רמת השרון

חזרה לסורה

הפועל "ניר" רמת השרון רושמת הפסד שני ברציפות וחוזרת למקום ה-12. גור תמר, יו"ר המועדון, יודע שבלי שיפור משחק ההגנה של הקבוצה היא תמשיך לדשדש בתחתית

שרון יונתן 15/11/2018
גור תמר. מקווה להמשך טוב יותר (צילום: פרטי)

לאחר שני ניצחונות (על מרמורק ולוד) שהגיעו לאחר שאלי כהן עבר לאמן את הקבוצה חשבו בהפועל "ניר" רמת השרון כי הקבוצה עולה על דרך המלך אבל אז הגיעו ההפסדים להפועל ר"ג (1 :2) ובשישי שעבר לקטמון (0 :3) כדי להחזיר את הקבוצה למקום ה-12 ולראות את התחתית הבוערת מקרוב. בשני הניצחונות רמת השרון שמרה על רשת נקייה, אבל בשני המשחקים חזרה הקבוצה להציג יכולת הגנתית מבישה כשספגה חמישה שערים, רובם שערים קלים שאינם מתאימים לקבוצה בליגה הלאומית. רצינו השבוע לשמוע את דעתו של אלי כהן, מאמן הקבוצה, על מצבה של הקבוצה, אבל זה החליט שהוא עדיין לא מתראיין. "דבר איתי בעוד חודש שיעבור קצת זמן ואז אתראיין", אומר כהן שבינתיים צריך לדאוג לשיפור משחק ההגנה של קבוצתו כדי שהיא לא תמשיך להתדרדר בטבלה.   

"היינו בטוחים שעלינו על דרך חדשה אבל אז הגיעו ההפסדים לרמת גן וקטמון והבעיות במשחק ההגנה התגלו שוב", אמר השבוע באכזבה גור תמר, יו"ר הקבוצה, שהזכיר לנו כי רק בשני הניצחונות האלו רמה"ש לא ספגה שער, כך שבעשרה משחקים היא ספגה שער אחד לפחות. רמה"ש ספגה 17 שערים, כאשר רק 3 קבוצות (מרמורק, לוג ואחי נצרת) ספגו יותר. "יש לנו קבוצה צעירה ומוכשרת, אבל יהיה לנו קשה אם נמשיך לקבל גולים של ילדים", מסביר תמר.

גור, שני הניצחונות היו אפקט של החלפת המאמן?

 "אני מעריך שכן כי החלפת מאמן תמיד עושה זעזוע ועובדה שלא ספגנו בשני המשחקים. לצערי, זה לא החזיק מעמד מעבר לשני משחקים. אל תשכח שאלי כהן מכיר את הקבוצה בהיותו מנהל מקצועי ויודע את הבעיות. הוא מראה להם המון וידיאו על עמידה על המגרש".

ככה תיראה כל העונה שלכם?

"אני מקווה מאוד שלא. אם נצטרך להחליף שחקנים בחודש ינואר נעשה זאת מבלי לחשוב פעמיים כדי לרענן את הקבוצה על מנת לצאת מהמקום שאנו נמצאים בו. אם נשפר את מה שצריך, שזה החלק ההגנתי, אין לי ספק שנוכל להיצמד למרכז הטבלה ואם לא נשפר זאת נישאר בתחתית. הקבוצה כיום היא רכה ועדינה וזה לא יכול להימשך. אי אפשר לספוג שערים בעשרה מתוך 12 משחקים. זה דבר שאסור שיקרה. אנחנו חוטפים שער וכל הזמן צריכים לרדוף אחר היריבות ובליגה כזו שוויונית זה קשה מאוד".

אז בדיעבד בניית הקבוצה לא הייתה טובה?

"ברגע שאתה נותן צ'אנס לצעירים אז יש סיכוי שתיפול פה ושם. עם שני ניצחונות עלינו למקום שביעי ושני הפסדים חזרנו למקום 12. נקווה שהסיבוב השני יהיה טוב יותר".

כמה זה מתסכל לראות את זה מהצד?

"ברור שזה לא נעים אבל צריך לזכור שזאת קבוצה כמעט חדשה לגמרי מאחר והחלפנו 17 שחקנים. לוקח זמן להתחבר ועכשיו אנחנו צריכים לתקן".

 אז הפגרה באה לכם בזמן טוב?

"הפגרה באה בזמן ולאחריה אנחנו צריכים לצאת מחוזקים. היא באה בזמן גם כי יש לנו כמה פצועים כמו סאנדי איומי ודניאל כהן המגן הימני. גם נג'וקו שחזר באופן חלקי עדיין לא נתן את מה שאנחנו מצפים ממנו".

אתה סומך על אלי כהן שיוציא אתכם מהבוץ?

"בוודאי. לאלי יש ניסיון רב בליגת העל ובליגה הלאומית והוא יודע מה לעשות כדי שנשתפר. אין לי ספק שהמשך העונה יהיה טוב יותר".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מועצת העיר אילת
מועצת העיר אילת דורשת מהממשלה להשקיע יותר ברפואה
"אני זוכר את האדרנלין המטורף שזורם בגוף"
"כולנו אור איתן"
מסכה הובילה לחשוד בפריצה
כולנו אמהות להדר
"כולנו אמהות להדר"
דני בר ולויין תקשורת
הקשר בין הטיסה לירח, כפר סבא ודני בר
נבחרת שרת והמדליות
נבחרת מנצחת
שחקני בית"ר ירושלים הגיעו למרכז הרפואי שערי צדק