רמת השרון

הפסד ודחייה

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון ממשיכה לאכזב כאשר ביום בשישי שעבר נוצחה הקבוצה בביתה על ידי נס ציונה. המשחק מול באר שבע, שהיה אמור להתקיים ביום שני, נדחה עקב המצב הביטחוני בדרום

שרון יונתן 15/11/2018
רמת השרון (בלבן) מול נס ציונה. הפסד ביתי (צילום: פרטי)

בקבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון כיוונו העונה גבוה, אבל הפתיחה היא בינונית לגמרי. ביום שישי שעבר ספגה הקבוצה את הפסדה השני בליגה וכל זאת מתוך 5 משחקים, כאשר נוצחה בביתה על ידי נס ציונה בתוצאה 32 :29. הקבוצות נפגשו בגמר גביע ווינר ואז הייתה ידה של רמה"ש על העליונה.                                                                               

בתום המחצית הראשונה היה נדמה שגם הפעם רמה"ש תנצח, אבל נס ציונה חשבה אחרת וביצעה מהפך מרשים מאוד במחצית השניה בדרך לניצחון מכובד עבורה.                      

לרמה"ש לא היה הרבה זמן להתאבל על ההפסד מאחר שביום שני הייתה אמורה לארח את מ.כ. באר שבע במשחק שהוקדם מהמחזור השביעי בשל צמד המפגשים של רמה"ש בגביע האתגר האירופי ב 23 ו-24 לחודש (ימים שישי ושבת בשבוע הבא) מול קבוצת זנטו זאפורוז'ה מאוקראינה שיתקיימו באולם אורנים. אולם, בעקבות ההסלמה בדרום התקשתה באר שבע להתכונן למשחק כראוי ולכן המשחק נדחה. בשל ההשתתפות של מכבי ראשל"צ באירופה נדחה המשחק בין השתיים שהיה מיועד ליום שישי הקרוב. ביום שני הקרוב תארח רמה"ש את מוצקין במשחק שהוקדם מהמחזור ה-11 בגלל העומס וכאמור בסוף שבוע הבא תתמודד במסגרת האירופית במפגש כפול אצלה בבית.                                                               

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, הביע השבוע את אכזבתו משני המשחקים האחרונים: "ידעתי ששני המשחקים מול הרצליה ונס ציונה יהיו מוקש אבל לא ידעתי עד כמה. עשינו הכנה מצוינת למשחק וככה זה נראה בחצי הראשון אבל כדוריד משחקים שתי מחציות ולצערי לא הופענו לחצי השני. נס ציונה הגיעו מלאי מוטיבציה וכל הכבוד להם אשר הצליחו לנצח אותנו לאחר שלא עשו זאת בחמש השנים האחרונות. 

יש לנו שחקנים פצועים כמו עמית גל שעבר ניתוח וישוב בשבוע הבא, חן פומרנץ פצוע בגב ואלכס סיצ'נקו סוחב פציעה בברך. זה נשמע תירוץ אבל בסגל קצר זה התוצאות. השבוע הקרוב יהיה עמוס בשלושה משחקים, בשני מוצקין בבית ובסוף שבוע שני המשחקים באירופה ואנחנו עם הפנים קדימה".

 


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עובד רשות מקומית חשוד בקבלת טובות הנאה
עובד עירייה חשוד בקבלת טובות הנאה
אבות השנה
ALL&MORE  חברת גיא ודורון לוי פרויקט
מה המחיר הממוצע של דירה בנווה זמר?
''ברוכים הבאים לעולם מיוחד''
עוברים את החורף בשלום
שבתרבות בבירת הנגב
מאיר כהן, נורית קורן, גל הירש ואדם בשבתרבות באר שבע
חשד: נהג בפסילה ועם רישיון שפג ב - 2009
חשד: נהג בפסילה ועם רישיון שפג תוקפו בשנת 2009
עיריית הוד השרון מסדירה את פיצול הדירות בעיר
עיריית הוד השרון מסדירה את פיצול הדירות בעיר