רמת השרון

סוף סוף ניצחון

קבוצת הנשים בכדורסל רושמת ניצחון בכורה בליגה בתום משחק דרמטי מול בנות הרצליה. קבוצת הגברים משיגה ניצחון בית נוסף ושומרת על המקום השלישי. בשבוע הקרוב שתי הקבוצות יצאו למשחקי חוץ

שרון יונתן 29/11/2018
קבוצת הגברים (בלבן). ניצחון ראשון (צילום: פרטי)

 חמישה מחזורים חיכו בקבוצת הנשים א.ס. רמת השרון לרגע שבו יוכלו לרדת מהמגרש עם חיוך. זה קרה ביום שני לאחר ניצחון על המובילה בנות הרצליה בתוצאה 82 :77. כמו כל לידה, גם הניצחון הראשון הושג לאחר מאמץ רב, כאשר בסיום הזמן החוקי הראה לוח התוצאות על שוויון 71 :71 והמשחק הלך להארכה. השחקניות של אורנה אוסטפלד ונעמי קולודני לא נשברו וידעו לתת גז באקסטרה טיים כדי לרשום ניצחון ראשון שאמור לתת לקבוצה ביטחון לקראת המשך הליגה.

את התוצרת קיבלה הקבוצה בעיקר מהשחקניות הישראליות, כאשר עדן רוטברג הצטיינה עם 19 נקודות ואחריה: סידני וייז 17 נק' (10 ריב'), יעל אהרונוב 15 נק', נוף קדם 11, אסיה בויד 10, דרו אדלמן וטאינה מולדרו 5 נק' כל אחת.

הניצחון לא העלה את רמה"ש מהמקום הלפני אחרון אבל צימצם את הפער משלוש הקבוצות שלפניה (רעננה, אשדוד, הפועל ראשל"צ) לכדי ניצחון אחד בלבד. ביום שני הקרוב צפוי לרמת השרון משחק נוסף מול קבוצת מהשרון כשתתארח אצל מכבי רעננה.

 

קבוצת הנשים (בלבן). מקום שלישי בטבלה (צילום: פרטי)

קבוצת הנשים (בלבן). מקום שלישי בטבלה (צילום: פרטי)

 

קבוצת הגברים בכדורסל (ארצית צפון) השיגה ביום ראשון השבוע את ניצחונה הגבוה ביותר העונה כשהביסה בקלות בביתה את מכבי קרית ביאליק בתוצאה 103 :75. בעקבות הניצחון שמרה רמת השרון על המקום השלישי בטבלה עם מאזן של 4 נצ' לעומת 2 הפסדים למובילות מהצפון, עכו ומגדל העמק שעדיין עם מאזן מושלם.

אלון שפר, יו"ר המועדון, אמר לאחר המשחק: "משחק טוב שלנו. התנפלנו מהרגע הראשון על המשחק ועלינו לפער גבוה כבר בהתחלה. המון דקות טובות לחבר׳ה הצעירים שלנו. אלון גילאי דותן, אוהד שגב וים יונתן שקלע שיא אישי של 13 נקודות".

שאר הקולעים: אמרי אנגל 20 נק', איתי קרביוב 16 נק', מוטי מוסקוביץ' 15 נק' (11 ריבאונדים), אורן מנסקי (14 נק'), אופק בוגדנובסקי 12 נק', אוהד שגב 4 נק'. ביום ראשון תצפין רמת השרון למשחק חוץ מול כרמיאל.

 

 

 

 

 

 

עוד ברמת השרון
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
אחוות אמהות
מפגע בטיחותי בשכונת גליל ים החדשה
מפגע בטיחותי בשכונת "גליל ים" החדשה
הסכם פשרה בתובענה ייצוגית נגד עיריית גבעתיים
שר התחבורה ביקר בפ"ת
זמן המהפכה
זמן המהפכה
קבלן שיפוצים ואחיו הואשמו בגרימת מוות ברשלנות
האישום: גרימת מוות ברשלנות
פסטיבל "הביצה" להומור יהודי
חסר הבית פרשד בסירי הלך לעולמו
חסר הבית פרשד בסירי הלך לעולמו