של הקשבה לזולת והתחשבות בו. במסגרת התוכנית 'כושר, אושר ובריאות' שמופעלת בגן, מציבה סופי משימות לילדים במדרג מהקל לכבד כאשר כל ילד או ילדה יכולים לחוות הצלחות. הילדים שותפים מלאים להליכים, ולאורך השנה מתקיימות פעילויות שבהן גם ההורים שותפים".  

עוד צוין כי, "סופי מקיימת אירועים קהילתיים ומשתפת גנים אחרים בעשייתה. אנשי מקצוע רבים מבקרים בגן והוא הפך מודל חיקוי בעיר כולה. לדברי סופי, קידום אורח חיים בריא תוך שילוב התנועה כאמצעי ללמידה הוא המתכון ללמידה על אחריות, להתנהלות עצמאית וללמידה על ערכים חברתיים כמו כבוד הדדי וסובלנות. סופי היא דמות חינוכית מנהיגה. היא משמשת מודל והשראה לכל הסובבים אותה בחריצותה, במחויבותה ובמרחב הפתוח אותו היא מאפשרת בדרך עבודתה. הגן תחת ניהולה הוא גן מבוקש המעיד על שאיפת ההורים להיות חלק מהתהליך החינוכי המתרחש במקום. עבודתה מאופיינת בשמירה על רמת מצוינות כל שנה מחדש".

ראש אגף החינוך, ד"ר אורי ארבל גנץ, בירך את סופי על זכייתה "סופי היא אשת חינוך מהמעלה הראשונה המבטאת בעבודתה, לאורך שנים, מחויבות ומסירות לילדי הגן. כאשת מקצוע מעולה, יוזמת סופי פעולות מגוונות הן להעצמת הילדים והן להעצמת הצוות החינוכי. סופי פועלת תוך חזון תחושת שליחות ואכפתיות ומקדמת עשייה חינוכית משמעותית". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: נתפסו עם מאות גרם סמים ברמת השרון
מורן אטיאס
מיזם נשי חדש
השטח שבו הוסרה הצליה
הצל שלי ואני
ענבל מושינסקי ושני שאול. מודאגות
"לא ניתן שיפקירו את הילדים שלנו"
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
4 דרכים לחסוך בחשמל בקיץ
בוטל אירוע לגברים בלבד בחוף הנפרד
הלילה הראשון של השנה האזרחית החדשה:
מאי דיין. חוזרת לקדנציה שניה בקבוצה
בנות הרצליה מתחזקת בשתי ישראליות