רמת השרון

אישום: סחרו בסמים בהזדמנויות רבות

שני צעירים נעצרו בימים האחרונים כשברשותם מאות גרמים של סמים. בחקירתם עלה חשד כי סחרו בסמים בין היתר לתושבי רמת השרון והרצליה

מיכאל פרוסמושקין 22/11/2018
מואשמים בסחר בסמים (תמונה להמחשה iclipart)

 שני צעירים, שנעצרו בהרצליה בהפרש של מסר ימים זה מזה, הואשמו כי סחרו בסמים ברמת השרון ובהרצליה.

על פי כתב אישום שהוגש נגד אחד מהם, תושב הרצליה, הוא החזיק ב–8 בנובמבר קוקאין במשקל של כ–29 גרם, MDMA במשקל של כ–8 גרם, חשיש במשקל של כ–203 גרם וקנאביס במשקל של כ–154 גרם.

מכתב האישום עולה כי בין השנים 2017–2018 סחר הנאשם במספר רב של הזדמנויות בקנאביס בתמורה ל–70 עד 100 שקלים לגרם למספר לקוחות, בהם תושבי רמת השרון והרצליה. הראיות נגדו מתבססות על עדויות של לקוחות והתכתבויות וואטס אפ שנמצאו בטלפון שלו. לטענת הפרקליטות, בחקירתו הוא גם הודה במיוחס לו.

צעיר אחר שנעצר כשבוע לפני כן הואשם כי החזיק בדירתו בהרצליה 524 גרם קנאביס וחשיש במשקל של כ–398 גרם. חמישה אישומים נוספים מייחסים לו סחר בסמים באמצעות אפליקציית טלגראס ללקוחות שונים מאזור הרצליה ורמת השרון. מהחקירה עולה כי בכל פעם היה מדובר בגרמים בודדים שמכר בתמורה לכמה מאות שקלים. התביעה ציינה כי הנאשם סחר בסמים בהיקף נרחב יותר מהמיוחס לו בכתב האישום. "נראה כי מדוב במכונה המשומנת היטב ממנה הנאשם הרוויח כסף למחייתו", אמרו בתביעה המשטרתית . החשוד, שהמשטרה ביצעה עליו תצפיות, הודה בחקירתו בהחזקת סמים, אך הכחיש כל קשר לעסקאות סמים שיוחסו לו.

מעצרם של שני הנאשמים, שמיוצגים על ידי עורכי הדין וליד כבוב ומיכאל סיבוני, הוארך עד להחלטה אחרת.

 

עוד ברמת השרון
מיכאל פרוסמושקין 20/03/2019
שרון יונתן 14/01/2019
כתב לוקאל 06/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוג בתאונת אופנוע
רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 5 סמוך לצומת גיתי
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
פועל נפצע באתר בנייה בנתניה
נפלה, נחבלה ותפוצה
יום החינוך החיפאי
גבר נורה למוות בחולון
גבר נורה למוות בחולון
המשרד ימשיך לפקח בצורה הדוקה אחר העוסקים באסבסט
עברו על החוק והושעו מעבודה
נער נדקר במודיעין עילית