רמת השרון

מגוונים מדליקים את חנוכה

רשת מגוונים מתכוננת לחנוכה עם שפע של פעילויות קהילתיות לכל המשפחה

תמי מאור 25/11/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

רשת מגוונים מציעה שפע אירועים ופעילויות שיתקיימו בכל אחד מנרות החג במרכזי מגוונים.

בתים מדליקים: פרויקט הדגל של רשת מגוונים בחנוכה, שכבר הפך למסורת, הוא "בתים מדליקים", במסגרתו משפחות בעיר פותחות את בתיהן למפגשי חנוכה חגיגיים. מנחי הבתים, גם הם תושבי העיר, יקיימו פעילויות לכל הגילאים וכמובן הדלקת נרות וסופגניות בכל בית. כ-18 בתים פתוחים מחכים לכם, ההרשמה ל"בתים מדליקים" באתר מגוונים.

תערוכת חנוכיות: ילדי חוגי האומנות במגוונים נווה גן בהנחייתה של האמנית מירי כהן, מציגים תערוכת חנוכיות בהשראת קית' הרינג, ובשיתוף חברי כפר עופרים.

הדלקת נרות ופעילויות לילדים: מרכזי מגוונים בשיתוף עם ועדי ההורים בבתי הספר יקיימו אירועי חג עם הדלקת נרות ופעילויות חווייתיות לילדים. לילדים מחכות הצגות מוזיקליות ברוח החג, שעות סיפור, סדנאות בצק, יצירת סביבונים והפנינג אור וחושך. לילדים קצת יותר גדולים מוצעות מגוון סדנאות אומנות ויצירה: פיסול כדים, בניית חנוכיות, ציור, איור אופנה, ועוד.

סדנאות ומחנות: לילדים שאינם בקייטנות יתקיימו מספר סדנאות ומחנות במהלך חנוכה, סדנת "מבוכים ודרקונים", מחנה חנוכה עמוס כוכבים בבית הספר לאומנויות הבמה של עוז מורג, סדנת צילום, וסדרת סדנאות אומנות של סטודיו קיי במגוונים נווה רסקו.

בני הנוער ייהנו ממפגש עם השחקן דין מירישניקוב בהרצאה שכולה העצמה אישית.

ערב עיראקי ומסיבת זומבה: למבוגרים, מגוונים קריית הצעירים ממשיכים במסורת של ערב עיראקי והפעם חגיגי לחנוכה עם מובילי הזמר העיראקי יעקב נשאווי ואליאס אספניולי בליווי נגנים. חוג הזומבה של קרין במגוונים אלון במסיבת זומבה עם המאסטר קלאס מריו.

דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר מגוונים: "חנוכה הוא חג שכל מטרתו להאיר ולקרב לבבות, ואני שמחה שאנחנו ברשת מגוונים מציעים לתושבים מגוון כל כך רחב ועשיר של אירועים ופעילויות. אני מזמינה את כל התושבים להגיע ולקחת חלק כי זו הזדמנות נפלאה להתלכד יחד, לחגוג ולשמוח בחג".

 

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 23/10/2019
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ווגאן ביוטי
חשד בנתניה: שוטר ירה למוות באשתו
חשד בנתניה: שוטר ירה למוות באשתו
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר - און
האם ניתן לתבוע את נזקי ל"ג בעומר?
פיילוט ראשון בארץ
קק״ל אומרת תודה לכבאים
קק״ל אומרת תודה לכבאים
נתוני עבירות הרכוש נחשפים
בתמונה: אנאל דגן, יובל ספיר חיים, גילי יחזקאל, אורין אל קרול, נעמה לחמני, אלכסנדר בבק, עמית לין ושקד פרץ
בני נוער מכפר סבא יופיעו בהתנדבות?
התחלות בנייה ביפו ובדרום ת"א